Bulvár

Nahá jsi krásná: Míša Ballová

Míša Ballová

Osmadvacetiletá Míša Ballová je máma od tří dětí, která v životě hodně pracovala a na rozdíl od předchozích účastnic pořadu Nahá jsi krásná ji netrápí kila navíc. Vždy měla spíš opačný problém a tvrdí, že si málokdo dokáže představit, jak je protivné, když vám někdo stále vytýká, že jste hubená jako tyčka. Míša má proto nízké sebevědomí, kterému navíc nepomohlo ani to, že se jí už po prvním dítěti udělaly velké strie.

Jak si Libor Šula poradil s Míšinými problémy? To jste viděli včera na Primě, dnes si můžete přečíst náš rozhovor s Míšou a popovídat si s ní v diskuzi pod ním...

Míša BallováJméno: Michaela Ballová
Znamení: Beran
Povolání: Na mateřské dovolené

Bylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Těžké to nebylo. V době, kdy jsem přihlášku do televize Prima posílala, jsem ještě nevěděla, čím vším projdu při natáčení. Chtěla jsem pro sebe něco udělat, tak jsem to riskla.

Jaký je to pocit stát ve spodním prádle před kamerami?
Jelikož jsem před kamerou stála nejprve dva natáčecí dny oblečená a štáb byl sestavený z úžasných lidí, které jsem po prvních pár hodinách vnímala jako přátele, tak jsem kameru ve chvíli, kdy jsem musela do spodního prádla, prakticky nevnímala.

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
Musím říct, že to bylo to nejhorší z celého natáčení. Nešlo o to, že bych se styděla za to, jak vypadám, ale bylo mi prostě nepříjemné odhalit se před cizími lidmi tak, jak mě pán Bůh stvořil.

 • Míša dostala štíhlé tělo do vínku, přesto vnímá jen nedostatky. Myslí si, že má velké klouby, které deformují její útlou kostru, a povadlá prsa po dětech. A samozřejmě strie! Tričko nesvlékne ani v intimních chvílích s manželem. Také si myslí, že je nevýrazná a má nekvalitní vlasy.

Míša BallováJste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Určitě. Začala jsem se oblékat do obtažených kalhot, nosit krátké sukně a hlavu nahoru.

Jak na vás zapůsobil Libor Šula? V našem magazínu je občas čtenářkami kritizován za to, že se hrdinek pořadu příliš dotýká. Nebyly vám jeho doteky z počátku nepříjemné?
Vůbec ne. Libor je úžasný. Okamžitě se mi vryl do srdíčka jako skvělý člověk. To, že mě občas chytil, pohladil nebo se mě dotkl, jsem nijak negativně nevnímala. Naopak, dodával mi tím pocit, že partie, které se mi na mně samotné nelíbily a nechtěla jsem se jich nedotýkat, nemusí být pro ostatní tak odpuzující.

 • Radek, Míšin druhý manžel, se rád otáčí po jiných. To je hlavní důvod, proč si Michaela nepřipadá pro svého muže dostatečně atraktivní. Chtěla by to napravit a cítit se jako modelka, jako sexy krasavice, která dokáže okouzlit svého Radka tak silně, aby měl oči jen pro ni.

Jste podruhé vdaná? Radek, váš druhý muž, ale kouká po jiných - žárlíte?
Určitě ano. Ale udržuji si jen takovou tu zdravou žárlivost.

Míša Ballová

Myslíte si, že s koukáním po jiných přestane, když změníte image?
Kdybych si to myslela, tak bych byla naivní. Ale doufám, že ocení to, že jsem se chtěla změnit pro něj.

Jak vůbec Radek reagoval na natáčení pořadu Nahá jsi krásná?
Moc mi pomohl tím, jak mě po celou dobu natáčení podporoval. Jsem mu opravdu vděčná. Musím říct, že to v jeho okolí nikdo nečekal. A myslím, že to opravdu pomohlo i našemu vztahu.

A jak na natáčení reagovaly vaše děti a maminka?
Mamka mi řekla, že mám odvahu, a děti se těšily, že budu v televizi.

Míša Ballová

 • První manžel Míši byl o devět let starší. S ním má dvě děti, ale protože chtěla ještě něco „prožít", rozvedla se. Zamilovala se do Radka, kolegy z práce. Pracovala u pásu, pak ale povýšila a Radka si vydupala nejen jako spolupracovníka, ale i jako partnera. Proč vydupala? Zjistila totiž, že má kromě ní ještě přítelkyni na Slovensku, a svedla o něj boj. Vyhrála a dnes jsou spolu už tři roky, z toho jsou rok manželé - mají syna Davídka. Na krušné chvíle, kdy nevěděla, kam se bude jejich vztah ubírat dál, ale nezapomněla. Navíc ji Radek vždycky nešetří, někdy si k jejím nedostatkům řekne své. Je to motorkář a Michaela by ráda jezdila s ním. Snad aby s ním trávila víc času, měla ho na očích a zažila trochu adrenalinu.

Vy byste ráda s Radkem „motorkařila“ - mluvili jste spolu o tom už dřív?
Ano, už delší čas uvažuji o řidičáku na motorku. Radek mě k motorkám přivedl, protože jsem takový technický typ, tak jsem jim propadla. Strašně ráda leštím jeho novou mašinu a hltám všechny informace o motorkách, kterými mě zahrnuje. Je to skvělý pocit cítit vítr ve vlasech!
Jedinou překážkou naplno se motorkám věnovat je náš nejmladší syn David, který je ještě příliš malý, než abych ho někomu svěřila na celý den nebo dokonce víkend.

 

Komentuje někdy váš partner vaše nedostatky?

Možnost%
Ne, žádné nemám.7,7
Ne, to by si nedovolil!13,8
Naštěstí ne...36,9
Občas ano.27,7
Každou chvíli.13,8

 

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Určitě Radek, byl úžasný.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do pořadu Nahá jsi krásná nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Pokud by se vynechaly fotky, tak bych do toho šla.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
S radostí.

Míša Ballová

Doporučila byste pořad Nahá jsi krásná i dalším ženám?
Vřele tento pořad doporučuji všem ženám, které nejsou z jakéhokoli důvodu se sebou spokojené. Opravdu hodně záleží na tom, jak se na sebe žena dokáže dívat, a Libor má dar v každé ženě sebevědomí objevit

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po odvysílání pořadu?
Smíšené. Hrozně mě mrzí, že z manžela, který mi vlastně celou dobu nejvíc pomáhal, udělali sobce, co myslí jen na sebe. Spousta věcí, které jsem tam řekla, vůbec v televizi nebyla. Mrzí to i manžela, ale je nám jasné, že to sestříhali tak, aby se na to lidé dívali. Radek je skvělý člověk a rozhodně není žádný sobec.

Foto: Archiv TV Prima

 

Kam dál?

Více o Míše...
Míša Ballová: Hezké řeči ty ošklivé nepřebijí

Rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná...
Marta Melounová

Lucie Staňková
Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová

Milana Kosmálová

Iveta Steinerová

Lucie Maierová

Adéla Zuzánková

Hanka Řimnáčová

Katka Matušíková

 

Jak se vám Míša v pořadu líbila? Myslíte si, že jí pořad může dlouhodobě pomoci dívat se na sebe „lepšíma“ očima? Chtěla byste se na něco Míši zeptat? Něco jí popřát?

   
03.06.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [70] Melounek.M [*]

  Miso!!! ty zahod toho magora co mas doma. Mam te ráda. AhojSml22

  superkarma: 0 09.06.2009, 18:05:32
 2. avatar
  [69] opuncie [*]

  At´je ráda jaká je...jsou o hodně mladší holky a vypadají,že by se z nich jeden Sml43

  superkarma: 0 07.06.2009, 15:37:08
 3. avatar
  [68] Jakub D. Kočí [*]

  wolves13 — #67 Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 05.06.2009, 08:35:41
 4. avatar
  [67] wolves13 [*]

  Myslím, že každý je krásný, protože je jiný. To je na něm to krásné. Kdybysme byly všechny stejné, byla by to nuda.

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #68
  superkarma: 0 04.06.2009, 16:48:50
 5. avatar
  [66] lenagirl [*]

  Míša se mě moc líbila je to hezká žena a krásnou z ní udělaly,jde o to jak se k ní chová její muž,nevím zda si ji vůbec zaslouží,měl by se k ní chovat lépe a vážit si toho co má doma

  že se nikdy za žádnou neohledne toho se Míša nedočká,ohlédne se každý chlap s tím bych si těžkou hlavu nedělala

  přeji jí hodně pevné nervy Sml67

  superkarma: 0 04.06.2009, 13:16:40
 6. avatar
  [65] SENSITIVESKIN [*]

  Měla by si v první řadě nechat odsát toho kreténa,se kterým žije!

  superkarma: 0 04.06.2009, 12:06:19
 7. avatar
  [64] mi-ki [*]

  idiska — #63 Nevim, co s nimi ten mesic provadi, ze se jim v hlave uda vzdycky takova zmena, ale tusim, ze to bude tou atmosferou, tim ze se o ne najednou nekdo zajima a rika jim, ze jsou krasne, a ze je v poradku, jake jsou. Nemyslim si, ze je to zmeni, spis jen nastartuje k tomu, aby se smirily samy se sebou a dal uz je jen na nich, jestli po skonceni poradu sklouznou do starych stereotypnich koleji, nebo dokazou zabojovat a nakonec casem to sve sebevedomi a spokojenost ziskaji.

  S tim nizkym sebevedomim kvuli kritice v detstvi - ono je tezky soudit, pokud se clovek v takove situaci nikdy neocitnul. Ne vsechny deti (nebo i dospeli) jsou tak silni, aby to presli, nekomu to proste vadi a uvizne mu to v hlave az do dospelosti. Ja jsem si o sobe taky 23 let myslela, ze mam zdrave sebevedomi, se kterym nic neotrese a pak stacily tri mesice, aby se ze me stala bojacna troska, ktera dlouhou dobu mela problem s tim vyjit na ulici mezi lidi. Svoji ztracenou sebeduveru pomalu hledam uz druhy rok a neni to nic snadneho. Lidska psychika je proste nevyzpytatelna.

  superkarma: 0 04.06.2009, 02:00:25
 8. avatar
  [63] idiska [*]

  no já nevím, ale tenhle díl byl takový nějaký divný...ona mi Míša nepřišla, že by neměla sebevědomíSml80

  ale to není první díl, který mi příjde min. divný...bud je to blbě sestříhané nebo je to prostě trapárna...jdou tam ženský, které mají skvělého partnera, práci, děti apod, ale protože jim před X-lety někdo ve školce řekl, že mají křivé nohy, jsou tlusté/hubené, mají křivý nos apod., některé navštěvují i psychloga (samozřejmě bez výsledku), tak tím trpí až do třiceti a výš, a pak to těch mnoha a mnoha letech příjde nějaký Šula a do 14 dnů je po problému Sml2...ale jděteSml24

  1. na komentář reaguje mi-ki — #64
  superkarma: 0 03.06.2009, 22:21:06
 9. [62] orangutan [*]

  Sml3obdiv,že tam šla,už jen to chtělo hodně odvahy

  superkarma: 0 03.06.2009, 21:13:27
 10. avatar
  [61] Audrey [*]

  Neříkala Míša, že se tež zapojí do diskuze :)?

  superkarma: 0 03.06.2009, 20:54:27

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] maat [*]

  *modrá — #10co jsem si všimla, ta babab hlavně neumí vybrat sorávnou velikost podprsenky.Moc tenhle pořad nesleduji, ale většinou dámy skončí v klasickém nešvaru Velký objem, malé košíčky.Abeceda přece nekončí D

  superkarma: 0 03.06.2009, 20:18:05
 2. [59] tatulah [*]

  Míšo, kvůli nám se rozhodně nemaluj. Ale taky se nediv, že se ohlíží po jiných. Schválně, jaký jsou, upravený, nalíčený, nebo takový nevýrazný bledule, jako jsi ty? Nic ve zlým, v pořadu jsi se mi líbila a fandila jsem ti, ale na konec jsem si musela říct, že komu není rady.....

  superkarma: 0 03.06.2009, 20:02:28
 3. avatar
  [58] borovice [*]

  BalluM — #47 Nemusíš být dokonale nasratý - to je holt riziko účinkování v podobných pořadech.Sml80

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:53:30
 4. avatar
  [57] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #55 Oki - to zní jako plán. Sml53

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:53:26
 5. avatar
  [56] Jakub D. Kočí [*]

  Jakub D. Kočí — #54 Že bych k tomu zkusil vyšťourat nějaký oficiální statistiky s konkrétním (tvým) příkladem...

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:51:46
 6. avatar
  [55] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #54 Někdy to sepíšu, je to komedie. Když nad tím tak přemýšlím, tak vůbec nevím, co mě vedlo k tomu dát dítě do školy.....zřejmě zapomětlivost. mažu do školky, hezký den

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #57
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:51:27
 7. avatar
  [54] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #52 Tenhle průzkum by mě zajímal - nechceš ho uveřejnit na Ž-in?

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #55
  2. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #56
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:46:43
 8. avatar
  [53] Jakub D. Kočí [*]

  BalluM — #47 Tady se občas dělaj rychlý soudy. Po bitvě je každý generál, ne? Navíc jsou to anonymové...

  Horší je, jak to skousnou lidi ve vašem okolí - těm to musíte vysvětlit. Už máte nějaké reakce?

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:45:25
 9. avatar
  [52] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #51 Nedávno jsme se na tohle téma doma bavili, tak jsem sečetla, kolik učitelů, bylo odejito za to či ono za mého působení ve škole. Vyšli z toho dva alkoholici, třikrát nepřiměřené tresty, dvakrát sexuální obtěžování a tři nervová zhroucení. Z toho jeno byla recidiva, kdy se paní profesorka po velmi velmi dlouhém pobytu v lázních vrátila, aby po roce odešla natrvalo.

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #54
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:43:35
 10. avatar
  [51] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #48 Jo, někdy je to lahůdka, když si člověk uvědomí, kdo vychovává naše děti... ale zase za ty mizerný prachy, to musí jeden být buď samaritán, pedofil nebo idiot...

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #52
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:40:23
 11. avatar
  [50] wich [*]

  Sml14Sml6Sml28

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:34:48
 12. avatar
  [49] ToraToraTora [*]

  BalluM — #47 Tak se nestyď a klidně se přihlaš pod svým nickem. A jestli jsi to četl celé a dobře, tak určitě víš, že nasratý být nemusíš, protože tě  většina za sobce nepovažuje a má na tovůbec jiný názor

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:33:36
 13. avatar
  [48] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #46 Není nad akční paní učitelku. U manžela ve firmě pracuje několik invalidů a učitelky jsou v převaze. Papíry na hlavu a invalidní důchod

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #51
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:31:54
 14. [47] BalluM [*]

  ToraToraTora — #39 ved som SLOVAK,jej manzel a pouzivam jej prihlasenie lebo som dokonale nasraty,ze za par minut dokazete zaskatulkovat cloveka aj bez toho aby ste sa zaujimali ako to bolo a co vsetko som koli jej potpore spravil a DOBROVOLNE

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #49
  2. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #53
  3. na komentář reaguje borovice — #58
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:30:48
 15. avatar
  [46] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #45 K nám jednou poslali ze školy sociální pracovnici, protože jsme dvakrát nepřišli na třídní schůzku.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #48
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:29:24
 16. avatar
  [45] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #44 Dostávám spíš lesk do očí a to ještě musím dneska do školky. Aby mi nesebrali papíry...na kočárek

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #46
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:27:28
 17. avatar
  [44] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #42 Dvojitej červenej lesk Sml36

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #45
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:26:21
 18. avatar
  [43] Jakub D. Kočí [*]

  BalluM — #40 Co je špatného na tom, když se holka koune na pěknýho chlapa? Chlapi taky koukaj na baby, tak co?

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:25:07
 19. avatar
  [42] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #41 O jahodách mi vyprávěj, právě jsem se vrátila ze samosběru. je tam takový zima, že už se dvě hodiny poctivě rozmražuji červeným vínem:)

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #44
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:23:25
 20. avatar
  [41] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #37 Vždycky, když si ráno dělám řasy, myslím na to samé. Taky se mi pěkně červeně lesknou ryt, když zbaštím trochu jahod. Jo a o korektorce jsem už náhodou slyšel: jmenuje se Klárka a sedí hned v první kanceláři Sml52Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #42
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:20:28
 21. [40] BalluM [*]

  *modrá — #17 mas praudu ako daka 500kc.z E 55.Rado

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #43
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:19:53
 22. avatar
  [39] ToraToraTora [*]

  BalluM — #38 Tý voe, to je nějakej československej mulťák...nebo už nechlastám za bílého dne

  1. na komentář reaguje BalluM — #47
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:19:52
 23. [38] BalluM [*]

  spiderlorka — #24 dievca zkus koli malemu celu noc nespat a potom cestovat pozicanym vrakom z nevyspatym manzelom a uvydime co zvladnes!Miska je pekna sama o sebe len potrebovala poradit z obliekanim,lebo niekedy to bolo strasne.Krityzovat to zvladate.Jej podla vas nepodareny manzel

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #39
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:16:26
 24. avatar
  [37] ToraToraTora [*]

  wich — #36 Ono v pravěku žije spousta lidí. Víš kolik takového matroše potkávám? Koupí si řasenku za pár stovek na ultra maxi dlouhé řasy, lesk s vůní jahod, o korektoru v životě neslyšely a myslí, že jsou kočky.

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #41
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:08:03
 25. avatar
  [36] wich [*]

  ToraToraTora — #32 Dokonalá svěží pleť je základ. Taky nějak nepobírám, že ještě v dnešní době někdo nechápe Sml80

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #37
  superkarma: 0 03.06.2009, 14:05:58
 26. avatar
  [35] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #34 Myslím, že nezaznělo nic tak brutálního. Viz můj příspěvek 29. Já jsem celkem splachovací a když vidím nějaký takový pořad, kdy někdo ze zúčastněných je stavěn do negativního větla, tak to neřeším. Vždycky si říkám, že ten pořad je o něčem a někom jiném a Míša asi ví, proč s ním je a jaký je.

  superkarma: 0 03.06.2009, 14:03:41
 27. avatar
  [34] Jakub D. Kočí [*]

  ToraToraTora — #33 Njn, překvapuje mě, že na to někdo skočí. Jasně, že ten chlap je docela normální. Komu občas neujede nějaký nesmysl na adresu toho druhého. A věřte mi, že jsou způsoby, jak na kameru nebo na diktafon vymámit, co potřebujete slyšet. Bohužel jsem ale nekoukal, tak nevím přesně, co zaznělo.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #35
  superkarma: 0 03.06.2009, 13:53:40
 28. avatar
  [33] ToraToraTora [*]

  Jakub D. Kočí — #31 ...a z manžela poloblb

  1. na komentář reaguje Jakub D. Kočí — #34
  superkarma: 0 03.06.2009, 13:47:35
 29. avatar
  [32] ToraToraTora [*]

  Odemětobě — #30 Docela mi to bereš z pusy. Spíš než stíny ale je lepší třeba korektor, nebo matující pudr, když ne rovnou makeup. Přeci i pokoj, než začneš malovat, napřed zasádruješ díry a přebrousíš nedokonalosti. Kolikrát pěkně sjednotit a zmatnit pleť udělá víc než všechno ostatní

  1. na komentář reaguje wich — #36
  superkarma: 0 03.06.2009, 13:47:12
 30. avatar
  [31] Jakub D. Kočí [*]

  Televize vždycky sestříhá ty nejšťavnatější momenty tak, aby to bylo co nejkontroverznější. Natáčelo se to 14 dní X hodin a je z toho pořad na 40 minut...

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #33
  superkarma: 0 03.06.2009, 13:45:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme