Další příspěvek k tématu „nahota" dorazil od čtenářky Vlinky. Útočí v něm na nahotu jako takovou a považuje ji za čistě soukromou záležitost.

Jaký je váš názor, milé čtenářky, souhlasíte s Valinkou?


Nahota věc intimní

Jsem z té trošku starší generace a z toho možná pramení můj možná puritánštější názor na nahotu. Ta je podle mě věc čistě intimní. Bohužel dneska je doba taková, že ať si pustím televizi v jakémkoliv vysílacím čase, o naháče zde není nouze. Televizi ale mohu kdykoliv vypnout. Nejvíce se však podivuji nad odhalenými, rozkysanými, obtloustlými, postaršími rádoby modelkami na plážích našich rybníků. Když se takto obnažují mladá děvčata, tak prosím. Ale takové zralé ženy by snad mohly mít rozum. Když se tam pak jdeme koupat s mými pubertálními vnuky - to byste se divili, jak takové hvězdy teprve hodnotí oni.

Valinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama