Jak to chodilo u čtenářky Milky s dárky, když byly děti malé, si můžete přečíst v další novince. Je vidět, že Milka je chytrá ženská.

Tohle je dobrý postup, milá Milko, všechno odsouhlasit a pak si to udělat po svém. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den,

někdy je těžké vybrat ty správné dárky. Děti už jsou dospělé a nežijí s námi, ale i tak se o Vánocích scházíme, takže musíme nějaké dárky mít. Většinou to řešíme v klidu, často dáváme dárkové poukazy do obchodních domů, aby si tam pak děti vybraly, co chtějí. Mají úplně jiný vkus než my. :-)

A jak to bylo dřív, když byly děti ještě doma? To jsme se kolikrát docela dohadovali. Já prosazovala maximálně jeden větší dárek, dražší, a zbytek drobnosti, manžel zase říkal, že o Vánocích se nemá hledět na ceny, tak ať dětem dopřejem. On ale na shánění dárků neměl čas, takže to nakonec bylo stejně na mě - a teda jsem si to vybrala sama. Vlk se nažral a koza zůstala celá. :-) Manžel měl dobrý pocit, že si řekl svůj názor, a u stromečku už neřešil, kolik a jakých dárků tam je.

Takže tak. Hezký den přeje

Milka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Shodnete se na dárcích?

  • Pokud nemáte děti, tak třeba pro rodiče, sourozence, kamarády…?
  • V čem se neshodnete?
  • Jak to vyřešíte?
  • Kdo většinou ustoupí?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedna z vás získá za odměnu knížku pro děti Vítejte v klubu trapáků (H. N. Kowitt, nakl. MOBA). Pište jako vždy do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je DÁRKY. Předem děkuju!

trapci

Reklama