Bulvár

Nahá jsi krásná: Iveta Steinerová

 

V dalším díle primáckého pořadu Nahá jsi krásná se představila Iveta Steinerová. Zajímá vás Iveta víc? Přečtěte si náš rozhovor, který jsme s ní udělali o natáčení pořadu. Iveta bohužel odcestovala na několik dní do zahraničí, takže s ní nebudete moci diskutovat, jako jste mohli s předchozími účastnicemi pořadu. Přesto má pro naše čtenářky Iveta vzkaz…

Jméno: Iveta Steinerová
Znamení: Lev
Povolání: vizážistka a stylistka

Bylo těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Ani ne, nevěděla jsem, jaký typ pořadu to bude. Hlásila jsem se na základě výzvy: „Naučte se mít ráda taková, jaká jste“. Myslela jsem, že pořad bude trochu jiný, víc o psychice a psychologii než o nahotě (usmívá se).

Jaký to byl pro vás pocit státve spodním prádle před kamerami?
První focení bylo „na zkoušku“, to docela šlo, protože mi řekli, že se to nikam nepoužije, že je to čistě pro jejich účely. Brala jsem to, jako bych se svlékla před lékařem. Nejhorší moment byl asi před zrcadly, to jsem si přála, abych byla menší a menší, až bych byla nejmenší na celém světě a nebyla vůbec vidět. V takové chvíli je v člověku malá dušička a připadá si spíš jako ve snu než ve skutečnosti. To bílé, nasvícené prostředí umocňuje v člověku pocit, že buď sní, nebo že už umřel a stojí před nebeskou branou, kde se musí sám sobě podívat do očí a vyzpovídat se ze svých hříchů.

Jak jste se cítila nahá před objektivem fotoaparátu?
Jsem vizážistka, znám focení z jiného úhlu, kdy modelky líčím, aby na fotkách vypadaly co nejlépe. Myslím, že ve skrytu duše každá žena touží být před objektivem, ale být modelem pro vlastní akty mne spíš svazovalo, než uvolňovalo.Focení v ateliéru probíhalo až na samém konci pořadu, kdy už jsem se na vše dívala trochu jinak než na začátku. Původně jsem nechtěla být úplně nahá. Vlastně na většině fotek jsem měla alespoň kalhotky. Ida Saudková, která mě fotila, je ale příjemná a bezprostřední, umí druhého naladit na stejnou linku, takže když mi řekla, že si mám kalhotky sundat, aby mohla udělat několik fotek z boku a s nimi by to nevypadalo dobře, uvěřila jsem jí a svlékla se úplně. Pocity jsem měla smíšené, ale ne zcela nepříjemné. Škoda, že bylo velmi málo času, abych se mohla lépe uvolnit a focení si opravdu užít.

Jste po natáčení se svým tělem spokojenější?
Spokojenější nejsem, ale vnímám ho jinak. Myslím, že naučit se mít ráda vlastní tělo je dlouhodobý proces, na kterém teprve začínám pracovat. Každopádně už ale nejsem posedlá každodenním cvičením. Zjistila jsem, že místo fitness mohu jít třeba do kina a že se určitě nic nestane, nebudu-li jeden den cvičit.

Jak na vás působilo kontaktní chování moderátora Libora Šuly?

Nevím, co přesně máte na mysli „kontaktním chováním“. Pokud myslíte jeho „dotýkání se účastnic“, tak u mne to bylo úplně jinak. Hned na začátku natáčení jsem Liborovi řekla, že si nepřeji, aby se mě dotýkal a zdrobňoval mé jméno. Nemám ráda, když na mě sahá někdo cizí. Léta mám jednoho kadeřníka i maséra. Nerada si zvykám na nové lidi, a pokud to musí nutně být, trvá mi dlouho, než si k nim najdu cestu. Libor mé požadavky akceptoval a respektoval. V průběhu natáčení jsme se poznali lépe a mám o něm nejlepší mínění jak z hlediska profesionálního, tak i osobního.

