Bulvár

Nahá jsi krásná: Katka Matušíková

 

Pořad Nahá jsi krásná, který běží každé úterý na TV Prima, se snaží dodat sebevědomí ženám, které si o sobě myslí, že nejsou dost krásné. Libor Šula, moderátor pořadu, tak činí velice kontroverzním způsobem.

Včera jste mohli na obrazovkách sledovat, jak si dodává kuráž Kateřina Matušíčková (více o Katce viz náš článek: Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou") a my vám dnes s ní přinášíme exkluzivní rozhovor.

    Jméno: Katka Matušíková
    Znamení: Blíženec
    Povolání: Asistentka

Bylo těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Ani ne. Byl to momentální nápad, když jsem zaslechla upoutávku. Bylo v ní: „Nejste spokojená sama se sebou? Tak se přihlaste.“ No a tak jsem vyplnila formulář a čekala…

Co pro vás bylo v průběhu natáčení nejtěžší?
Nejtěžší bylo to, že jsme vůbec netušili, co nás čeká. Všechny instrukce jsme dostávali až během natáčení tak, aby vše bylo bezprostřední.
Ale upřímně… šílený byl billboard! Tak strašně moc jsem se styděla! Nejvíc mi ale bylo líto lidí, kteří se na něj museli dívat.

Jaký je to pocit stoupnout si jen v kalhotkách a podprsence před kameru?
Opět jedním slovem – šílený!!!
Natáčení probíhalo v určitém soukromí, protože celý štáb byl „odklizen“ někam za roh, takže jsem tam byla „jen“ s Liborem. Tedy, byly tam i kamery, ale tak šikovně postavené, že jsem je téměř neviděla.

Musela jste překonávat ostych?
A jaký! Jenže jsem si říkala, že oni přece vědí, co dělají, a že to všechno má asi svůj důvod. Ale bojovala jsem se sebou. Jsem totiž jinak hrozně stydlivá…

A postavit se docela nahá před objektiv fotoaparátu?
Když mi poprvé řekli, že budu celá nahá, chvíli jsem nevěděla, co mám dělat. Jestli mám utéct, nebo to prostě zvládnout. Ještě že se mnou byl Libor! Fakt mi byl obrovskou oporou a dodával mi odvahu. No a samozřejmě jsem to zvládla i díky Jakubovi, který je jedním slovem profík, když takhle krásně vyfotil i mě – naprosté dřevo (usmívá se).

Zvedlo se vám po natáčení pořadu sebevědomí?
Musím říct, že neuniklo mému okolí, že jsem změnila image, a od té doby slýchám několikrát denně od různých lidí, jak moc mi to sluší. To opravdu dělá divy!
Ale u mě to není jen o tom věřit tomu, že jsem hezká. Pro mě je důležité věřit tomu, že nejsem k ničemu, zbytečná…

V naší redakci koluje názor, že zrovna vy jste sebevědomí zvedat nepotřebovala. Měla jste nějaké špatné zkušenosti, nebo proč jste byla se sebevědomím na štíru?
Asi jsem překvapila víc lidí, než si myslíte, ale u mě to bylo vše v psychice. Ono, když celý život posloucháte, že jste ředitelka vápenky s hnusnými žílami, navíc pihatá a ještě s velkým zadkem, to tomu sebevědomí opravdu nepřidá. Pak k tomu ještě přibyly poznámky mého táty, které mě „srážely“ totálně na dno. Dneska už vím, že to nemyslel špatně, že si ze mě prostě jen dělal legraci… jenže to pubertální holce těžko vysvětlíte.

Jak nese účast v pořadu Nahá jsi krásná vaše nejbližší okolí? Třeba rodiče?
Ptala jsem se mé mamky a ta odpověděla, že je jí to jedno. S mým tátou jsme tuto věc probírali víc, protože se ho to dotýká. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu jsem nechtěla, aby se to dozvěděl až z televize. Tím spíš, že o něm v pořadu mluvím. Řekl mi nakonec, že si život komplikuju sama a že je to moje věc.

A co váš manžel, toho se asi vaše nahota týká nejvíce, probírali jste to spolu, nebo jste se přihlásila a pak mu to oznámila?
Věděl o tom, že jsem se přihlásila, ale netušili jsme, že se natáčení bude muset také účastnit. To „rozdýchával“ poměrně dlouho. Jinak mu moje nahota nevadí a celé natáčení mi byl velkou oporou.

