naháči

Muzikál Naháči představuje unikátní projekt - první online seznamku v přímém přenosu. Seznamka se bude vysílat živě na webových stránkách Naháčů přímo z nově postavené scény muzikálu v Goja Music Hall, a to každou středu od 19:00. Premiéra proběhne 7. září, vysílat se však budou pouze 4 exkluzivní díly. Zájemci se mohou již od úterý 23. 8. přihlašovat na webových stránkách Naháčů.

Seznamování, chatování, diskuze, to jsou naprosto nezbytné aktivity všech uživatelů na internetu. Často slýcháme, že virtuální flirt je absolutně normální chování žen a mužů, kteří si chtějí dokazovat, že na to prostě mají.

naháčiI muzikál Naháči vytvořil prostředí na internetu, kde se lidé budou seznamovat. Navíc, vybrané trojice se setkají ve studiu, které budou moci diváci sledovat právě přes internet. Světovým unikátem je také přenos seznamky netovými kamerami. Moderátory se stanou po dobu jednoho měsíce herci Muzikálu Naháči. Diskutovat budou Petra Pudová s Davidem Gránským, nosit na rukou bude Martin Maxa Danielu Šinkorovou, laškovat budou Tereza Vágnerová s Michalem Kavalčíkem a jiskřit na téma sex to bude mezi Slávkem Bourou a Sisou Sklovskou.

Vše se bude již odehrávat v reálném prostředí v Goja Music Hall, kde bude soutěžící a moderátory snímat několik kamer. „V dnešní internetové době získává i seznamování zcela nový rozměr. My se snažíme v seznamce zkombinovat tradiční setkávání tváří v tvář s interaktivním prostředím internetu a sociálních sítí. Právě o tom jsou i Naháči,“ prozradil Slávek Boura, autor muzikálu. „Nejsme limitováni časem jako v televizi, pokud díl bude zajímavý, vtipný a nabitý energií, jsme připraveni ho odvysílat až do samého konce,“ pokračoval Boura.

Seznamka Naháčů je unikátní nejen způsobem vysílání přes internet, ale také tím, že všichni diváci se budou moci aktivně do pořadu zapojit prostřednictvím webkamery a chatu, přenášeného rovnou do studia. Účastníci seznamky, kteří svého partnera nenajdou během pořadu, navíc získají druhou šanci díky speciálním e-mailovým schránkám, do nichž jim budou přicházet nabídky na seznámení přímo od diváků.

O muzikálu Naháči

Naháči jsou první interaktivní multimediální muzikál na světě. Je to příběh o lásce a nenávisti, o životě a smrti, to vše ve světě sociálních sítí, kde se virtualita stává realitou.
Netradiční pojetí muzikálu spočívá v interaktivním spojení s diváky na internetové síti, kde se i sám divák může stát hercem. To vše se může dít jen díky využití nejmodernějších technických prostředků, včetně unikátního virtuálního hlediště.

Více na www.muzikalnahaci.cz

Reklama