Jak nesou účast v pořadu Nahá jsi krásná vaši rodiče?
Moje maminka zemřela, když mi bylo 22 let. Myslím, že se na mě se shora usmívá, do čeho jsem se to pustila, a fandí mi.

Jak na účast v pořadu reagoval váš partner?
Na začátku byl stejně nejistý jako já. Navíc vůbec netušil, že mě něco trápí, nechápal, proč jsem se přihlásila. Pochopil to až v průběhu natáčení, a když viděl, že u mě nastávají pozitivní změny v pohledu na sebe samu, začal mě podporovat.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Můj přítel a kamarádka Helena.

Co vy a adrenalin, máte ho ráda? Byl pro vás pořad Nahá jsi krásná adrenalinový zážitek?
Adrenalin zbožňuji a vyhledávám. Život bez něj by pro mne byl chudý. Pravidelně se potápím, vyzkoušela jsem bungee jumping, několikrát jsem skákala s padákem, mám ráda rychlou jízdu na motorce, v autě, na lyžích nebo na kole. To je všechno adrenalin. Natáčení ale adrenalinovým zážitkem opravdu není. Alespoň ne v tomto případě. Tady se spíše jedná o jakousi šokovou terapii, smíchanou se zkouškou trpělivosti, kdy mezi jednotlivým natáčením musíte čekat celé hodiny, než na vás přijde řada.

Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co nemáte odvahu?
Jsem docela odvážná, ale asi bych nikdy nepohladila hada nebo pavouka, to si opravdu nedokážu představit.

Kdybyste stála před rozhodnutí jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Ne, určitě ne. Byla to pro mne spousta sebezapření a pocit studu také není zvlášť příjemný. Sice mi pořad pomohl v tom, že jsem pochopila, co mě vlastně trápí, což je osvobozující pocit, ale stálo mě to spoustu sil. Dalším faktorem je to, že natáčení je časově značně náročné. Musela jsem své pracovní povinnosti dohánět, jak jen se dalo. Během měsíčního natáčení jsem neměla volný den a spala v průměru 4 hodiny denně, pro mne opravdu nic moc.

Vím, že se nemůžete zapojit do diskuze na našem magazínu, protože budete pracovně v zahraničí. Chtěla byste našim čtenářkám něco vzkázat?
Opravdu si myslím, že každá žena může být a je krásná. Vše záleží pouze na jejím psychickém rozpoložení a chuti pečovat o sebe. Ze své dlouholeté vizážistické praxe vím, že ženy raději koupí něco dětem, než by si zašly na masáž nebo ke kadeřníkovi. Když jim ale někdo takovou službu daruje, užívají si ji. Měly by se naučit najít si pro sebe dostatek času a nechat se hýčkat, zajít si s kamarádkou na kávu, nebo si jít třeba zacvičit. Díky tomu se mohou odreagovat, „dobít si baterky“ a najít sílu znovu se potýkat s každodenními problémy. Navíc s čistou hlavou svět vypadá hned lépe.

Nahá jsi krásná na Ženě-in

Nahá a krásná: Selhala jsem a neuspěla
rozhovor: Naháa krásná: Lucie Maierová
Nahá a krásná opět na Ženě-in!
rozhovor: Nahá a krásná: Adéla Zuzánková
Během středymůžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou
rozhovor: Nahá a krásná:Hanka Řimnáčová
Hanka dnes bude Nahá a krásná!
rozhovor: Nahá a krásná: Katka Matušíková
Zítra: Rozhovor s „nahou a krásnou"
Nahá jsi krásná – šla byste do toho?

Jak na vás Iveta působila ve včerejším pořadu? Chtěla byste Ivetě také něco vzkázat?

   
04.04.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [58] Solei [*]

  odpověď na Iveta St — #57 poslala jsem Vám vzkaz

  superkarma: 0 15.04.2009, 12:21:01
 2. avatar
  [57] Iveta St [*]

  odpověď na Solei — #56 Děkuji za radu, ale Itálie je právě ten problém s podprsenkama. Oni nemaji velikosti košíčků. Tam se prostě kupují podprsenky 1-5, ale bez ohledu na obvod a objem. Takže jsem si tam kupovala 4 a 5, ale je pravdou, že na obvod mi byly velké. Když jsem se vracela z Itálie, stavila jsem se v Německu a tam je tedy opravdu výběr podprsenek až do velikosti F obrovský. Nicméně funkční sportovní podprsenku jsem opět nesehnala. Všude mají takové ty rádoby sportovní, co se ovšem nasáknou potem a pak studí.