Veřejné obnažování těla určitě člověku zamává s psychikou. Dokážete si představit něco, co byste na sebe neprozradila?
Přiznám se, že mě teď vůbec nic nenapadá… a i kdyby mě něco napadlo, tak si to nechám pro sebe.

Bojíte se reakcí lidí po shlédnutí pořadu?
Posledních pár dnů před vysíláním mi chodila spousta povzbuzujících SMSek od známých, přátel i kolegů (ať už současných, nebo bývalých), což mi pomáhá. Na druhou stranu samozřejmě čekám i reakce negativní, typu: „Dělala to kvůli penězům nebo kvůli zviditelnění se.“ Ale ty doufám nějakým způsobem eliminuji, tím spíš, že vím, že to tak není.
Pro mě je důležité vědět, že jsem to dělala pro sebe a že mi pořad pomohl.

Máte ráda adrenalin?
Přiznám se, že ani ne. Jsem klidný člověk, a tak mám raději klidnější aktivity, i když třeba jízdu na bobové dráze můžu (smích).

Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co odvahu nemáte?
Skok padákem, zorbing, bungee jumping…

A jaké jsou vaše pocity teď, těsně po shlédnutí pořadu?
Musím přiznat, že jsem se strašně bála, ale myslím, že to na Primě moc krásně sestříhali. Akorát musím přiznat, že jsem se šla před vysíláním vysprchovat a teď abych šla znovu z toho, jak jsem se strachem potila (usmívá se).

Související:
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou" 
Nahá jsi krásná – šla byste do toho? 

Jak se vám Katka líbila v pořadu Nahá jsi krásná? Kdybyste si chtěla zvednout sebevědomí, šla byste do podobného pořadu? Přijde vám Katka odvážná?

   
04.03.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [115] sluni-sluni [*]

  já na tyhle pořady nekoukám, nějak mě to nebere - nicméně je otázka jak dlouho to povznesené sebevědomí vydrží, když za sebou nebude mít povzbuzující tým... mě osobně se pihy líbí, a komu se nelíbím - jeho věc, mě se taky všichni nelíbí.... a kdo se ventiluje hnusnýma poznámkama, tak je to zřejmě nějaký chudák a ne, že dám na jeho kecy a jdu skočit do hrobu, btw. je to spíš o určité asertivitě, pěkný hadřík a opálení je jen chvíli..

  superkarma: 0 07.03.2009, 18:57:33
 2. avatar
  [114] Domcaca [*]

  Co máš nechceš,chceš něco jinýho co má druhej,ale ten by zase rád měl to co ty... Já si od malinka přála mít pihy,pořád sem si je malovala:)Teď už si je teda nemaluju,ale touha po nich neklesla... Nechápu proč někomu vadí světlá kůže a pihy.Dyť je to taaaáák neuvěřitelně překrásný....

  superkarma: 0 06.03.2009, 11:31:52
 3. avatar
  [112] Fifika [*]

  Katka se mi v pořadu moc líbila, oceňuji odvahu jít takto "s kůží na trh", já sama bych to nedokázala. Pořad se mi vcelku líbí, oběma dámám to v konečném výsledku prospělo. Co se týče moderátora, působí velmi bezprostředně a mile, na mě působí jako taková bezva kamarádka. V diskusi na článek k prvnímu dílu tu jedna z vás napsala že tu holku pořád oťapkává , přesně tak to působí i na mě. Já z toho nemám pocit že by je osahával (vzhledem k jeho sexuální orientaci to nemá zapotřebí),ale že se jim snaží dodat odvahu před kamerami. Jinak věřím tomu že mnohé manžely to musí děsně prudit když jim "oťapkává" jejich drahou polovičku , protože co si budeme povídat - je to fešák.

  superkarma: 0 05.03.2009, 23:00:50
 4. avatar
  [111] Lilinka [*]

  Jitulinka: O vkusu? Tak to mně zase připadají nevkusné vysolárkované pomeranče.

  superkarma: 0 05.03.2009, 21:59:57
 5. avatar
  [110] Tulinka [*]

  Nyotaimori:To je asi o vkusu.Mně se ,,vápenky"nelíbí působí na mně nezdravě

  superkarma: 0 05.03.2009, 16:19:53
 6. avatar
  [109] kareta [*]

  Nyotaimori: já jsem bledá i opálená- samoopalovák jsem musela používat v těhotenství, protože MUDr. byl přesvědčen, že jsem chudokrevná a pro kontrolu mi furt brali krev

  superkarma: 0 05.03.2009, 16:14:38
 7. [107] koudyova [*]

  ahojky Kačule,to koukáš co,já si tě našla i tady,chi chi dneska je čtvrteční babinec,to bude jízda.
  Už se těšíme.

  superkarma: 0 05.03.2009, 13:42:57
 8. avatar
  [106] Lilinka [*]

  kareta: Souhlas, po nástřiku ta paní vypadala jako pomeranč, navíc ta barva jí ubrala na tgakové té éteričnosti.

  superkarma: 0 05.03.2009, 13:18:13
 9. avatar
  [105] Tulinka [*]

  Asi budu jediná,ale mně se pleť po opálení líbila mnohem víc,nebylo to nějak přehnané,když srovnáte modely a Katku na obrázku,tak je barva kůže přirozená

  superkarma: 0 05.03.2009, 12:18:32
 10. avatar
  [104] Tulinka [*]

  spili:už se stalo,manžel od jedné účastnice už zuřil

  superkarma: 0 05.03.2009, 12:15:15
 11. [103] spili [*]

  Katce to moc prospělo, vypadala dobře i před proměnou, ale po ní se vyloupla ještě hezčí. Já se potřebu přihlásit nemám a navíc by se manžel zlobil, strašně moc mu vadilo jak moderátor Katku osahával. Řekl, že být tam já najde si ho a dá mu přes d...u

  superkarma: 0 05.03.2009, 11:55:58
 12. avatar
  [102] kareta [*]

  tak jsem to viděla- to pálení bych už neopakovala, bledá pleť byla víc sexy

  superkarma: 0 05.03.2009, 11:46:38
 13. [101] ovenka [*]

  Katka mi přišla moc odvážná! Říkala jsem si-co ta na sobě chce měnit,vždyď je pěkná. Na konci pořadu ji to slušelo ještě víc! Držím pěsti,ať je statečná dál...a jde si za svým !

  superkarma: 0 04.03.2009, 22:47:24
 14. avatar
  [100] Kassy [*]

  katkamat: Nesmíš stránku aktualizovat, jinak se ti to vždycky odešle znovu.

  superkarma: 0 04.03.2009, 22:30:00
 15. [99] katkamat [*]

  Moc díky...ale koukám, že kdykoliv sem vlezu, tak mi tam skočí to poděkování

  superkarma: 0 04.03.2009, 21:49:47
 16. [98] katkamat [*]

  Všem moc děkuju .....i těm, co tu o mě nepíší zrovna krásně! Vím, že každý má právo na názor a respektuji ho.

  superkarma: 0 04.03.2009, 21:48:15
 17. [97] JioR [*]

  Katko, jsi skvělá a úžasná taková jaká jsi, říkej si to 10x denně do konce života a bude to pravda (já to tak dělám každý den) :D - hodně štěstí a raduj se ze života. J.

  superkarma: 0 04.03.2009, 21:36:35
 18. avatar
  [96] átéčko [*]

  katkamat: Katko, vydržela jsi i fórum žen-in, a to je asi horší, než jít do kalhotek v pořadu na Primě.
  Je fajn, že ti to přidalo sebevědomí.
  To, že ti někdo ublížil mu odpusť. Buď velkorysá. Nebuď jako on.
  Pobavilo nás to, jak vidíš
  Hodně štěstí

  superkarma: 0 04.03.2009, 21:21:49
 19. [95] katkamat [*]

  Všem moc děkuju .....i těm, co tu o mě nepíší zrovna krásně! Vím, že každý má právo na názor a respektuji ho.

  superkarma: 0 04.03.2009, 20:41:13
 20. avatar
  [94] MEK [*]

  mám tento díl nahraný,ale ještě jsem ho neshlédla,určitě bych do toho šla

  superkarma: 0 04.03.2009, 20:14:22
 21. avatar
  [93] Deta [*]

  Katka byla skvělá, pěkná před i po. Mimochodem moje sestřenice je bílá ještě víc a je na to hrdá. V létě nevyleze v krátkým rukávu, aby nechytla barvu.

  superkarma: 0 04.03.2009, 20:06:13
 22. avatar
  [92] kareta [*]

  katkamat: nojo! Fakt jsi podobná jachtařce Šmídové Pořad shlédnu z archivu. Držím palce, aby ti sebevědomí vydrželo.

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:41:53

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [91] katkamat [*]

  Všem moc děkuju .....i těm, co tu o mě nepíší zrovna krásně! Vím, že každý má právo na názor a respektuji ho.

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:32:37
 2. avatar
  [90] bookcase [*]

  Galadriel: JEště by nastal odliv čtenářů .

  katkamat: hodně štěstí a hlavně se měj ráda, fakt jsi hezká, jemná mladá kóča.

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:29:10
 3. avatar
  [89] Dudlajlama [*]

  bookcase: co vis, treba by knihovna praskala ve svech

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:25:58
 4. avatar
  [88] bookcase [*]

  Teď mě napadá..já bych tohle nemohla udělat ještě z jednoho důvodu. Kdykoli někam vlezu, slyším: Dobrý den, paní knihovnice! . Svět je fakt malej. Představa, že děcka ví, jak vypadám ve spoďárech je fakt děsná

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:03:07
 5. avatar
  [87] bookcase [*]

  katkamat: .

  superkarma: 0 04.03.2009, 19:01:52
 6. [86] katkamat [*]

  bookcase: Je to o to lepší, že když na mě včera po pořadu řval, poslala jsem ho konečně do pr... To byla úleva!!! Celý život jsem se ho bála a teď.....

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:59:21
 7. [85] katkamat [*]

  átéčko: Přála bych Vám ho někdy potkat. Je to neuvěřitelně bezprostřední a úžasnej človíček. Být na Vašem místě, taky bych nevěřila, ale já jsem opravdu ráda, že ho znám.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:56:34
 8. avatar
  [84] bookcase [*]

  katkamat: A s otcem je to teĎ aspoň o fous lepší?
  Tahle část mi nějak unikla, přepínala jsem to občas na Macka na Nově.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:55:22
 9. [83] katkamat [*]

  átéčko: Já jsem nikdy netvrdila, že neznám barvu na obočí a řasy. To, že jsem po celou dobu natáčení musela chodit nenalíčená, billboard a zrcadla...to byla zkouška ohněm, kterou jsem se rozhodla ustát. Jinak můj největší problém byla psychika podlomená otcem. Vzhledem k jeho současnému zdravotnímu stavu jsem se ale se štábem dohodla, že budou opatrní.
  Nechci mu ublížit, i když on mě ubližoval celý život.
  Jenže tím, že jsem do tohoto pořadu šla, jsem si to s ním konečně "musela" vyříkat...... a to, že jsem neutekla mi hodně pomohlo. Už si věřím daleko víc.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:52:52
 10. avatar
  [82] bookcase [*]

  Meander: To mě napadlo hned..nejsem žádná sexbomba, v řadě bokatých slečen bych stála někde hodně vpravo, ale sahat na mě tak hodně a všude cizí chlap, tak ten můj vyletí jak z krabičky.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:51:56
 11. avatar
  [81] bookcase [*]

  átéčko: Mně to vadí i tak..jakmile se ke mně někdo přiblíží hodně blízko, ucukávám.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:50:02
 12. avatar
  [80] Meander [*]

  Tak nemá. To "má" je tam zjevně navíc

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:49:46
 13. avatar
  [79] Meander [*]

  bookcase: Já se docela těším, až macák dostane flákanec po čuni od nějakého toho manžela Co na tom, že je gay. Jednou je to sameček, tak nemá má co ohrabávat cizí samičky

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:49:04
 14. avatar
  [78] átéčko [*]

  katkamat: Ty se tak hned zkamarádíš? To máš dobrý!

