Bulvár

Nakoupím a zároveň pomáhám

Dobrý den,

second handy byly kdysi zdrojem přivýdělku k mému kapesnému, kdy jsme pro jeden z nich žehlila a sem tam i něco získala.
První second handy u nás mi v 15 letech přišly úplná senzace, rozmanitost, značkové věci, do té doby pro mě naprosté tabu. Čtvrté dítě v rodině, co nosilo oblečení po starších. Brrr. Pak se začaly second handy dost vyvíjet a asi tu měly svého času boom.

S druhým zaměstnáním mě spíš lákaly butiky a až později s kamarádkou jsme plenily anglické a US second handy, kde jsme nacházely úžasné úlovky a chodily kočkoidně oblékané :-). Vše bylo čisté a voňavé a ryze trendy.

K tomu jsem ještě v jednom malém městečku objevila takový dobročinný bazárek, který funguje jako second hand oblečení a různých věciček, jako úžasné kovové cedulky, ret(T)ro doplňky, látky, nábytek...výtěžek sloužil k charitativním účelům. Ještě občas tam zajdu, když tam mám cestu...taková plechová dózička - to já miluju.

I když jsem posledních několik let už nějaký zajímavý second hand nepotkala a ani ceny mi nepřijdou tak lákavé, navštívíla jsem v Anglii taktéž dobročinný bazárek British Heart, kde jsem si koupila šatičky Next a Atmosphere a taky tuniku z Debenhams dohromady tak za 200,- Kč.

Vypadají báječně,ale jsem spíš milovník výprodejů běžných obchodů :-), to se dají také koupit úplné poklady.

S pozdravem,
Eliana


Milá Eliano,

také se mi zdá, že poslední dobou už v second handech nemají takové poklady jako dříve. Ale spojit nákup s dobročinnými účely není vůbec špatný nápad. Myslím, že právě second hand ve Skotsku, který jsem před lety navštívila, vybíral peníze na psy v útulku.
   
07.07.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: intimní kosmetika
Testování intimní kosmetiky pro ženy z ČR a Slovenska
Anketa: Pečete bábovky?
Jaké hračky kupujete svým vnoučatům?
Anketa pro maminky: Jaké kupujete hračky svým dětem?
Výzkum na téma kašel
Průzkum na téma finanční zajištění

Náš tip

Doporučujeme