  1. na tento komentář reaguje Solei — #58
  superkarma: 0 15.04.2009, 12:02:16
 3. avatar
  [56] Solei [*]

  Iveto: zkuste Nike - mají sportovní prádlo i pro okrajové velikosti. Pokud cestujete, v Itálii není problém sehnat prádlo a navíc levněji než v čechách.

  1. na tento komentář reaguje Iveta St — #57
  superkarma: 0 15.04.2009, 11:14:10
 4. avatar
  [55] Iveta St [*]


  Omlouvám se, že se do diskuse přidávám až nyní. Byla jsem pracovně v Itálii. Byť to není žádná rozvojová země, veřejný internet je problém. Mají tam přísné zákony na ochranu osobních dat a nikdo tam nechce veřejný internet provozovat  ...je to fakt středověk.

  Co se týče důvodu přoč jsem se do pořadu přihlásila...byla to výzva "Bojíte se plastických operací, nejste spokojená se svým tělem..." o nízkém sebevědomí tam nebylo ani slova. Kdyby to byl pořad pouze pro ženy s nízkým sebevědomím, asi by mě nevybrali. Já osobně jsem si myslela, že pořad bude víc o psychice než nová tvář pořadu "Vypadáš skvěle".

  Sportovní podpresnka...ano, tak to je věc, kterou řeším pořád, ale netuším, kde koupit podprsenku s takovými košíčky. Samozřejmě jsem se ptala, ale odpovědi se mi nedostalo. Takové věci se v pořadu prostě neřeší . (Na otázku kofoly: kupovala jsem si podprsenky 80B, nikoli 2. To tam řekla pouze ta podprsenková dáma, do dvojek bych ty svoje kůzlata fakt nenacpala)

  Sportovní oblečení mám v šuplíku. Sportovní leginy a cyklo dres opravdu na ramínko nevěším ... Nikdo se neptal kde mám sportovní věci, abych je ukázala...asi usoudili, že by to nikoho nezajímalo.

  O adopci na dálku jsem už také uvažovala, ale nějak stále váhám. Kdybych měla možnost mluvit s někým, kdo již podobnou věc udělal a řekl mi jak to funguje a podělil se o své dojmy, asi by mě topomohlo v rozhodování. Nikoho takového ale neznám.

  Tak snad jsem odpověděla na vše, nad čím tu visel otazník. Těm co mi drží palce a fandí, děkuji. Těm,k terým jsem se nelíbila a nechápou, proč jsem tam šla, mohu slíbit, že jedna zkušenost s natáčením stačila a že už o mě v TV neuslyší
   

  superkarma: 0 11.04.2009, 16:53:51
 5. avatar
  [54] OlgaMarie [*]

  odpověď na Evelina — #45 Tos mi připomněla rozhovor z minulého týdne s kdysi populárním MUDr Středou, kde  vyjádřil názor, že nejlepší krém je indulona za 30,-Kč. 

  superkarma: 0 08.04.2009, 13:05:00
 6. avatar
  [53] syrrit [*]

  :-)

  superkarma: 0 06.04.2009, 16:55:24
 7. avatar
  [52] Mipe [*]

  jen zkouška

  superkarma: 0 05.04.2009, 22:54:19
 8. avatar
  [51] Ariesek67 [*]

  Ano ten mám na mysli.

  superkarma: 0 03.04.2009, 12:07:36
 9. avatar
  [50] Ch.Z. Kochanská [*]

  Ariesek67: Myslíš diplom z Vysoké vizážistické?

  superkarma: 0 02.04.2009, 16:23:54
 10. avatar
  [49] Ariesek67 [*]

  Řekl bych,že ta dáma by měla vrátit diplom a jít zpět do školy.Jak chce radit jiným ženám,když si sama neví rady.Zde jde pouze o peníze a o nic jiného.

  superkarma: 0 02.04.2009, 12:57:36
 11. avatar
  [48] kareta [*]

  Solei: i ten minulý

  superkarma: 0 02.04.2009, 12:18:37
 12. avatar
  [47] Solei [*]

  Teď mně asi ukamenujete. Ale na mne to působilo jako výpomoc od kamarádky.
  Iveta nepůsobila jako nesebevědomá žena (i když chápu, že to může být divadlo). Ženě, která radí jiným lidem jak se oblékat, se nemůže tak silně seknout ve velikosti prádla. Kdyby nosila 75D tak bych se nedivila, ale s její postavou by prádlo co nosila musela mít někde za krkem.
  Hedvábné halenky chápu, s lidmi se obvykle nesetkává v tělocvičně a u Konarovské se ptát na sportovní prádlo je nesmysl.
  Ale tenhle díl byl prostě silně nepřesvědčivý.

  superkarma: 0 02.04.2009, 12:11:04
 13. avatar
  [46] Kofola [*]

  Iveta je moc hezká ženská a opravdu jí to slušelo. Jen mi je záhadou,jak se dokázala narvat do podpsenek č.2,když nakonec měla F. Já mám 2, ale kdybych měla najednou F, tak bych se do té podprsenky obalila asi celá

  superkarma: 0 02.04.2009, 11:10:23
 14. avatar
  [45] Evelina [*]

  Champy: Kažkému vyhovuje něco jiného, mě třeba loreal a garnier a jako maska?! super je majonéza , po ní jsou vlasy krásně lesklé

  1. na tento komentář reaguje OlgaMarie — #54
  superkarma: 0 01.04.2009, 22:59:07
 15. [44] Champy [*]

  Mě by moc zajímalo, jakou vlasovou kosmetiku na Ivetku použili. Měla pak krásně lesklé vlasy. Prosím o radu.

  superkarma: 0 01.04.2009, 22:38:00
 16. avatar
  [43] Evelina [*]

  Moje tetínka je taky lvice a když se sejdeme, tak se nedostanu ke slovu... Vždy si vyslechnu, jak jsou všichni bl.., líní a nikdo jí nechápe... ale jinak je móóóc hodná, báječně zavařuje

  superkarma: 0 01.04.2009, 20:28:23
 17. avatar
  [42] idiska [*]

  átéčko: aneb výjimka potvrzuje pravidlo ...ne, skutečně jsou lvi, kteří to sebevědomí mají, ale bylo kdysi zadupáno někam na dno...když se třeba Iveta přestala cítit jako pěkná ženská a podle ní jí to otloukl o hlavu její přítel (nebo manžel )...tak ti to sebevědomí začne upadávat...a hrabeš se z toho jen dost těžko ..ať jsi lev nebo ne

  superkarma: 0 01.04.2009, 20:18:42
 18. avatar
  [41] átéčko [*]

  mirrea: Ale výjimky jsou od slova "výjimečný"

  superkarma: 0 01.04.2009, 17:11:52
 19. avatar
  [40] átéčko [*]

  Jakub D. Kočí: ...a tak ne mě Iveta působila ve včerejším pořadu. Moc jí to nevěřím.

  superkarma: 0 01.04.2009, 16:58:02
 20. avatar
  [39] mirrea [*]

  átéčko: ToraToraTora: .....ale existují, přidávám se k German ...holt výjimky potvrzují pravidlo

  superkarma: 0 01.04.2009, 16:57:45
 21. avatar
  [38] átéčko [*]

  skolacka: ToraToraTora: Ale ona ty hormony už nebere!!!! kdyby fakt cvičila, jak říkala, měla by jiné držení těla. Tohle vypadalo, jako předvádění se před kamerou. Lidi, co takhle makají, mají svůj šatník teda více nacpaný sportovníma věcma a ne hedvábnýma halenkama. Já jí to tady nevěřím. Kdybych byla sportovec, ptala bych se i na sportovní podprdu. To jako první bod. Vždyť v té, co měla, by měla "lajdáky rozlítané" a neměla by tak hezký dekolt.
  A s prsama její velikosti by se sportovat ani nedalo bez "sportovního" spodního prádla.