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:47:03
 15. avatar
  [77] átéčko [*]

  katkamat: Vždyť ti sahal na prsa, pod prsa. jak je možné, že sis nevšimla? Máš z prsou a boků mindrák, ne? Mi někdo sáhnout na špíčky, ze kterých mám mindrák já, přísahám, že bych ho přinejmenším lískla

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:46:20
 16. avatar
  [76] átéčko [*]

  bookcase: Z toho by mě trefil šlak!
  Ta jeho póza kamarádky je otřesně přeslazená. Tu bych vydržela, ale to osahávání opravdu ne

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:44:22
 17. [75] katkamat [*]

  átéčko: Mě to vůbec nevadilo. Přiznám se, že jsem si vůbec nevšimla, že by mě nějak moc omacával. Já jsem ho brala jako dobrou kamarádku a obejmutí mi v těch "těžkých " chvílích hodně pomáhalo.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:44:13
 18. avatar
  [74] bookcase [*]

  átéčko: KOukám, že "macák" nevadil jen mně.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:41:53
 19. avatar
  [73] bookcase [*]

  katkamat: Mně ses taky líbila předtím...a postavu máš

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:41:27
 20. avatar
  [72] átéčko [*]

  Meander: Holka, co spí nalíčená a neví, že existují barvy na obočí a řasy, nebude nikdy spokojená.
  Boky, které by se zdály jediným problémem a tím ani vlastně nebyly stejně nezmizely.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:39:52
 21. [71] dagmar.22 [*]

  Myslím,že byla krásná už před proměnou.A kdybych měla tu odvahu,šla bych taky.Přeju ji hodně štěstí ,protože přesně vím,jaké je to bojovat s okolím.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:38:59
 22. avatar
  [70] átéčko [*]

  katkamat: A to by mě měl vnitřně srovnat ten omacávající pán? Tak tohle by asi nešlo

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:37:39
 23. avatar
  [69] Meander [*]

  átéčko: Byla V př. 25 a 26 jsi to jsi to napsala trefně. Ublížili jí tou změnou, před ní byla křehká a půvabná. Už není.

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:37:31
 24. [68] katkamat [*]

  Ta fotka u včerejšího článku je "po proměně". Sice nenalíčená, ale vnitřně "srovnaná" a už to dělá divy
  Jinak můj manžel je zlatíčko, ale víc pomoct už mi bohužel neuměl.
  Zabrala až léčba šokem, .....kdy není kam utéct. Konečně jem se postavila a řekla si, že s tím vším musím něco udělat. A tak jsem to udělala....

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:31:48
 25. avatar
  [67] átéčko [*]

  Meander: Než vypadala jako babka Tutovka a Helenka V.
  Byla hezká jako ona sama!

  superkarma: 0 04.03.2009, 18:27:14
 26. [66] Ellisha [*]

  Tak jsem na to teď ze zvědavosti koukla... Rozhodně se mi Katka líbila víc před proměnou. Na fotce u včerejšího článku mi trošku připomněla jachtařku Lenku Šmídovou - taky je takový jemný, dívčí typ. Teď bych jí hádala nejmíň tak o deset let víc...
  Dante Alighieri: S tou nahotou jsem to taky nějak nepochopila
  Ještě jednu věc nechápu: její manžel tam o ní mluvil pěkně, dodával jí sebevědomí a nakonec se nechala přesvědčit mužem, který to vše měl "jen" v popisu práce...

  superkarma: 0 04.03.2009, 17:59:06
 27. avatar
  [65] Meander [*]

  Alebi: Byla krásná. Než si vystřihla ostudu v barvách pomerače s loknami

  superkarma: 0 04.03.2009, 17:43:25
 28. [64] katkamat [*]

  bookcase: Musím říct, že nejvíc ze všeho pomohlo vytrvat a neutéct sama před sebou. To je léčba šokem! A i když tomu třeba spousta lídí nechce věřit, nedělali jsme to kvůli honoráři (za to bych ani nevstala do práce) ani pro oblečení (já dostala jednu halenku a kabelku). Smlouvu jsme podepisovali s tím, že do toho jdeme kvůli sobě!!!!

  superkarma: 0 04.03.2009, 17:43:05
 29. [63] Alebi [*]

  Katka je krásná ženská,i postavu má téměř dokonalou,myslím,že ji jí můžou závidět spousty žen,hlavně asi ty,které ji tady pomlouvají.Obdivuji,že do tohoto pořadu šla,já bych se k tomu asi neodhodlala, takhle se odhalit před spoustou diváků.Ale myslím,že se jí to vyplatilo,vypadala úžasně a sebevědomě a sexy!

  superkarma: 0 04.03.2009, 17:40:40
 30. avatar
  [62] bookcase [*]

  Dante Alighieri: Co ty víš, třeba jo

  superkarma: 0 04.03.2009, 17:28:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme