Domácnost

Nákup kuchyně? Vyzkoušejte a využijte Easy plánovač kuchyní

Při nákupu kuchyně si vždy musíte rozvrhnout, kam umístíte různé typy skříněk, kde bude odpad, voda, na jakou stranu se otvírají dveře, jak se potřebujete po kuchyni pohybovat. S tím vám může pomoci Easy plánovač kuchyní na www.siko.cz.

Zeptali jsme se zástupců SIKO na několik otázek, které jsou s plánovačem spojené.

Siko

Nově mohou využít vaši klienti plánovač kuchyní, který najdou na vašich stránkách www.siko.cz. V čem vidíte jeho výhody?
Náš plánovač je jednoduchý, intuitivní a co je nejdůležitější, šetří váš čas. Návrh vaší vysněné kuchyně vytvoříte pomocí plánovače během pár minut, ve třech jednoduchých krocích:

1.      Vyberete typ kuchyně, který se vám líbí.

2.      Zadáte půdorys prostoru pro umístění vaší kuchyně.

3.      Plánovač vytvoří X variant návrhů kuchyně, které jsou reálné pro umístění do vámi zadaného půdorysu. Návrhy může samozřejmě upravovat, měnit, přesouvat skříňky, přidat nové, vyměnit spotřebiče nebo i změnit barvu celé kuchyně. Dle potřeby, dokud nebudete se svým návrhem zcela spokojeni.

Mezi jednotlivými variantami návrhů můžete libovolně překlikávat, okamžitě vidíte vaši kuchyni ve 3D,  i s celkovou cenou kuchyně, včetně zvolených spotřebičů.

Siko

Plánovač udělá téměř všechnu práci za vás!

Nabízíte také atypické kuchyně na míru – pokud je třeba vymyslet řešení do nějakého zákoutí nebo například když má kuchyň zkosený strop?
V našich plánovacích programech lze simulovat i takovéto místnosti, v nabídce máme tisíce skříněk, ze kterých si zákazník vždy vybere. Specifické požadavky řešíme dle individuálních potřeb a možností.

Plánujete rozšíření možnosti zařazení více typů kuchyní do plánovače?
Ano výhledově určitě plánujeme. Rozšíření se bude týkat hlavně rozšíření povrchů a barev dvířek.

Jak s návrhem dále pracovat? Může si zákazník rovnou kuchyň objednat?
Již nyní máme připravené řešení a velmi brzy jej také zákazníkům umožníme, kdy v EASY plánovači navrženou kuchyni ze série EASY24 si bude moci zákazník objednat ihned, pouhým  „kliknutím“ přímo z plánovače. Samozřejmě zákazník stále má a bude mít vždy možnost vše, v případě potřeby, před objednáním ještě prokonzultovat a doladit s naším odborným prodejcem.

Siko

Jak s  Easy plánovačem pracovat?

To se dozvíte velmi jednoduše buď na stránkách www.siko.cz nebo díky názornému videu, které najdete zde.

 

My jsme jej v redakci vyzkoušeli, pokud si pozorně prohlédnete video či přečtete návod, pochopíte postup.

Čtěte naše články a zapojte se do soutěže a skvělé výzvy, kdy můžete získat kredit 30 000,- na nákup nové kuchyně od společnosti SIKO

Siko

   
08.09.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] jenda-fiala [*]

  Ahoj Sml16

  Pozor na to lidi, ono kuchyň a kuchyň je rozdíl. Když jsme si pořizovali kuchyň, tak jsme chtěli Kuchyň a né dveře k tomu (které stály 3x více, než kdyby jsme si je koupili samostatně). To stejné u svetel, podlah apod. Kuchyň není špatná od Gorenie, aji Siko se nám líbilo. U světel nás oslovila velká ochota a smysl pro detail od www.fulgur.cz Dveře máme od www.solodoor.cz, ale dobré byly i od dvere-rychle.cz, ale u Solodooru je supr krásná aplikace, studio, kde vše krásně vidítě, můžete měnit provedení, styl, barvu atd.

  Snad Vám to pomůže Sml16

  superkarma: 0 09.09.2015, 14:13:42
 2. avatar
  [2] raddre [*]

  naplánovat si kuchyň je sice bezva,ale ne jen s tím co nabízí tento program,tj.přehazovat stejné škatule

  superkarma: 0 08.09.2015, 16:56:33
 3. [1] 1anicka [*]

  moderna,nic pro mě

  superkarma: 0 08.09.2015, 14:38:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme