Rodina

NAKRESLI TO a vyhraj vlastní billboard!

Chcete o prázdninách zabavit vaše děti a nechat je kreativně se vyřádit? Pak jim kupte libovolné gumovací pero Pilot FriXion a zapojte je do soutěže o vlastní billboard a další zajímavé ceny!

nakresli to pilot

Pilot pro svoje fanoušky totiž i letos připravil super soutěž. A nebojte se – kreslení není jen pro děti, zapojit se můžete všichni! Je to jednoduché - stačí koupit gumovací pero nebo fixy Pilot FriXion, nakreslit s jejich pomocí obrázek, který následně nahrajete do soutěže pomocí formuláře na webové stránce www.nakreslito.cz a je hotovo! Pak zbývá už jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí a vyhrajete nějakou ze super cool cen.  

O co se hraje? V první řadě o návrh vlastního billboardu, který uvidí tisíce lidí! Pilot ho umístí v blízkosti vaší školy nebo bydliště. V hlavní soutěži se dále hraje o karbonový longboard, legendární boty Vans Authentic, ale také o mikiny, truckerky nebo třeba batohy Vans. V týdenních soutěžích lze vyhrát balíčky s produkty Pilot FriXion. A ke všem cenám získá výherce navíc plakát s YouTuberem Dannym!

Držíme všem palce a těšíme se na originální kresby v galerii soutěže! :-)

#happywriting 

   
16.08.2016 - Zpátky do školy - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 16.08.2016, 09:50:03
  2. [1] bobani [*]

    dobré pero

    superkarma: 0 16.08.2016, 08:54:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme