Vztah lidí k nahotě by se dal trochu přirovnat ke vztahu lidí k olivám. Tvrdí se, že je buď milujete, nebo nesnášíte. Ale jsou vzácné výjimky, kterým jsou olivy lhostejné, snění je, ale žádná láska to není. Podobně to má s nahotou čtenářka Dispečerka...

Nahotu si užívám jen na Jadranu

Nahota u jiných je mi lhostejná a ani sama nějakému pobíhání po nudistické pláži nijak neholduji, neboť se promenádovat se svými špíčky na veřejnosti poněkud ostýchám. Co ale zbožňuji, je koupání bez plavek v teploučké vodičce v kouzelných zátočinách Jaderského moře. Pohádkově heboučká voda mě celou omývá, je to fakt božské. Seskočím jen tak z lodičky, vykoupu se hop do županu. Daleko od cizích očí, nádherné soukromí. Marné není ani půlnoční koupání u přístavního mola, ale v noci je trošku chladněji a já mám ráda teplíčko. V tom případě pomůže sklenička „šampíčka". To mám ověřené.

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama