Bulvár

Nahá jsi krásná: Marta Melounová

Marta Melounová

Včera v noci jste viděli na Primě příběh Marty Melounové v pořadu Nahá jsi krásná. Dozvěděli jste se o ní, že v dětství spadla z koně, natrhla si ledvinu a musela být skoro dva měsíce v nemocnici. O ledvinu nakonec přišla. Na koni jezdí dodnes, ale začala se bát skákat přes překážky. Hospitalizace a rekonvalescence způsobily, že se sportovkyně začala zakulacovat, to byl jeden z hlavních důvodů, proč se přihlásila do pořadu Nahá jsi krásná a svěřila se do rukou Libora Šuly.

Marta MelounováJméno: Marta Melounová
Znamení: Rak
Povolání: Momentálně nezaměstnaná
Přezdívka: Melounek nebo Maky

Bylo pro vás těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Samotné přihlášení nebylo nic těžkého, a ani ten konkurz. Nejhorší byl asi ten strach z neznáma.

Jaký je to pocit stát ve spodním prádle před kamerami?
Nemám ráda kamery ani fotoaparáty používané v soukromí, takže to pro mě nebylo opravdu nic příjemného, ale postupem času jsem si na to zvykla. Horší bylo, když k nám do Pardubic přijela auta s billboardy.

A co nahá před objektivem fotoaparátu, jak jste se cítila?
V ten moment, kdy jsem se fotila nahá, mi to už nijak zvlášť nevadilo. Samozřejmě stud a strach tam stále byl, ale Libor z toho udělal zábavu a já jsem si to moc užila. Ale jednou a dost.

 • Změněná vizáž po pádu z koně a zklamání vzaly Martě kus sebevědomí...

Jste po natáčení se svým vzhledem spokojenější?
Moc se mi líbilo, jak mě Kája namaloval a Blanka udělala vlasy. To dělá hrozně moc. Já jsem sice vyučená kadeřnice, ale nějak moc to ke mně nemluví, takže na tohle jsem se hodně těšila. Koupila jsem si i jiné botky než ty, co jsem doposud nosila, a Gábina mi vybrala parádní rifle, dole mírně upnuté, které jsem tolik chtěla, ale velice jsem se jich se svou postavou bála. Takže teď? Snažím se udržet v tom, co mi poradili, a cítím se tak lépe.

 • Marta MelounováU Marty nahradila adrenalin na koňském hřbetě motorka a amazonka Marta dnes ráda sviští po silnici a užívá si rychlé riskantní jízdy. Stejně jako do rychlé jízdy se po hlavě pustila i do snahy o vyřešení svého problému. Přesto si nevěří. V současné době je oficiálně nezaměstnaná, i když vystudovala zemědělskou školu a je vyučená kadeřnice, myslí si ale, že jako kadeřnice za moc nestojí. Pracuje na rozlehlém rodinném statku v Dolní Rovni, který by ráda jednou převzala.

Nejdřív koně, dnes motorky, máte pěkně divoký život, přesto nejste sebejistá, jaký je hlavní důvod?
Všichni o mně říkají, že jsem bojovnice, a možná to tak někdy vypadá, ale to je všechno jen obal a já ho bohužel neumím moc rozbalit. Hodně lidí mi říkalo, jak je mrzí třeba to, že často neustoupím ze svého a naopak začnu bojovat ještě víc, ale hold jsem taková. Když jsem řekla kamarádům, že jsem před kamerou brečela, vůbec mi nechtěli věřit. Ale viděli jste to sami.
Svou roli v tom jistě hraje i rodina. Vždy mě učili, že si všechno musím vybojovat, a tak to ve mně zůstalo.

 • Po nešťastném pádu se v soudružné rodině hodně změnily vztahy. Tatínek nedokázal skrýt své zklamání a dceru to mrzelo a mrzí dodnes. Je to pro ni hodně citlivé místo.

Vaše vztahy s otcem nejsou zrovna ideální, nebojíte se jeho reakce, až uvidí pořad v televizi?
Táta je úžasný člověk a nemohla bych bez něho být, je sice trošku bručoun a pruďas, ale rozhodně není špatný táta. Všechno, co umím, nebo co jsem kdy dokázala, byla jen a jen jeho zásluha. Jen prostě asi chtěl, abych v tom pokračovala, a já se pak už začala bát.
Když viděl reklamní spot v televizi, bylo vidět, že je mu to nepříjemné, ale nic neřekl. To mu spíše vadil jeden popisek v televizním programu, kde bylo uvedeno, že za vše může jen on. Tak to rozhodně není. Já chtěla být lepší pro něj.

Marta Melounová

 • Její partner do ní kvůli nadváze nerýpe, to spíš její rodina. Ráda by se cítila více žensky a dozvěděla se, jak se má oblékat, česat a líčit, aby vypadala svůdně jako vamp.

Jak se stavěl k natáčení váš přítel?
Přítel nebyl moc spokojený, ale rozhodně mi nic nezakazoval. Asi žádnému chlapovi by se nelíbilo, kdyby jeho ženu či přítelkyni mohl vidět celý národ nahou, nebo ve spodním prádle. Ale když jsem se vracela domů, vždycky mi řekl, že mi to sluší. To mi také hodně pomohlo

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Nejvíce asi moje nejlepší kamarádka Lucie. Je to moje zlatíčko, které se mnou jezdilo do Prahy na natáčení, jak jen mohlo. Za to jí moc děkuju! Ale také mamka, která se tak trochu bála, co na to řekne táta, a měli jsme opravdu všichni strach, aby to nevyznělo, jako že je můj otec nějaký tyran. A jak už jsem říkala, samozřejmě přítel a i pár dalších kamarádů.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do pořadu Nahá jsi krásná nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Asi ne. Ten pořad je fajn a jsem ráda, že jsem do toho šla, ale už se ukázali ti „praví" kamarádi, co si do mě za to jen kopli. Asi si myslí, že jsou něco víc. A já jim v podstatě ještě nazula boty s ocelovou špičkou, aby to bolelo víc.

Marta Melounová

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Nebudu-li zrovna létat někde na motorce nebo na koni, tak samozřejmě. Kdyby moje vyprávění pomohlo jen jedné ženě, co se cítí, jako jsem se dříve cítila já, byla bych moc ráda.

 

Naše rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná!

Lucie Staňková
Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

 

Jak na vás Marta v pořadu zapůsobila? Chtěla byste se jí na něco zeptat?

   
27.05.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [64] OlgaMarie [*]

  Hlavně ať se nesnaží těm "pravej kamarádům" boty ještě pucovat! A hlavně nezapomenout, že "S úsměvem jde všechno líp!"

  superkarma: 0 03.06.2009, 09:18:18
 2. [63] orangutan [*]

  hodně štěstí,obdiv,že šla do televizeSml16

  superkarma: 0 31.05.2009, 23:19:56
 3. [62] zurafa [*]

  :-(

  superkarma: 0 30.05.2009, 14:00:07
 4. avatar
  [61] Solei [*]

  Free — #60 já takyyyy

  Mám tip. Zvaž se jeden den ráno oblečená a druhý den ráno úplně nahá. To by v tom byl čert aby to nezvedlo náladu.

  superkarma: 0 29.05.2009, 10:16:12

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [60] free [*]

  hmm já jsem boubelaltá...Sml15

  1. na komentář reaguje Solei — #61
  superkarma: 0 28.05.2009, 19:24:28
 2. avatar
  [59] Solei [*]

  Babovka — #56 začínám se bát, že když o mně někdo řekne, že jsem česká, ačkoli je jasné, že podle mluvy jsem, znamená to taky, že jsem boubelatá

  superkarma: 0 28.05.2009, 09:38:54
 3. avatar
  [58] Hošková [*]

  Krásná holka, má šanci, ale když jsem ji viděla ležet v pořadu ležet na lůžku a zasmála se, tak v jejím věku ty zuby, no hrůza. Jinak jí držím palce.Sml27

  superkarma: 0 27.05.2009, 23:07:55
 4. [57] jankaje [*]

  Držím palečkySml69

  superkarma: 0 27.05.2009, 21:45:41
 5. avatar
  [56] Babovka [*]

  Marta je kouzelná česká holčina a moc jí to slušelo.Všechno je to o sebevědomí a taky trochu o tom pohybu.Sml36

  1. na komentář reaguje Solei — #59
  superkarma: 0 27.05.2009, 19:58:54
 6. [55] orangutan [*]

  Sml2Sml28fajn,ale měla by se snažit s váhouSml36

  superkarma: 0 27.05.2009, 18:34:49
 7. avatar
  [54] Eliana [*]

  átéčko — #53Sml30

  superkarma: 0 27.05.2009, 18:31:56
 8. avatar
  [53] átéčko [*]

  jana.c — #52 Já už jo. Tak mi říkal manžel, že když ještě přiberu a nebudu cvičit, tak až se budu opalovat u moře, mám si dát pozor na "grínpísáky", aby mě netahali do moře ve snaze zachránit velrybku.