  Nestyda: to máš pravdu, Lvíčky se musí hladit a obdivovat je, protože jsou hodní obdivu. A to, ať jsou malí, nebo velcí

  superkarma: 0 01.04.2009, 16:56:36
 22. [37] Nestyda [*]

  átéčko: znám lvici, která se neustále ponižuje. Ano, pořád je ráda středem zájmu, ale na druhou stranu pořád poukazuje na to, co je na ní hnusný a jak se nenávidí... Jenže oni ti lvíčci tolik stojí o to pohlazení, o to přesvědčování, že nemají pravdu, že jsou úžasní... jednu lvici mám taky doma...

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:28:10
 23. [36] Pavla_b [*]

  tlustoprdka: aha, mne něco podobného napadlo, díky za info

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:25:19
 24. avatar
  [35] ToraToraTora [*]

  skolacka: To, že nezískala vytoužené dítě, je pro ní důvod myslet si, že není žena....jak sama řekla. to není sebevědomí,ale zmatek v hlavě

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:24:23
 25. avatar
  [34] skolacka [*]

  ToraToraTora: podle mě paní Iveta má seběvědomí dost,ale jen se prostě nemohla smířit s tím co jí vyvedlo tělo po hormonech a navíc ani nezískala vytoužený dítě

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:21:04
 26. avatar
  [33] Tulinka [*]

  Jak psala Anai taky mě zarazilo,jak má Iveta špatné držení těla a to dělá s postavou a hlavně s břišnímy svaly hodně
  Nechápu,že při takové výdeji energie(jízda na kole,běh...)nezhubne jestli jsem včera dobře slyšela,tak rok a půl už nebere žádné hormony.Když tak mě opravte

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:18:51
 27. [32] German [*]

  átéčko: Fakt je to pravda! Přísahám!

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:13:27
 28. [31] German [*]

  ToraToraTora: Já si taky představuju, že pak bude ze mě to sebevědomí tryskat všemi tělesnými otvory...

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:09:40

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] ToraToraTora [*]

  German: Ty jsi taková spící sopka....čas ukáže jestli z tebe bude parádní gejzír nebo zařvou Pompeje

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:01:38
 2. [29] German [*]

  ToraToraTora: Kdepak, narodila jsem se pěkně v termínu. Ale třeba to ve mně zatím jen dřímá a až se to dostane ven - to bude něco! Teda, já na to aspoň spoléhám....

  superkarma: 0 01.04.2009, 14:00:00
 3. avatar
  [28] átéčko [*]

  German: ...to jen tak říkáš
  ToraToraTora:

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:59:25
 4. avatar
  [27] ToraToraTora [*]

  German: A není šance, že bys byla třeba nedonošená, nebo naopak?

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:53:41
 5. [26] German [*]

  átéčko: ToraToraTora: Já se hlásím jako jedna ze lvic se sebevědomím na bodu mrazu!

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:51:28
 6. avatar
  [25] ToraToraTora [*]

  http://www.lechaton.cz/?o_nas

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:49:10
 7. avatar
  [24] SENSITIVESKIN [*]

  kde se pohybuje ta paní přes prádlo?

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:44:32
 8. avatar
  [23] ToraToraTora [*]

  Julianna: Já mám za to, že internet mají i v zahraničí...
  Ale máš pravdu, poprvé jsem to přehlédla.

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:27:59
 9. avatar
  [22] Julianna [*]

  ToraToraTora: je někde na lepším, viz článek, ty to nečteš??

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:26:01
 10. [21] Sojovice [*]

  Pořad sleduji a myslím si, že Iveta vůbec nepotřepovala jít do pořadu tohot typy, ale spíš k psychologovi a následně vyhledat osobního trenéra. Protože jestli cvičí a bříško vypadá takhle, tak cvičení neprobíhá tak, jak by mělo. Souhlasím s tím, že oblečení, které pro ni vybrala stylistka, nebylo to pravé ořechové. Prádlo bylo ale super, střih podprsenky a hlavně velikost je fakt důležitá a správná volba udělá zázrak. Ivetě držím palce a adopce na dálku mi přijde pro ni jako úžasný nápad.

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:18:37
 11. avatar
  [20] ToraToraTora [*]

  A Ivetka poplkat nepřijde???

  superkarma: 0 01.04.2009, 13:10:40
 12. avatar
  [19] tlustoprdka [*]

  Pavla_b: tuším, že to byla kyslíková inhalace (údajně dobrá věc pro mozek ). To už věděl nastávající Mudr.Šafránek ze seriálu Básníci...(nevím přesně, který díl).
  Měla tam i koupel a medovou masáž zad.

  superkarma: 0 01.04.2009, 12:56:47
 13. avatar
  [18] átéčko [*]

  ToraToraTora: Jujda, ty jsi také šelma
  Mám pět kamarádek v tomto znamení narozených, tak vím o čem mluvím.

  superkarma: 0 01.04.2009, 12:46:29
 14. avatar
  [17] ToraToraTora [*]

  átéčko: ..lvice s uťápnutým sebevědomím. Ty fakt neexistují

  superkarma: 0 01.04.2009, 12:37:40
 15. avatar
  [16] átéčko [*]

  Nestyda: Ta je fakt děsivá. Ta baba. Ta by mohla sebevědomí prodávat na kila! Navíc to prádlo vybírá jako bordelmamá pro své holky. Je někdy hezké, ale takové moc vyzývavé většinou.
  Myslím, že Iveta do toho šla spíše ze zvědavosti. Neznám totiž žádnou Lvici s uťápnutým sebevědomím
  Líbila se mi její nová barva vlasů a líčení rtů k focení. Jinak nic.

  superkarma: 0 01.04.2009, 12:30:00
 16. [15] Nestyda [*]

  ToraToraTora: "tučná čarodějnice" nemá chybu

  superkarma: 0 01.04.2009, 11:56:28
 17. avatar
  [14] ToraToraTora [*]

  Milá Ivetko,
  jste moc moc krásná, sympatická a inteligentní žena. Hormony jsou svině a nenaplněné mateřské touhy svině na druhou. Ono to z hlavy jen tak nejde, ani Liborek neumí zázraky. Zkuste třeba adoptovat dítě na dálku. Uvidíte, jaké to dělá divy. Fandím Vám i proto, že jste první, kdo Liborovi zatrhnul to jeho otlapkávání:) máte styl, šarm a spustu humoru, to bych se divila, kdyby to nešlo.
  PS: Nesnáším hladké podprsenky střihu, který jste nosila. Ty kousky od té tučné čarodějnice byly úžasné. Máte stejnou velikost jako já. Nakupovat se na to dá uplně vpoho:)

  superkarma: 0 01.04.2009, 11:51:18
 18. [13] Pavla_b [*]

  Pořad jsem neviděla, fotky teda nic moc, není tu ta závěrečná, kde by měla být účastnice "proměněná"
  Co je to za proceduru na tom léhátku?

  superkarma: 0 01.04.2009, 11:16:58
 19. avatar
  [12] Julianna [*]

  Světýlko: jj, taky mi připomněla J. Bobošíkovou.
  Iveta se mi také moc líbila, je to šikovná ženská s pár kily navíc, které jí ale sluší. Časem se srovná i psychika a možná, že jak to bude nejmíň čekat, mimi přijde. Přeji hodně

  superkarma: 0 01.04.2009, 10:23:46
 20. avatar
  [11] Jupíí [*]

  Já se nedívala, tady moc fotek není, takže těžko můžu soudit. Pořad je divný, občas se podívám, ale nesedne mi moderátor, ani způsob zacházení s obětmi.

  superkarma: 0 01.04.2009, 10:06:42
 21. avatar
  [10] Aja [*]

  Ale jsem docela zvědavá, jak dlou to vydrží s tou patkou přes oko

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:54:19
 22. avatar
  [9] Aja [*]

  Iveta je krásná ženská a pokud jí pořad odpomohl od její přílišné urputnosti, je to jenom dobře

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:53:33
 23. avatar
  [8] Světýlko [*]

  Paní Iveta byla hezká a sympatická, vizáží podobná Janě Bobošíkové. Potřebovala ze sebe dostat to své trápení a poprat se s ním. Když se to řekne nahlas, tak to pomůže někdy rychleji. Chápu její zlobu na svá kila navíc (sama mám sice 49, ale 2-3 kg navíc dovedou vždycky naštvat - jsou totiž znát). Narovnání vlasů jí ukázalo další možnost, jak být jiná třeba jen příležitostně.

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:52:55
 24. avatar
  [7] Rybulka [*]

  *modra: Helenka je v pohodě, mně byla dost nesympatická ta stylistka Gábina tuším. Ani její výběr se mi nelíbil...
  Anai: Přesně, taky kokekutju s vizážistikou a taky mě na tom zaujalo, že sám sebe člověk vidí jinak. To je jako ve vztazích, druhýmu se ti radí lehce, ale sám sobě člověk většinou poradit neumí.

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:42:51
 25. [6] Nestyda [*]

  Anai: Jestli ses dívala pozorně, tak tohle jí způsobily nějaký zasraný hormony, léčila se kvůli tomu, že nemůže mít děti. Léčba jí ale zničila postavu a svého cíle nedosáhla, což dost špatně nese. Nedivím se a v tomto směru mi jí bylo moc líto a její depresi chápu. Toužit po dítěti a vědět, že nepřijde, je tak strašné. A dokonce chápu, kam ji ta zrada těla dohnala psychicky.

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:20:26
 26. [5] Anai [*]

  Souhlasím s modra* . Včera jsem byla výjmečně vzhůru a mohla pořad vidět - Iveta mi byla hodně sympatická a blízká kvůli svému povolání, které je moje vysněné a bohužel ho mohu dělat jen jako vedlejšák. Pořad mě poučil právě o tom, že ač jsme odbornice na vizáž, samy sebe nevidíme a že je na nás pořád co zdokonalovat. Dále mě hodně překvapilo to, že tolik cvičí - na to má dost špatné držení těla a vystouplé bříško - kdybych já, byť o generaci starší, takhle cvičila, neměla bych rozhodně problém s váhou a proporcema, ale každá jsme stavěna jinak...

  superkarma: 0 01.04.2009, 09:14:33
 27. avatar
  [4] Krišpína [*]

  Ipřesto, že televizní obrazovka pár kilo přidává, tak na té paní nebylo nic nepřiměřeně tlustého. Spíš by jí pomohlo vyměnit doma toho rýpala, co si jí nejen kvůli postavě doma dobírá.

  superkarma: 0 01.04.2009, 08:46:50
 28. avatar
  [3] SENSITIVESKIN [*]

  Já se jí vůbec nedivím, že má depku...ale připadala mi moc přechytralá, asi z důvodu profesionální deformace

  superkarma: 0 01.04.2009, 08:42:18
 29. avatar
  [2] *modrá [*]

  Strašná mi přišla ta odbornice přes spodní prádlo a ty kousky co jí vybrala

  superkarma: 0 01.04.2009, 08:14:38
 30. avatar
  [1] *modrá [*]

  Tak jsem se včera ze zvědavosti koukala, líbilo se mi že si vymínila že na ni moderátor nebude sahat, hned se mi na to líp dívalo. Paní Iveta mi přišla krásná a nechápu proč trpí mindrákem z postavy. Překvapilo mě jak moc sportuje, myslím že kdyby chtěla tvarovat postavu stačilo by konzultovat to s odborníkem. Když jí obarvili a vyžehlili vlasy a udělali nová make-up tak byla super kočka, ale i když byla přirozená moc se mi líbila. Tak jí přeju srovnanou hlavu a hodně štěstí

  superkarma: 0 01.04.2009, 07:45:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme