Řidiči Tesco v mikulášském přestrojení potěší děti sladkou nadílkou. Prodeje v sortimentu cukrovinek přes Potraviny on-line rostou v tomto období až o dvě stě procent.

MikulášPrvní prosincový týden se mohou zákazníci Tesco, kteří využívají službu Potraviny online, těšit na milé překvapení. Objednaný nákup, který jim bude doručen mezi 2. prosincem až 5. prosincem, jim přivezou řidiči Tesco v přestrojení za Mikuláše. Pro děti budou mít řidiči navíc připravenou také sladkou odměnu. Na mikulášskou nadílku se mohou těšit zákazníci Tesco Potraviny on-line v regionech Mladá Boleslav, Kolín, Hradec Králové a Kladno.  

Dárky od Mikuláše, to jsou především cukrovinky, čokoláda a ovoce. Blížící se nadílka se projevuje nejen v obsahu nákupních košíků v samotných obchodech, ale i v objednávkách zboží v rámci služby Potraviny on-line. „V loňském roce jsme poslední dva dny před Mikulášem zaznamenali především nárůst prodeje cukrovinek. Prodeje tohoto sortimentu stoupaly až o dvě stě procent. Největší zájem byl o bonbony, čokoládové tyčinky a tabulkové čokolády,“ uvedl Peter Koubek, manažer služby Tesco Potraviny on-line. Kromě sladkostí děti dostávají také ovoce, mezi nejčastější patří banány, pomeranče a mandarinky. Současně se lehce zvyšuje i prodej hraček v hodnotě do sta korun.

Mikulášská nadílka od Tesco není ale určena jen těm, kteří objednávají odměny pro nejmenší děti. Zákazníci, kteří v týdnu od 13. 11. 2013 do 31. 12. 2013 nakoupí dvakrát minimálně za 1990 Kč se službou Potraviny on-line, získají bonus v podobě dvou doprav zdarma, kterou mohou uplatnit od 1. 1. 2014 do 15. 2. 2014. Kupóny obdrží e-mailem nejpozději do 10. 1. 2014.

O službě Tesco Potraviny on-line

Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Dnes jsou s podporou 9 obchodů v Praze, Brně, Ml. Boleslavi, Kladně, Kolíně a Hradci Králové schopni obsloužit téměř 3,5 miliónu zákazníků.

Na nakup.itesco.cz zákazníci kromě širokého sortimentu zboží naleznou i seznam aktuálních akčních nabídek. Mohou také využívat další funkce, jako je výběr zboží ze záložky Oblíbené, či úprava objednávky po jejím potvrzení. Na www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html si zákazníci podle poštovního směrovacího čísla mohou ověřit, zdali je služba dostupná i v jejich lokalitě.

Zákazníci mohou své zboží objednávat přes své chytré telefony i prostřednictvím mobilní aplikace, která je dostupná pro Android i iPhone na www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-aplikace/.

Tesco

 

 

Reklama