detiStejně jako každý rok, i letos připravila nákupní galerie Palác Flóra charitativní akci s názvem Vánoční strom splněných přání. Tuto tradici mohou návštěvníci podpořit svou přítomností a laskavostí v termínu od 20. listopadu do 22. prosince pod vánočním stromkem nákupní galerie v prvním patře. Právě tam je umístěn vánoční stromeček ověnčený ručně malovanými přáníčky dětí, které tráví větší nebo menší část svého dětství v dětském domově. Palác Flóra se tak alespoň v minimální míře připojí k potěšení všech dětí, nejenom těch, kterým dárky nakupují vlastní rodiče.

„Vánoce jsou tím správným časem, kdy si lidé dělají radost a snaží se potěšit jeden druhého,“ uvádí Daniela Vocetková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Proto jsme se rozhodli pokračovat v této charitativní akci. Návštěvníci mohou utržením přáníčka splnit přání dětí z dětského domova a alespoň částečně se s nimi podělit o vánoční atmosféru. Rádi tedy přivítáme všechny, kterým nejsou osudy dětí lhostejné,“ dodává Daniela Vocetková.

Stromek návštěvníci naleznou v prostorách prvního patra nákupní galerie. Na něm jsou navěšeny ručně psaná či kreslená dětská přání v různých cenových relacích. Zákazníci si vyberou přání, které následně nahlásí slečně hostesce. Ta zajišťuje akci, aby se nákup jednotlivých dárků neopakoval a naopak byla splněna všechna přání. Dárky se hromadí pod stromkem a jsou třikrát týdně odváženy do dětského domova Žatec. Dárky od Ježíška dostanou děti přímo na Štědrý den, tak aby nebyly ošizeny o víru v jeho existenci.


Nákupní galerie Palác Flóra byla otevřena 20. března 2003 a za sedm let své existence si dokázala získat přízeň nejen obyvatel okolních částí Prahy. Důkazem je neustále rostoucí návštěvnost i zájem obchodů o možnost prodeje v této galerii. Palác Flóra, nákupní galerie ve středu Prahy, nabízí svým návštěvníkům 139 značkových obchodů domácích i světových značek včetně Cinema City (jediné kino IMAX v České republice), restaurace, kavárny, služby, dětský koutek a podzemní parkoviště, ale především příjemnou atmosféru. Paláce Flóra důsledně dbá na dodržení svého motta „Jedinečný zážitek z nákupu“. Informace o probíhajících aktivitách naleznou návštěvníci na internetových stránkách www.palacflora.cz.

Reklama