  1. na komentář reaguje Eliana — #54
  superkarma: 0 27.05.2009, 18:25:40
 9. [52] jana.c [*]

  sikosa — #51 to jsem ještě neslyšela:) velrybka:) ale zní to pěkně

  1. na komentář reaguje átéčko — #53
  superkarma: 0 27.05.2009, 18:17:35
 10. [51] sikosa [*]

  Po prvních dvou dětech jsem byla pořád hubená 58 kg,a to jsem vždy při těhotenství přibrala 30kg,teď je mi 34 narodilo se mi třetí dítko a už mám 80kg a nechce to jít vůbec dolu,a to se opravdu doma nenudím když mám 3 děti,2 psy a velkýho miláčka,který říká že jsem jeho velrybka.

  1. na komentář reaguje jana.c — #52
  superkarma: 0 27.05.2009, 18:01:27
 11. avatar
  [50] Solei [*]

  Melounek.M — #44 píšeš jak Tě potěšili reakce lidí a že Ti vynadali, že se neoblíkáš tak jak Ti bylo doporučeno. Drž se toho, čím déle to vydržíš tím budeš mít větší šanci, že si to natolik zažiješ, že už Ti to nebude připadat jako komplikace.

  Když totiž dostatečně dlouho a silně chceme nějací být tak takoví také budeme.

  superkarma: 0 27.05.2009, 17:44:23
 12. avatar
  [49] Solei [*]

  Melounek.M — #39 Ahoj.

  Já Ti rozumím.  Mám sníženou funkci štítné žlázy a jsem hyperflexibilní. Zkoušela jsi někdy necpat se čokoládou, když víš, že bez ní jsi k ničemu a dvanáct hodin spánku denně nestačí?

  Neboj se, jsi velmi hezká, podobný typ jako moje sestra - ženskost z ní přímo ukapává přestože je v montérkách a drží lopatu, toho bych se nebála. Jen je škoda té postavy zvláště ve Tvém věku. Pro mne je většina sportů tabu, nemůžu poskakovat - upadl by mi hrudník, nemůžu dělat prudké pohyby švihem - rozložily by se mi klouby, taky bojuju s tím abych při svém metru šedesát nevážila víc než šedesát kilo. Dá to práci ale jde to - holt spinning mně těžce nebaví, ale neposkakuju tam a námahu na kolena si seřizuju sama.

  Sluší Ti to i s těmi kily, ale přesto pokud jen trochu můžeš zabojuj a zkus to. Kašli na to co říkají ostatní, ale ten pocit, že netlačí oblečení a to pohodlí za to stojí. Kašli na prudké diety jaké doporučujou všude, stačí si odpustit tu nedělní bábovku zapitou oslazeným cappucinem, půjde to pomalu ale půjde. Opravdu by to stálo za to, jestli je Ti 23 máš důvod se vyděsit představy jak budeš vypadat ve třiceti.

  superkarma: 2 27.05.2009, 17:36:54
 13. avatar
  [48] Eliana [*]

  Melounek.M — #45 Jo to je fakt, dřív jsem jezdila i do práce na moto, ale teď holt musím nosit lodě a chodit šik, to už člověk blbě rve pod moto hadry :-))). Tak držíme ti palečky, ať jsi ještě krásnější než teď! :-)

  superkarma: 0 27.05.2009, 16:45:22
 14. [47] Melounek.M [*]

  však já na to uplně koukám a moc za to děkuji. Je to fajn.Sml35

  superkarma: 0 27.05.2009, 16:42:13
 15. avatar
  [46] átéčko [*]

  Melounek.M — #45 No tak vidíš, lidi tě mají rádi, jsi sympatická!

  A byly v soutěži i takové, co jsme se do nich dost ostře pustily....Sml34

  superkarma: 0 27.05.2009, 16:25:08
 16. [45] Melounek.M [*]

  JJ. motorky ja rada  a moc. Jen tu jizdu musim jeste dopracovat abych neby nebezpečná jak pro okolí tak pro sebe. Ale je to uzasné se na tom projet a myslet jen na tu silnici co mi utíká pod koly. Super relax i když prijedu domu utahana a spocená jako kůn.

  1. na komentář reaguje átéčko — #46
  2. na komentář reaguje Eliana — #48
  superkarma: 0 27.05.2009, 16:10:12
 17. [44] Melounek.M [*]

  Ja jsem se zkousela se malovat i driv, ale pak jsem mela treba kazde oko jine, ale ted to zkousim. dnes jsem vyrazila jsen tady po vesnici na nákup a už jsem dostala vynadáno že nejsem namalovaná a jdu v kratasech a v tricku. Tak se ted musim snazit. I ja z toho pak mám lepší pocit

  Pakn jsem jela autem po Holicich a nejake 2 zeny asi tak okolo 35 let na me mavali a ukazovali vztyčený palec. To mě moc potěšilo .

