Bulvár

Najít si práci? Žádný problém!


Ještě před pár lety bychom nevěřili, jakou sílu bude mít internet. V České republice už ho má v práci nebo doma skoro každý a spousta lidí si ho zvykla využívat i k hledání nové práce. Také aby ne, když nám usnadní spoustu námahy. O tom, že toto médium lidé k hledání nového zaměstnání využívají stále častěji, se přesvědčili odborníci z portálu www.prace.cz v českých regionech.

S červeným obývacím pokojem v květnu a červnu navštívili čtyři česká města. Po Plzni, Českých Budějovicích a Jihlavě zakončili své putování v Ostravě. Lidé hledající práci, ale i ti, kdo by se nové nabídce nebránili, se v něm zastavovali s nadějí, že právě zde najdou šanci na získání nového místa. A skvělá zpráva je, že se to mnohým z nich povedlo, a celá série tak splnila svůj smysl. Profesionálové z práce.cz pomáhali každému zájemci založit na internetu Agenta, který podle zadání automaticky vyhledává ty nejlepší pracovní místa. Zástupci největších regionálních zaměstnavatelů pak nabízeli konkrétní pozice a všichni dohromady se snažili ukázat, že najít si dnes lepší práci je vlastně hračka.


Tak co, máte i vy pocit, že čas na změnu zaměstnavatele už nastal? Vyzkoušejte doma to, co v regionech desítky lidí. Založte si na práce.cz Agenta a nechte se zlákat zajímavou nabídkou.

Více hledejte na www.prace.cz

 

   
30.06.2008 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Madison [*]

  olafka: já taky, natrefila jsem na podvodníky, naštěstí jsem nestihla podepsat smlouvu

  superkarma: 0 30.06.2008, 18:22:52
 2. avatar
  [2] olafka [*]

  Našla jsem práci přes práci.cz

  superkarma: 0 30.06.2008, 12:16:07
 3. avatar
  [1] rek11 [*]

  server mohu doporucit,byli jsme na jejich prezentaci a maji to fakt vymakany,muzete si tam vytvorit vlastni zivotopis ,maji tam nekoli designů...muzete je i skryt pro nektere firmy.Životopisy jsou přístupné jen registrovaným firmám a ty jsou prověřovány.Ty agenti vam hledaji praci a posilaji to na mejl,muzete si v nich dokonce zadat jestli chcete praci s autem

  superkarma: 0 30.06.2008, 10:59:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme