Milé ženy-in, přečtěte si tento příspěvek a vaši muži se okamžitě promění v nakupovací andílky. Jaké peklo zažívá čtenářka s nickem Boros, když nakupuje oblečení pro svého sedmnáctiletého syna?

Můj syn má 17 let, ale jít s ním kupovat oblečení, je pro mne černá můra. Byť si myslí, že je dospělý (skoro), tak vůbec nemá představu o tom, jak těžce se korunky vydělávají (brigádníky tady berou všude až od 18 let). Vždy neomylně zamíří k nejdražšímu oblečení, které vůbec v prodejně mají a všechno chce zkoušet.

Na tom by nic nebylo špatného, ale on chce i pokud možno všechno koupit. Ke všemu má připomínky typu, že všichni mají značkové oblečení, jen on ne apod. ( Když mu vyprávím o Tuzexu, nevěří mi).  Jako umělec má sice vkus, všechno mu sluší, ale těch připomínek….

Navíc oblečení sice nepotrhá, ale za ½ roku už není „in“. Například mikin  má asi 6, ale nosí 2 a stále otravuje, že nutně potřebuje další. To samé jsou trička apod. Ponožky po něm dědím já, protože zaštupovanou ponožku přece nevezme na nohu, to by se totálně ztrapnil. Aspoň, že ponožky a spodky kupuju bez něj, ale jak si jen vzpomenu, že bychom měli jít do obchodu s oblečením, dělá se mi nevolno.

Neustále mi (i s dcerami) předhazuje, že moje bunda už není moderní a proč ji nosím - když odpovím, že mi vyhovuje, jsem staromódní, když řeknu, že já musím nosit 20 let starou bundu proto, abych jim koupila nové podle jejich přání, nafouknou se.

O prázdninách jsme byli se synem kupovat oblek do tanečních- v obchodě jsme strávili asi hodinu jen s oblekem, dále pokračovala košile a korunu všemu nasadila kravata. Myslím, že i prodavačky si oddechly, když jsme odešli. Stejná situace nastává s botami- i obyčejné tenisky do tělocviku vybírá a vybírá, aby nakonec ukázal na nejdražší.

Proti tomu manžel oblečení vyzkouší a když je mu dost, ani se  nekoukne do zrcadla a vezme si ho. Nedělá mu problém nakoupit si oblečení u Vietnamců případně  v second handu, hlavně, když je funkční a jemu se líbí. Ani mne k tomu nepotřebuje, prostě přijde s novým tričkem a slovy „to je moje nové triko“.

Boros

Milá Boros, chápu, že nemáte jednoduchou situaci, ale musíte synkovi nastavit pravidla. Tady máš na základ a když chceš nadstandard, jdi si na něj vydělat. Nelíbí se ti to, choď v tom, co dostaneš od rodičů

Text nebyl redakčně upraven

Co váš muž a nákupy oblečení?

Kupuje si oblečení sám? Jak se vám líbí jeho styl? Má podle vás vkus, nebo vždycky žasnete, co se mu líbí?

Kdy si naposledy koupil něco na sebe?

Ovlivňujete ho v jeho „rozletu“? Nechá se, nebo se u toho občas pohádáte?

Patří spíš mezi muže, kteří nechávají své oblékání čistě na vás? Chodíte s ním nakupovat, nebo mu nakupujete oblečení sama? Spokojí se se vším, nebo kritizuje?

Změnila jste jeho vkus od doby, co jste se poznali?

Máte s ním peklo, když mu chcete pořídit něco na sebe?

Napište nám, svěřte se, podělte se s námi o své zážitky s nakupování mužského oblečení.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Napište a dostanete dárek. Na co se můžete těšit?

Dárek pro vás, pro něj, či celou rodinu. Krásnou termosku v barvě jeřabin

termo

 

Reklama