  1. na komentář reaguje Solei — #50
  superkarma: 0 27.05.2009, 16:07:34
 18. avatar
  [43] átéčko [*]

  Melounek.M — #41 Líbila ses mi v tom pořadu a bylo mi sympatické i to, že jsi motorkářka!

  určitě se maluj. Alespoň trošku lesku na rty a řasenku.

  superkarma: 0 27.05.2009, 16:01:55
 19. [42] Lidunkab [*]

  Ta zmena Vam doopravdy prospela,slusi vam to

  superkarma: 0 27.05.2009, 15:56:22
 20. [41] Melounek.M [*]

  Jo a Solei. Je mi 23 za mesic a ten metrák vážím už skoro ted. Nemuzeme hold být každá jako modelka. Proto jsem do toho poradu sla aby me to nakoplo a pomohlo.

  1. na komentář reaguje átéčko — #43
  superkarma: 0 27.05.2009, 15:46:14
 21. [40] Melounek.M [*]

  Ta bezbolestná liposukce byla vážně super. a myslim ze to je vec která dokáže hodne pomoc. Jeden cas jsem drzela nejake dijety ale muzu vam rict ze potom jsem se vubec nemohla na nic soustredit a telo hledalo ten cukr a tuky. Asi je to blbá výmluva, ale je to tak. Mam ted sestavený jidelnícek prave od petry co ji patri ta klinika a jsem moc zvedavá jak to bude pokracovat.

  superkarma: 0 27.05.2009, 15:44:59
 22. [39] Melounek.M [*]

  Solei:

  Ja to vubec nesvádím na ten uraz, jestli jsi to tak pochopila tak to me mrzi, bylo tam receno ze po tom urazu jsem pribrala a neslo mi to nejak moc shodit. Ja nemohu sportovat jako hopsani a slapání na kole protoze mam ze sportu znicená kolena a záda takze toho sportu mi taky uz moc nezbývý. Sama jsem tam rekla ze by byla potreba "nežrat"

  1. na komentář reaguje Solei — #49
  superkarma: 0 27.05.2009, 15:43:08
 23. avatar
  [38] Šeri [*]

  Marto,moc vám to slušelo.Mě zaujala hlavně bezbolestná liposukce.Tu bych taky potřebovalaSml30

  superkarma: 0 27.05.2009, 15:15:04
 24. avatar
  [37] Solei [*]

  *modrá — #36 pořad jsem neviděla to je pravda, ale jestli někdo měl v dětství úraz a teď je mu o mnoho let víc než tehdy. Nemůže svou hmotnost svádět na to, že dřív sportoval a všechno co snědl vyběhal. To platí pár měsíců ale ne deset let. Slečna je krásná, má pěkný obličej, ale opravdu pokud se může hýbat tak není důvod aby jí nikdo neřekl, že by měla upravit jídelníček a trochu jinak se hýbat. Copak chce ve čtyřiceti vážit metrák?

  superkarma: 0 27.05.2009, 14:46:03
 25. avatar
  [36] *modrá [*]

  Fajn rozhovor, na pořad se podívám na netu hned jak budu mít trochu času.

  Škoda že se našli ti rýpalové a pomlouvači z řad "kamarádů", to zamrzí

  1. na komentář reaguje Solei — #37
  superkarma: 0 27.05.2009, 14:18:54
 26. [35] Melani.K [*]

  Melani.K — #33 Melani.k@seznam.cz

  superkarma: -1 27.05.2009, 12:43:57
 27. avatar
  [34] čiperka [*]

  Anai — #6 Libora taky můžu, i když jsem člověk od přírody velmi nedůvěřivý, tenhle člověk je mi hodně  příjemný a sympatický.Od pohledu fajn kamarád, který určitě nezradíSml39

  superkarma: 0 27.05.2009, 12:38:10
 28. [33] Melani.K [*]

  Melounek.M — #32 Dobře Marti nechceš si popovídat někde mimo?E- mail, icq?Sml36

  1. na komentář reaguje Melani.K — #35
  superkarma: 0 27.05.2009, 12:28:57
 29. [32] Melounek.M [*]

  Ahoj Meli, to víš že si na vás pamatuju, jak se máte???

  1. na komentář reaguje Melani.K — #33
  superkarma: 0 27.05.2009, 12:23:54
 30. [31] Melani.K [*]

  Ahoj Marti,

  nahodou jsem zjistila, že jsi byla v pořadu volala mi to mamka(Míša Krchova z Ostravy), jestli si nas jeste pamatujes. Dívala jsem se na tvé fotky na netu, je mi moc líto tvého zranění. Jsi úžasná, držím ti palce. měj se hezky Melanie

  superkarma: 0 27.05.2009, 12:19:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme