píše ve svém příspěvku naše čtenářka s nickem Berus77. Pokrývky hlavy jsou stejné jako oblečení. Ne všechny sedí a sluší, proto je dobré hledat a nevzdávat to. Přesně takhle to udělala, a našla si pár oblíbených čepic, které nosí a cítí se v nich dobře

Dobrý den všem.


Zrovna dnes ráno, když jsem vedla kluka do školky, začalo tak krááásně a pohááádkově sněžit. Jako by někdo roztrhl peřinu. Vločky na mně přistávaly jako na letišti. Opravdu nádhera. Pokrývku hlavy nosím přes celou zimu, ale není tomu tak dlouho a musela jsem se k tomu pořádně propracovat. Ona totiž čepice, klobouk, kšiltovka, šátek atd. je jako každý jiný druh oblečení. Ne vše vám padne jako ulité a ne vše vám sluší.

Budu upřímná, nemám ráda tvar své hlavy. Mít hlavu jako Sinead O´Connor, bylo byl to daleko snadnější :-). Tiše jsem záviděla jedné mojí kamarádce, která i s pytlem na hlavě, vypadala tak šmrncovně a stylově.  Před 3 lety jsem si koupila svoji první čapku, ve které jsem vyšla ven. Cítila jsem se velice nejistě, ale zima mě přesvědčila, že udržet teplo mé hlavy je důležitější. Pak jsem si koupila ještě jednu a pak ještě jednu. Nemám jich moc, možná 4, ale jednu nosím nejraději. Přímo jsem se do ní zamilovala. A dokonce mě lidi chválí, jak mi sedne. A právě o to tady jde! Najít svůj styl a cítit se dobře. 


Berus77

Milá Berus77, máte pravdu, jenomže většina žen se do hledání ani nepustí

Text nebyl redakčně upraven

Reklama