Bulvár

Nahá jsi krásná: Veronika Fenclová

Veronika Fenclová

Veronika Fenclová včera stanula na Primě po boku Libora Šuly v pořadu Nahá jsi krásná. Její příběh je smutný, přítel ji opustil v době, kdy byla těhotná – připadala mu totiž tlustá. Veronice to srazilo sebevědomí hluboko pod bod mrazu...

Možná máte podobnou zkušenost. Jak ji řešila Veronika a jaké jí zůstaly pocity? Hodně jí pomohla maminka, ostatní se dozvíte v našem rozhovoru...

Veronika FenclováJméno: Veronika Fenclová
Znamení: Lev
Povolání: Studentka / Mateřská dovolená

Jak těžké bylo přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Poprvé jsem psala přihlášku s kamarádkou – byla to spíš legrace. Ale později jsem o tom hodně přemýšlela a napsala přihlášku znovu, přesně tak, jak to cítím a jaký mám problém. Těžké to nebylo, nepočítala jsem, že se dostanu na casting, a už vůbec ne, že by mě mohli vybrat. Prostě jsem to zkusila a ono to vyšlo. Když mi zavolali, že mě chtějí, začala jsem se strašně smát a adrenalin mi stoupnul hodně vysoko! Nevěřila jsem tomu, ale bylo to tak!

Stanout ve spodním prádle před kamerami - jaký je to pocit?
Poprvé jsem ve spodním prádle stála, když mě fotili na billboard. Strašně mi tlouklo srdce, ale zvládla jsem to. Pak byly na řadě zrcadla, byla jsem nervózní a cítila jsem vnitřní paniku. Ta naštěstí brzy opadla, po seznámení s Liborem. Ten človíček má skutečně velký dar a já se vedle něj cítila naprosto v bezpečí. Takže jsem hned zapomněla na kamery, měla jsem pocit, že si povídám jen s ním, že to poslouchají jen lidé kolem nás, kteří byli naprosto báječní!

Potom jsem si zkoušela prádlo u Helenky, která mi ukázala, co můžu a co bych neměla nosit. Samozřejmě tam stud byl, jenže prádlo bylo tak nádherné, přišlo mi, že by ho lidé měli vidět. To mi před kamerou pomohlo a samozřejmě i štáb a Libor. Všichni mi říkali, jak mi to sluší. Cítila jsem se moc dobře!

A co nahá před objektivem fotoaparátu?
Focení aktů jsem se doslova bála. Ale všechno je o lidech, kteří mi pomáhali, aby to tak nebylo. Uvolnila jsem se, když mi ukázali během focení jednu fotku. Byla nádherná, všechno napětí ze mě spadlo a já si to začala užívat. Myslím, že se fotky podařily. Stálo to za to!

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Jsem spokojená hlavně sama se sebou. Všechno jsem si v hlavě urovnala a už vím, co chci. Co se týká těla, vím, že to není úplně ono, ale určitě už se kvůli tomu nebudu trápit a litovat. Koupila jsem si brusle a začala jsem na sobě makat. Teď už to záleží jenom na mně a já si věřím (směje se). Věřím, že svou postavu dotáhnu tam, kam chci.

 

Nechala byste si někdy nafotit akty?

Možnost%
Ano, ráda bych.32,1
Ráda bych, ale partner s tím nesouhlasí.1,3
Ne, nemám na to postavu...46,2
Ani náhodou, nepotřebuji si nic dokazovat, jsem kočka a vím to!20,5

 

Přítel vás opustil, když jste byla těhotná, přesto mu to prý nezazlíváte, proč?
Já mu zazlívám jen, že se nechová jako otec. To, že mě opustil v době, kdy člověk toho druhého opravdu potřebujete, je sice zlý, navíc když víte, jaký byl hlavní důvod... ale nechtěla bych, aby se se mnou trápil, takže jsem mu to už svým způsobem odpustila. Už bych ho ani nechtěla. Vím, že je teď spokojený a zamilovaný a já mu to celým srdcem přeju!

Jen bych chtěla říct ženám, které mají doma chlapa, co je pořád shazuje a říká o nich opravdu ošklivé věci, ať si to nenechají líbit. Podle mě si takový chlap léčí svoje komplexy a nestojí za to. Jak nás vůbec nemůžou milovat?
Já mám Honzíkova otce ráda, ale už jen jako kamaráda. On to má asi stejně, takže máme hezké přátelství. Jen mě mrzí jeho city k Honzíkovi, ale vím, že už to lepší nebude...

Viděl se někdy Honzík se svým otcem?
Viděl Honzíka po narození, když mu bylo jen pár hodin. Pak za námi pravidelně dojížděl, ale bohužel hodně pracuje, takže přijel většinou, když Honzík spal. Teď už ho vidí opravdu minimálně. Honzík ví, že je to jeho tatínek, na fotkách ho poznává, ale jinak si myslím, že k němu žádné city nechová. Aspoň to Honzíka nebolí, když ho nevídá.
Je to vlastně docela smutný...

Veronika Fenclová

Jak na natáčení reagoval Honzík a vaše maminka?
Pro Honzíka to bylo hodně neznámých tváří najednou, takže se mě držel jako klíště. Ale za chvilku už se seznámil a byl v pohodě. Komunikoval a zlobil... no, prostě celý můj malý andílek s ďáblem v těle (smích). Natáčet se moc nechtěl, protože ho zajímaly věci kolem světla a spousta dalšího, ale zvládl to!

Co se týká mých odjezdů od něj na natáčení, to už bylo trochu horší. Nechtěl ode mě a hlídal si mě. Vždycky mě to bolelo a bylo mi smutno, ale věděla jsem, že je o něj dobře postaráno. Mám kolem sebe báječné lidi, kteří mi pomáhali, a za to jim děkuju!

Maminka byla skvělá. Všechno zvládla na jedničku a hlavně to se mnou ten měsíc vydržela. Štáb si ji oblíbil a maminka si zase oblíbila je.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Samozřejmě rodina a přátelé. To byla a je největší opora, jakou si člověk může přát. A kdybych měla jmenovat jediného člověka, tak maminka.
Určitě mi pomáhal i celý štáb: Jsou to zlatíčka.

Veronika Fenclová

Myslíte si, že vám může účast v pořadu nějak pomoci při hledání nového partnera?
Jako myslíte, že by se mi začali ozývat ctitelé (smích)? Tak to si vážně nemyslím. Natáčení určitě pomohlo mně samotné, protože se za sebe už nestydím. Samozřejmě, že teď hned nechci nějakého, co půjde kolem a bude se zajímat. Chci si počkat na nějakého pana neznámého, který bude stát za to. Už nejde jen o mě, ale i o Honzíka. Prostě jsme dva a ten neznámý nás tak musí chtít. Rozhodně bych nedala přednost známosti před synem! Honzík je na prvním místě. Ale, popravdě, už se těším, až jednou budeme tři!!

Kdybyste stála před rozhodnutím jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Bez váhání, protože to bylo poučné a moc mi to pomohlo. Můžu ten pořad jen doporučit, byl to skutečně zážitek na celý život a ještě k tomu jsem poznala spoustu báječných lidí!

Veronika Fenclová

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Jasně že ano. Chtěla bych vědět, co si o tom myslí další lidé. Říct jim svůj názor, protože vím, že ne každý si bude myslet, že to opravdu pomohlo.

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Koukala jsem se a jsou to tak velké emoce, že se to ani nedá popsat. Nejdřív jsem se bála, že se v pořadu hrozně shodím, ale nakonec to šlo. Snad mi to i slušelo...

Foto: Archiv TV Prima

 

Nahá jsi krásná na Ženě-in

rozhovor: Nahá jsi krásná: Jana Šmídová
Jana bude Nahá a krásná
rozhovor: Nahá jsi Krásná: Milana Kosmálová
V televizi: Nahá a krásná Milana
rozhovor:Nahá jsi krásná: Iveta Steinerová
Nahá a krásná: Selhala jsem a neuspěla
rozhovor:Nahá a krásná: Lucie Maierová
Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor:Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středy můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor:Nahá a krásná: Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor:Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

 

Chcete se na něco Veroniky zeptat? Nyní máte jedinečnou šanci, piště jí své dotazy do diskuze, Veronika nám totiž slíbila, že bude celý dnešní den zhruba od 10.00 hodin on-line a ráda vám na vaše otázky odpoví!

   
29.04.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [43] libuno [*]

  Holky, pokud se chcete zviditelnit, jděte do toho. Vždyť je to jen o sledovanosti televize. Když šla s přítelem, mohla si uvědomit, jaké mohou nastat důsledky!!! A to, že jí "nechtěl" , že je silnější? No to se stává. Sebevědomí musí mít už jen z toho důvodu, že jde do televize. Vždyť je trapná. A trapný je i tento pořad. Nikdy jsem ho nesledovala a ani to neplánuji. Hrůza, co to v našich televizích za pitomosti vysílají. Pro život žádný užitek natož ztráta.

  superkarma: 0 02.05.2009, 21:51:07
 2. [42] leontieen [*]

  wich — #37  A když se berou jako norma modelky a missky s vychrtlými postavami, to je OK? Tristní je, že se pořád o nich píše a puberťačky si je berou za vzor. Chtějí mít váhu a postavu jako ony. A výsledek? Přibývá anorektiček a bulimiček. Slavní návrháři bojkotují extrémně štíhlé a požadují modelky až od určitého BMI. Proč asi?

  superkarma: 0 02.05.2009, 15:07:57
 3. [41] leontieen [*]

  chav — #40 Proč by nemohl. Já sama byla na komparsu mockrát a zrovna sebevědomím neoplývám.

  superkarma: 0 02.05.2009, 15:04:25
 4. [40] chav

  všechny holky, nebo ženy, které se do pořadu přihlásily tvrdí, jak mají hrozně nízké sebevědomí a jak se stydí. Ale může někdo s nízkým sebevědomím lézt do televize? O tom pochybuji, takže nevím, co si o tom myslet. Pokud se totiž někdo za sebe stydí, zrovna v televizi se asi nechce ukazovat, ne?

  1. na komentář reaguje leontieen — #41
  superkarma: 0 30.04.2009, 22:57:23
 5. avatar
  [39] Julianna [*]

  Veroniko, jsi moc milá ženská, moc ti to slušelo a tvé přirozenosti dali jen vyniknout. Libor je moc milý človíček, takového bych potřebovala ve svém okolí.

  Držím pěsti, ať se ti daří.Sml61

  superkarma: 0 29.04.2009, 21:25:32
 6. avatar
  [38] stenla [*]

  Veronika, tak som si kvoli tým ohlasom nižšie dokonca pozrela túto reláciu...a gratulujem. Pekna premena, príjemná maminka...a želám veľa šťastia, zaslúite si to.

  superkarma: 0 29.04.2009, 21:18:15
 7. avatar
  [37] wich [*]

  Nás s partnerem včera šoklo, když Šulda říkal, že koček s postavou sl. Veroniky je na jakémkoli bazéně naprostá většina a je to normální. No nevím, pokud se tloušťka bude brát jako norma... kam to bude směřovat Sml14

  Jinak slečna včera moc prokoukla Sml67, slušelo jí to a závěrečná fotka byla nádherná. Tady je podle mě pomoc naprosto na místě - ženská, která by si něco takového nemohla sama dovolit a je chuděra na dně psychicky. Jenom, Verčo, nechte si narůst hustší obočí, je to velmi důležitý prvek obličeje.

  1. na komentář reaguje leontieen — #42
  superkarma: -2 29.04.2009, 18:30:14
 8. [36] Veronika Fenclová [*]

  Eliana — #35 DĚKUJU

  superkarma: 0 29.04.2009, 15:28:02
 9. avatar
  [35] Eliana [*]

  Veronika Fenclová — #34 Je fajn, že má Honzík hlavně skvělou maminku a báječnou babičku!

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #36
  superkarma: 0 29.04.2009, 15:27:24
 10. [34] Veronika Fenclová [*]

  Eliana — #33 on ho nechtěl!Co se týká jeho tak to beru sportovně a samozřejmě jsem to čekala a ani se mu nedivím!

  1. na komentář reaguje Eliana — #35
  superkarma: 0 29.04.2009, 15:18:24
 11. avatar
  [33] Eliana [*]

  Veronika Fenclová — #32 yahááá, to jsem netušila, že už je několika-násobným tátou. Asi nějaký blok u něho, že se k vašemu dítěti nechová tak otcovsky.

  Mno tak to je zas jako šikovnej chlap, ty alimenty mu snad ani nezávidím.  A že je teď nabroušenej, to nic, to zas přejde. Zas se od něj asi nedalo očekávat, že bude skákat 3m vysoko, že je o něm zmínka před statisíci diváky :-).

  Verčo, ber to všechno sportovně. Ty vzájemné vztahy se zase lepší jen co to utichne.

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #34
  superkarma: 0 29.04.2009, 15:07:48
 12. [32] Veronika Fenclová [*]

  Eliana — #31 ale já si myslím že je dobrej otec má syna z prvního manželství a ted dceru a tu zbožnuje hold honzík se mu nehodil v tomhle mě štve nejvíc ze všeho!!!

  1. na komentář reaguje Eliana — #33
  superkarma: 0 29.04.2009, 15:02:21
 13. avatar
  [31] Eliana [*]

  Když nad tím přemýšlím, tak Verča udělala dobře, že ho nenutila zůstat a vázat se. Nic by z toho nebylo. To je úžasný krok. No a že nemá taťkovské vlohy, no co máme 21.století, každé dítě je  pomalu zázrak (když vynechám rozvojové země ), nový partner třeba bude mnohem více taťkou. Než být otcem z donucení, to prostě stejně neklape.

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #32
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:58:55

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] Veronika Fenclová [*]

  Eliana — #29 ToraToraTora — #28 já doufám že se jednou někdo objeví a bude mě i malýho milovat takový jaký jsme Honzík si zaslouží mít tátu jak se patří!

  superkarma: 0 29.04.2009, 14:56:37
 2. avatar
  [29] Eliana [*]

  Veronika Fenclová — #26 No jo to jsou prostě chlapi, vůbec si to neber k srdci. On vlastně teprve hledá ten správný důvod proč tě nechal, něco omluvitelného.... Ty správní fešáci na Tebe teď budou stát ve frontě.

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #30
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:51:45
 3. avatar
  [28] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #26 Teď ti psal, takže asi diskuzi sleduje. To je dobře, alespoň potvrdil, že je srab a kretén. Tuplovanej.

  najdeš si lepšího, soběrovného

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #30
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:50:56
 4. [27] Veronika Fenclová [*]

  Eliana — #25 Já moc děkujuSml16 maminka je opravdu moje slunce to mi říkal i ten kartář...

  superkarma: 0 29.04.2009, 14:49:50
 5. [26] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #24 ted mi napsal že přeci nešlo o váhu ale o mě že už mě prostě nechtěl tak to asi byla nejlepší věc po ruce kterou mohl uhrát to že mě nechce a přes dva roky mi ubližoval jen tak ze srandy!

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #28
  2. na komentář reaguje Eliana — #29
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:47:24
 6. avatar
  [25] Eliana [*]

  Veroniko, jsi náhodou kočka! To já když se ráno letmo juknu do zrcadla tak si říkám rovnou, že to je průšvih :-). Když jsem Tě včera ještě viděla nenalíčenou tak jsem hned říkala, že to je snad ta americká herečka, co hrála ve filmu: Jak ztrati kluka v 10-ti dnech, vedlejší roli. A buch ho, s make-upem to byla bomba! Ty akty jsou perfektní a je fajn, že máš velkou oporu v mamce. Držím palce, ať se vyplní všechny sny!

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #27
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:43:06
 7. avatar
  [24] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #22 nějaký hodně velký. jestli je ta jeho nová přítulkyně trochu při smyslech, tak se na něho vybodne. Protože chlap, který nechá ženskou plavat kůli váze a ještě navíc v těhotenství nestojí ani za pětikorunu. Náhodou trochu přibere a má šlus...pěkná vyhlídka

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #26
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:41:50
 8. [23] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #21 tak to by stálo za to ale on je na to velký srab!

  superkarma: 0 29.04.2009, 14:40:37
 9. [22] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #20 o tetičce nevim každopádně ted už si myslím že nějaký problém má!!

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #24
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:38:59
 10. avatar
  [21] ToraToraTora [*]

  Mohl by se zúčastnit diskuze

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #23
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:38:55
 11. avatar
  [20] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #19 Kdes na takovýho kreténa narazila? Ještě, že jsem nekoukala, to by mi asi praskla žilka v mozku. Kristivahaxno. Co má za komplexy? Třeba ho v dětství coby robě zasedla otylá tetička a teď se bojí pořádné ženské...

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #22
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:32:27
 12. [19] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #18 viděl a právě kvůli tomu už mě nechce vidět ono je těžký slyšet pravdu teda on říká že jsem tam ze sebe udělala chudinku a že jsem lhářka!Samozřejmě mu jeho názor už nechci měnit protože doprošování už bylo dost a jeho už mám taky dost!!!

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #20
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:29:08
 13. avatar
  [18] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #17 včera jsem fakt nekoukala, ale ví o tom ten tvůj srab, co se na Vás vykašlal? Viděl to?

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #19
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:25:08
 14. [17] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #16 to jo srandu si ze sebe fakt umí udělat ale to je dobřeSml30 

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #18
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:19:38
 15. avatar
  [16] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #15 klidně mi tykejSml37

  nezměnil, mě se líbí už teď, jak si ze sebe umí dělat srandu, ale ta jeho image je děsná a dělá mi potíž dlouhodobě poslouchat někoho, kdo má hlas jako on. Ztrácím přehled. Mluvit s kámoškama na kafi je něco jiného, než moderovat pořad

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #17
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:05:19
 16. [15] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #13 a co se týká Libora myslím že osobní poznání je důležité a třeba by se váš názor zmněnilSml16

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #16
  superkarma: 0 29.04.2009, 14:02:55
 17. [14] Veronika Fenclová [*]

  ToraToraTora — #13 Právě ted si vyměnuji ošklivé sms s Honzikovo tátou už mě nikdy nechce vidět atak a je mi to naprosto jedno potomhle vidím jakej je to vůlSml30

  superkarma: 0 29.04.2009, 13:58:05
 18. avatar
  [13] ToraToraTora [*]

  Veronika Fenclová — #12 Miláček? že on tě nakazil...

  Jestli Ti chybí sebevědomí a odvaha poslat chlapa, co tě nazývá tlusťoškou a opustí tě v těhotenství pro pár kilo, do p***e, tak choď do diskuzí na ženu in...rychle se otrkášSml30Sml32

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #14
  2. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #15
  superkarma: 0 29.04.2009, 13:31:22
 19. [12] Veronika Fenclová [*]

  LIBOR je báječnej chlap a jsem moc ráda že jsem měla tu možnost ho poznat už od prvního okamžiku mi pomáhal abych se nebála a zvedal sebevědomí i mimo kamery má srdce na správném místě je to miláčekSml29

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #13
  superkarma: 0 29.04.2009, 13:25:26
 20. avatar
  [11] čiperka [*]

  malá paní — #10 souhlas, já Libora taky můžu...Sml39

  superkarma: 0 29.04.2009, 13:07:50
 21. avatar
  [10] malá paní [*]

  Ahoj Veroniko bylo na tobě hodně vidět,že ti to zvedlo sebevědomí.Libor je příjemný a určitě ví co dělá.držím palce při hledání partnera.Hodně štěstí.Sml72

  1. na komentář reaguje čiperka — #11
  superkarma: 0 29.04.2009, 12:27:27
 22. avatar
  [9] ToraToraTora [*]

  Nekoukala jsem. Nějak toho neoholenécho teplosexuála nemohu překonat

  superkarma: 0 29.04.2009, 11:37:26
 23. avatar
  [8] ToraToraTora [*]

  Nekoukala jsem. Nějak toho neoholenécho teplosexuála nemohu překonat

  superkarma: 0 29.04.2009, 11:37:23
 24. avatar
  [7] kareta [*]

  to se povedlo- dokonce i ty melíry šly k pleti.

  superkarma: 0 29.04.2009, 11:36:58
 25. [6] Veronika Fenclová [*]

  kaculka25 — #5 Moc děkuji i já věřím že to vyjde a budeme tři!

  superkarma: 0 29.04.2009, 10:31:33
 26. avatar
  [5] kaculka25 [*]

  Ahoj, jsi velmi sympatická a věřím, že už brzy si najdeš toho pravého pro sebe a skvělého tátu pro Honzíka.Moc Ti držím palce.

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #6
  superkarma: 0 29.04.2009, 10:06:46
 27. [4] Veronika Fenclová [*]

  kuty — #1 Moc děkuju Sml16

  superkarma: 0 29.04.2009, 10:05:37
 28. [3] Veronika Fenclová [*]

  Anai — #2 Ahoj jsem moc ráda,že se to líbilo.Děkuju za povzbuzení a za nabídku,kterou ráda příjmám...Sml16

  superkarma: 0 29.04.2009, 10:03:13
 29. [2] Anai [*]

  Veru, byla jsi úžasná, až mě Tvůj příběh dojal... zaujala mě hlavně proměna vlasy - líčení, protože se tím zabývám. Slyšela jsem názor, že je sice krásné, že v TV Tě promění, nalíčí, ale nenaučí, jak postupovat, aby byl výsledek co nejefektivnější. Kdybys měla zájem a zavítala někdy do Prahy, jsem Ti k dispozici jako lektorka a poradkyně Sml29 Držím palce, ten pravý určitě příjde!

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #3
  superkarma: 0 29.04.2009, 08:48:31
 30. avatar
  [1] kuty [*]

  Veroniko ,moc ti to slušelo.Přeji ti atˇbrzy potkáš toho pravého,myslím že si to s Honzíkem zasloužíte.Budu držet pěstiSml72Sml60

  1. na komentář reaguje Veronika Fenclová — #4
  superkarma: 0 29.04.2009, 08:20:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme