Chcete získat jednu z cen ve Velké vánoční soutěži magazínu Žena-in? Nakloňte misku vah trochu více a nasbírejte všech dvacet obrázků (viz obrázek pod tímto odstavcem), za které získáte 10.000 bodů!

Vanoce

Jak nasbírat obrázky?

Pravidla jsou jednoduchá. Na začátek celkem 20 článků v magazínu Žena-in jsme ukryli náš prémiový obrázek. Vaším úkolem je všechny obrázky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků týden starých, tedy vydaných od úterý 8. prosince 2009.

O co hrajeme?

Každý úspěšně hledající (tedy hráč, který najde všech dvacet obrázků a klikne na ně) získá 10.000 bodů do Velké vánoční soutěže! Skvělé ceny, které můžete získat v této soutěži, si prohlédněte zde: Velká vánoční soutěž!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 8. prosince až do 15. prosince 2009, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!
Soutěž začíná dnes (úterý 15. prosince) ve 12.00 hodin a končí ve čtvrtek 17. prosince také ve 12.00 hodin. Body budou výhercům načteny do pátečního večera. Přejeme hodně štěstí!

Reklama