Ahoj Richarde,

přidám ještě jednu mužskou zkušenost. Moje přítelkyně odjela studovat na jeden semestr do Francie. Byli jsme v kontaktu po telefonu, psali si po icq, dokonce jsem jí i dvakrát navštívil. Magda je prima holka. V té době jsme spolu chodili už dva roky, takže jsme se už poměrně dobře znali, dost toho o sobě věděli. Měli jsme naplánované, že až se vrátí z Francie, začne se mnou bydlet, což se nakonec taky stalo.

To hlavní, k čemu se chci dostat. Když Magda přijela zpátky, líčila mi dopodrobna spoustu věcí - škola, kamarádi, večírky. Myslím, že si ten semestr dost užila. Zmínila se i o tom, že se vyspala s holkou, a to hned dvakrát. Přiznám se, že mě to vyvedlo z konceptu. Když jsem dřív o něčem takovém fantazíroval, dost se mi to líbilo - dvě pěkné ženské spolu, to je přece sen každého chlapa. Myslím, že to byl taky důvod, proč mi to Magda řekla - myslím, že počítala s tím, že to bude taková peprná historka, která mě dobře naladí. Ale zničehonic to bylo jiné. Najednou jsem se cítil nikoli vzrušený, ale fakt podvedený. Scéna z toho nebyla, jen taková nepříliš dlouhá tichá domácnost.

S Magdou jsme pak jednou vedli debatu o tom, jestli bych to vnímal jinak, kdybych byl u toho. No... :) Došli jsme k tomu, že bych to pak asi vnímal jinak.

Petr


Tohle taky chápu, hlavně ten konec. Ten pocit zrady, že jste nebyl u toho. To si dokážu představit.:) Ale hlavní je, že Magda je zpátky doma a s vámi. A nechte se příjemně naladit, je to lepší, než se nechat rozhodit.:)

Máte příběh, který řeší podobný problém? Svěřte se našemu magazínu redakce@zena-in.cz

Reklama