Bulvár

Najít kadeřníka byla fuška

Děkujeme za další příspěvek na dnešní zajímavé téma. Je od čtenářky Bobi2 a ta se nám svěřila, jak obtížně hledala toho správného kadeřníka

Přeji krýsný prosluněný den. Přispěji taktéž malou kapkou k dnešnímu tématu vlasy.

Jako malá jsem nosila vesměs krátké vlasy tehdy velice oblibeného střihu ala kastrol. Na základce jsem si již nechala narůst dlouhé vlasy, ale bohužel jsem je musela nosit v culíku, či pletených copech. Ofinu jsem měla dlouhou, přestože mám docela vysoké čelo a sluší mi krátká, no prostě vypadala jsem jak...ale ani v pozdějších letech jsem vlasy neostříhala, neb jak správný rocker jsem je chtěla míti dlouhé, jen tu ofinu jsem si již nechala stříhat.

První krátký sestřih přišel až v mých 24. letech. Měla jsem jet na tři měsíce do tropů a při představě toho vedra a mých dlouhých vlasů, mi běhal mráz po zádech. A tak jsem se rozhodla pro změnu. Jenže najít kadeřníka, ke kterému bych si troufla zajít a svěřit mu svou budoucí podobu, byla docela fuška. Všude starší kadeřnice, vybavení jak za totality a těm bych se měla svěřit, navíc všechny se ptaly, jak to chcete, ale copak já vím, co mi bude slušet. Preferuji totiž když si sednu do křesla a kadeřník či kadeřnice se podívá, prohrábne vlasy, aby vyzkoušel kvalitu a pustí se do práce.

Ale nakonec se to povedlo, já našla kadeřnictví s milou kadeřnicí a nějakou dobu nebyl problém. Bohužel kadeřnice se mi asi po třech letech odstěhovala a její nástupce už nebyl to pravé. Opět nastala doba hledání, ale nakonec se zadařilo. Díky kamarádce jsem objevila kadeřníka, kterému mohu důvěřovat a navštěvuji jeho salon dodnes. Jo a vlasy mám opět dlouhé :-)

Bobi2

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Mít dobrého kadeřníka je jako mít dobrého lékaře. Možná je to řečeno s nadsázkou, ale mnohá z vás mi dáte jistě za pravdu.

   
29.04.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme