Zmaloval se, oblékl punčochy, nalakoval si nehty a šel ukazovat penis do plzeňského borského parku. Musím říct, že mi celá kauza Dušana Ř., finančního analytika obří farmaceutické firmy, připadá jako smutná výpověď dnešní doby.

park

Jedním slovem: přepracovanost. Tak na mě působí kauza Dušana Ř., kterou nyní řeší u soudu v Plzni. Obžalovaný seděl na lavičce v plzeňském borském parku, byl namalovaný, měl nalakované nehty a ukazoval svůj penis ověšený koženými kroužky s kovovými cvočky.

Policisté byli šokování, když osmatřicetiletého muže legitimovali a zjistili, že jde o vysokoškolsky vzdělaného finančního analytika.

Napadla mě ještě jedna teorie kromě přepracovanosti, a to velká konspirace. Je jasné, že muž jakožto finanční analytik tráví celé hodiny koukáním do počítače. Co když mu kdosi vysílal podprahové rozkazy a on je jen plnil... To by mohlo vést k podobným naháčům na veřejných místech častěji. Třeba se sejdeme nazí na ulici jednou všichni a nad námi bude létat vrtulník se potměšilým uchechtaným vtipálkem.

Reklama