Píše ve svém příspvěku na dnenšní téma čtenářka s nickem ekleinovka. Sma je zastáncem opalování be horního dílu plavek a přidává krásnou příhodu ze střední školy, kdy se slunila jen v kalhotkách poprvé

Já se řadím k těm, kterým nahoře bez vyhovuje. Ne, že bych se účelově někde vystavovala :)) . Ale - jsem - li u vody , a nejsem v dosahu ,,slídilů“ typu vilných uslintanců / i když,ať se podívají,úchylové a jdou dál :) /, je mi určitě pohodlnější horní díl plavek sundat.

Opalování ale nevyhledávám, raději čas trávím ve vodě, anebo jinými pohybovými aktivitami. Ale řekněte sami, když se člověk na chvíli posadí, vidí kolem sebe leccos. Nicméně mnohokrát můj pohled spočine na pěkné postavičce mladé dívky, anebo vypracované postavě mužské. A že jich je jako šafránu. A když se náhodou objeví, v duchu sklízí můj obdiv .Je na ně příjemné podívání.

Ráda bych zmínila jedno mé opalování bez. Bylo to ještě na střední, na povinné praxi. Odjeli jsme do Karlových Varů, kde jsme se podíleli na rekonstrukci lázeňského domu. A protože nás, holek, bylo všehovšudy devět, byly jsme odkázány dělat si, co chceme. Hlavně se chlapům neplést do řemesla. Kluci makat museli .

Počasí bylo nádherné, tak jsme se odklidily na velikou terasu, která zdála se skrytá pohledům cizích očí. Oblečení letělo rychle dolů. Naším jediným oděvem byly kalhotky. Vychutnávaly jsme si slastné chvíle nicnedělání a vystavovaly se hřejivým slunečním paprskům.

Najednou shora studená sprcha. Kluci nás zlili studenou vodou z horního balkonu. To byl jekot a rychlé navlékání do svršků. Což o to, ale jeden ,,fotograf“ celou situaci dokumentoval. Ale celou - včetně našeho slunění až po rychlý úprk. Fotky byly ještě večer u něj v pokoji vystaveny . Požadoval lahev rumu - vyděrač jeden, za to, že je sundá a zlikviduje. Lahví padlo několik - autor se zlil do němoty a ráno nebyl schopen vstát a nastoupit do práce. Hodil se ,,marod“, náhlá střevní kolika :))

V červnu jsme měli sraz po 35 letech - a jako každý rok se prohlížely ony diskriminující fotky. Ale abych řekla pravdu - vůbec se za ně nestydím, naopak. Některé jsou obzvláště povedené. Mladé tělo = krásné tělo. Ještěže je nezničil a zachovaly se !!!

Krásný sluníčkový den všem,

ekleinovka

Milá ekleinovko, doufám, že vám je rozdal. Jinak moc pěkná příhoda.

Text nebyl redakčně upraven

Máte také nějakou příhodu s opalováním nahoře bez? Napište nám ji?

Máte k tomuto způsobu opalování výhrady? I vy můžete napsat, co vás k nim vede.

Zajímá mě každý názor a těším se na všechny příspěvky na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama