Bulvár

Nahá jsi krásná: Adéla Zuzánková

 

Třiadvacetiletá Adéla Zuzánková se včera v noci na televizi Prima stala Nahou a krásnou. Zaujala vás tato mladá sympatická dívka? Potom jste ve správném článku! Přečíst si zde můžete náš rozhovor s Adélou a v diskuzi podebatovat přímo s ní, jak nám slíbila ve včerejší novince: Zítra můžete diskutovat s Nahou a krásnou Adélkou!

Jméno: Adéla Zuzánková
Znamení: Lev
Povolání: Personalistka

Bylo těžké přihlásit se do pořadu Nahá jsi krásná?
Přihlásit se těžké nebylo. Poslala jsem tu přihlášku vlastně jako možnost po hodně dlouhé době vypsat své problémy. Těžké bylo spíš srovnat si v hlavě, že mě opravdu vybrali. Nečekala jsem to.

Jaký je to pocit, stoupnout si po tolika letech před zrcadlo jen v kalhotkách a podprsence, a navíc i před kameru?
Byla to jedna z největších zkoušek odvahy za můj dosavadní život. V hlavě se mi v tu chvíli honilo plno otázek, od těch: Jak tohle přežijí moji blízcí? Jak se ztrapním? A hlavně: Jak můžu lidem udělat to, že se na „tohle“ budou muset koukat?
Pohled do zrcadla ve spodním prádle byl pro mě katastrofou a opět jsem si dokázala, jak moc velký problém mám, když nejsem schopná dívat se sama na sebe…

A jak jste se cítila nahá před objektivem fotoaparátu?
Focení se Sárou Saudkovou bylo popravdě obrovskou úlevou. Dokázala vytvořit tak úžasnou atmosféru, při které ani nahotu nevnímáte. Focení se Sárou pro mě bylo okamžikem, kdy jsem své tělo poprvé v životě vnímala jako něco mého, co mě nesmí brzdit.

Zvedlo se vám po natáčení pořadu sebevědomí?
Nezvedlo se mi sebevědomí. Stále o sobě vím, že mám ten zadek a boky. Stále se mi nelíbí moje kila navíc. I po zdravotní stránce je každé kilo nežádanou „ozdobou“.
Natáčení mi ale dalo mnohem víc, než jsem čekala. Poprvé v životě jsem začala vnímat své tělo jako součást, se kterou mohu něco dělat. Poprvé jsem navštívila posilovnu a už se těším, až půjdu znovu. Natáčení mi dalo sílu, odvahu a chuť na sobě začít pracovat.

Myslíte si, že po natáčení pořadu už zase budete schopná jít na koupaliště a do plavek?
To nedokážu teď říci. Popravdě jsem už po plavkách koukala a potají doufám, že posilovna mi pomůže cítit se v plavkách dobře. Každopádně jsem se rozhodla, že pokud na letním táboře, kam jezdím jako vedoucí, zvládnu namotivovat celý svůj oddíl, ať jdou do bazénu, půjdu taky.

Jak nesou účast v pořadu Nahá jsi krásná vaši rodiče?
S tátou se nevídám a nejsme v kontaktu, tak o pořadu nejspíše ani neví. Maminka ví od začátku, že jsem se dala do boje, a samozřejmě mě podpořila.

Jak na účast v pořadu reagoval váš partner?
Nevěděl, že jsem se přihlásila, a řekl, že kdybych se zeptala, řekne, ať se nepřihlašuji. Ale když už jsem to udělala, tak mě podpořil.

Kdo vám byl v průběhu natáčení největší oporou?
Jednoznačně můj přítel a kamarádka Martina, které jsem se na začátku svěřila jako úplně prvnímu člověku.

Zapojíte se do diskuze na našem magazínu?
Velice ráda a doufám, že někomu i moje zkušenost třeba pomůže.

Co vy a adrenalin, máte ho ráda? Byl pro vás pořad Nahá jsi krásná adrenalinový zážitek?
Byla to pro mě léčba šokem, kterou jsem vážně několikrát skoro nevydýchala. Adrenalin ráda mám, ale jen když vím, že po něm budu stát opět pevně na nohou.

Je něco, co byste v životě nikdy nevyzkoušela? Něco, na co nemáte odvahu?
Nikdy neříkej nikdy (usmívá se).

Kdybyste stála před rozhodnutím jít do tohoto pořadu nyní, když už víte, co všechno jste musela podstoupit, šla byste znovu?
Šok z příjezdu billboardu bych asi znovu nepřežila. Jinak ano.

Jaké jsou vaše pocity teď, těsně po zhlédnutí pořadu?
Byla jsem překvapená, že mám úplně jiný hlas než normálně. Sestříhali to moc hezky. Bála jsem se, že to nezvládnu, ale zvládla jsem to dokoukat až do konce.A poprvé jsem slyšela, co o mněv pořadu říká můj přítel. Potěšil mě.Mám skvělého přítele!

Přečtěte si také:
Nahá jsi krásná: Hanka Řimnáčová
Nahá a krásná: Katka Matušíková

Je něco, co nezaznělo v našem rozhovoru, na co byste se chtěli Adélky zeptat?

   
04.04.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [137] rujana [*]

  Adela sex provozuje jen potme,nesvleka se pred pritelem, ale pred narodem do naha ji problem nedela.....

   

  superkarma: 0 20.04.2009, 08:27:18
 2. avatar
  [136] grizzly [*]

  Nerozumím tomu záměru proč se tolik investuje do předvádění žen. Diskusím o tom kdo je krásný a kdo ne, kdo má vzorovou posavu, barvu vlasů ...

  Cožpak není krása něco jiného? Krása je subjektivní pocit, a vyplývá z osobního prožitku. Nenávidím, když mi někdo poroučí co je krásné a co ne.

  superkarma: 0 17.04.2009, 17:44:28
 3. avatar
  [135] čiperka [*]

  odpověď na lenoška — #16 Jo, Lenoško, tak se říká "ženská  bez bříška je jako hrnek bez ouška"....

  superkarma: 0 14.04.2009, 13:11:37
 4. avatar
  [134] idiska [*]

  Adéla Zuzánková: 119) jj, to znám...jednu dobu jsem měla s jídlem problémy...tedy lépe řečeno jsem úplně přestala jíst ...zhubla jsem za měsíc 20 kg, vypadala jsem, jako by mě pustili z koncentráku, ale paradoxně jsem se styděla oblíct si něco na tělo, protože jsem si připadala tlustá ...a následky to zanechalo, na zdraví ´...takže ted se mi taky dost blbě hubne, protože jsem samozřejmě přibrala vše zpáky a dost navíc ...a pak to bylo jako na horské dráze, váha šla nahoru, po čase dolů atd....tak držím pěsti, ať se ti podaří krásně zhubnout napořád

  superkarma: 0 19.03.2009, 21:23:53
 5. avatar
  [133] Ajiiiii13 [*]

  Teď jsem to zkoukla na netu, a musim říct, že Adélka je hezká holka se zbytečnýma mindrákama, ale určitě jí to víc sluší, když je přirozená. Vlnitý vlasy jí moc neslušely, ale nová barva je OK. Adélko, buď pyšná na to jaká jsi a jakýho más supr přítele.

  superkarma: 0 18.03.2009, 17:43:16
 6. avatar
  [132] átéčko [*]

  Adéla Zuzánková: Udělali ti krásnou barvu vlasů
  A máš fajn kluka. Stojí za to, tak se sebou něco dělej! Držím ti palce.

  superkarma: 0 18.03.2009, 17:27:28
 7. avatar
  [131] Adéla Zuzánková [*]

  Děkuji všem za názory, rady, připomínky... kladné i záporné.. a já pomalu končím v práci a jedu domů. Měj te se krásně a přeji všem jen spokojenost :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:44:43
 8. avatar
  [130] risina [*]

  Adéla Zuzánková: Na tý fotce z příspěvku 90 vypadáš úžasně . Moc vám to s Honzou sluší a důležitý je, že se máte rádi. A sexu jinak než potmě se neboj, kdo tě miluje a rád se tě dotýká, bude to dál dělat i za ssvětla (nebo aspoň polosvětla ).

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:39:03
 9. avatar
  [129] Altamora [*]

  Jitulinka: Tenkrát byla jiná móda, věci se nosily volnější. A pak - já jen seděla na koleji a psala a psala, a abych nerušila žvaněním, tak jsem používala pusu jinak, prostě jsem žvýkala krekry. Jasně, že jsem věděla, že přibírám, ale že tak moc, to mi došlo až na váze.

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:26:55
 10. avatar
  [128] kareta [*]

  Altamora: když jsem psala diplomku, zhubla jsem 5 kg za měsíc při dřevorubeckém jídelníčku

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:21:54
 11. avatar
  [127] Tulinka [*]

  Altamora:to sis fakt nevšimla já když přiberu 2kg tak to hned poznám a hážu zpátečku,protože mi jsou všechny kalhoty těsný.

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:12:46
 12. avatar
  [126] Altamora [*]

  Nyotaimori: Když jsem psala diplomku, přibrala jsem za tři měsíce 11 kilo, ani jsem si nevšimla jak, krekřík ke krekříku a bylo to. Pak jsem je rok dávala dolů. Někteří prostě musíme hlídat každé sousto, aby to nedopadlo špatně.

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:06:02
 13. avatar
  [125] Adéla Zuzánková [*]

  Petrushe teď držím "dietu" a vlastně jím více než dřív.. a častěji.. no a hlavně zdravěji :) tak uvidím :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:03:03
 14. avatar
  [124] Altamora [*]

  A.j.k.a.: Nevěř všemu, co se píše. A na netu už vůbec ne

  superkarma: 0 18.03.2009, 15:01:38

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [123] Petrushe [*]

  Není zač...
  Musím říct, že nad tím ".. někdy jsem nejedla vůbec.. a najednou 15 kg dole.. pak zas 15 nahoře,protože to nešlo vydržet..." jsem se musela pousmát. Protože k takovéhle nadváze se člověk dostává především díky dietám, rozhází si metabolismus a pak sice jí stejně jako poloviční kolegyně, jen tělo už raději ukládá něco navrch, co kdyby se náhodou hladovělo...Jakmile člověk pocítí hlad, tak tělo přepíná na úsporný režim a ukládá...takže i když držím dietu, tak nesmím mít pocit hladu. Jen taková dieta je funkční a tělo nám to nevrátí i s úroky (jasně, že je to pomalejší a nebudu mít do dvou měsíců o 4 konfekční vel. méně)

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:55:40
 2. avatar
  [121] Adéla Zuzánková [*]

  Petrushe Děkuji :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:30:28
 3. [120] A.j.k.a. [*]

  Nyotaimori:
  Tobě je 12 let? Hm, možná časem pochopíš...

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:27:02
 4. avatar
  [119] Adéla Zuzánková [*]

  lidsme děkuji moc :-*

  Anouk, Nyotaimori děkuju moc za názory...
  Jak můžu mít takovou postavu?... protože jsem se nehýbala.. skoro 9 let jsem si nebyla nikde zacvičit apod.. nemyslím si,že bych se přecpávala... ale s jídlem jsem to měla taky dost nahnutý.. někdy jsem nejedla vůbec.. a najednou 15 kg dole.. pak zas 15 nahoře,protože to nešlo vydržet...
  Teď jím řekla bych zdravě, dobře.. a do toho cvičení,tak to snad bude mít výsledky.

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:26:06
 5. avatar
  [118] Petrushe [*]

  Pořad jsem neviděla, jen jsem koukla na Adéliny stránky...musím říct, že jsi Adélo krásná holka, máš pěkný obličej...a postava? No není zrovna výstavní, ale s tou se rozhodně dá pracovat, dá se s ní něco udělat. Člověk si musí uvědomit, že to není ''jeho postava'', ale že je to on sám a jiné tělo nedostane, tak se o něj musí starat co nejlépe...kvůli sobě, pro sebe a svoji spokojenost. Když nejsem spokojená s tím, jak vypadám, tak místo toho se schovávat a prohlubovat tím své mindráky bych měla začít pracovat na tom, abych spokojená byla a mindráky mi zmizely ze života...Není to lehký, jenže když chce člověk něco mimořádného, tak musí něco mimořádného udělat...Na druhou stranu je blbost si říct, že budu spokojená jen v případě, že se vejdu do vel. 36...zase natolik postava důležitá není

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:25:44
 6. avatar
  [116] Anouk [*]

  Adéla Zuzánková: Na te soukrome fotce ti to moc slusi! Ja jsem ten porad nevidela, ale podle fotek nahore by se televizni stab mel stydet.

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:10:19
 7. [115] lidsme [*]

  Adélko, jsi naprosto užasný človíček a ty to víš. Pomůžeš každému kdo to potřebuje a i když Ti někdo ublíží či "podrazí" a následně požádá o pomoc nikdy se k němu neotočíš zády. Tvoje krása vychází z Tebe a z toho jaká jsi. Moc si toho važ protože takových lidí je málo...S postavou určo něco provedeme SLIBUJI jen musíš sama chtít a musíš vydržet. Jsem tu pro Tebe a ráda pomůžu.

  Udělala jsi veliký krok a moc Tě za to obdivuji a fandím!!! Jen tak dál *215**45*

  superkarma: 0 18.03.2009, 14:08:38
 8. avatar
  [114] Adéla Zuzánková [*]

  grindi moc děkuji :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:30:19
 9. avatar
  [113] Adéla Zuzánková [*]

  Ch.Z. Kochanská naštěstí máme každá jiný cvičební plán.. tedy nejsme na strojích u sebe apod.. a společně tedy jednou a po druhé v týdně chodím sama.. snad to pujde :) a doufám,že nebudu podvádět a kecat s nima :)

  Jitulinka to triko k legínám dlouhé, to si 100% koupim... a ten korzet by nádherný..ale na něj tedy nemám :)

  kareta děkuji za radu :)

  Fairy: děkuji.. byla jsem na to připravená..četla jsem diskuze u předchozích apod..
  No Libor.. je DOKONALEJ... je to člověk,co tě obejmě, pohladí ale i ti vynadá a pošle tě zamakat.. tenhle člověk mi teď chybí :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:29:31
 10. [112] grindi [*]

  Adélo, moc jsem Ti včera držela palce. Dokonce se díval i manžel, který tenhle typ pořadů zrovna nemusí a oba jsme zkonstatovali, že postavu do pasu máš pěknou a že je třeba zapracovat na bocích a na zadku. Je prima, že už chodíš do posilovny, tam Ti určitě poradí, jaké cviky cvičit atd. Moc ses nám líbila v džínách a šedé tunice s mašlí. Slušelo Ti to. Měj se moc hezky. Máš krásné vlasy.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:26:29
 11. avatar
  [111] Fairy [*]

  Adéla Zuzánková: obdiuju že jsi měla odvahu tu to číst, protože mám občas pocit, že pod články diskutují ženy s patentem na rozum.
  Držím ti palce, ale zajímá mě jediný Šula!! Jakej byl kocourek?

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:20:20
 12. avatar
  [110] kareta [*]

  Adéla Zuzánková: Ch. Kochanská má pravdu- TY se dokopej a snaž se vsugerovat si, jak tě to baví. Neboj, ono začne

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:19:41
 13. avatar
  [109] Tulinka [*]

  Adéla Zuzánková:tak já jsem taky mamina,o 10let starší než ty,ale bohužel co ti navlíkly bych nešla ani s košem k popelnicím.
  Jo co ti vybral Šula v Letňanech to šlo,až tedy na legíny,dělaly ti zbytečně nohy do X a růžovočerný korzet byl taky supr

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:19:40
 14. avatar
  [108] Ch.Z. Kochanská [*]

  Adéla Zuzánková: Špatně. Musíš spoléhat hlavně na sebe. A velice ti doporučuju chodit cvičit sólo. Potom máte tendence s kamarádkama hovořit a je to na úkor intenzity cvičení. Děláte zbytečně dlouhé přestávky a to není pro trénink dobré. A sama se daleko líp soustředíš na to, proč tam jsi.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:16:03
 15. avatar
  [107] Adéla Zuzánková [*]

  Ch.Z. Kochanská naštěští jsem přemluvila i spolubydlící a ještě jednu kamarádkou tak věřím že v případě nouze se dokopeme :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:12:53
 16. avatar
  [106] Ch.Z. Kochanská [*]

  Adéla Zuzánková: Přeju hlavně vytrvalost, výsledky nejsou vidět hned.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:10:34
 17. avatar
  [105] Adéla Zuzánková [*]

  Bébina co se lékaře týče,byla jsem přímo u psychologa.. ale asi jsem se mu neuměla uplně svěřit, nebo nevím, ale nepomohlo mi to. Přemýšlela jsem i na liposukcí, ale to neni řešení. Bez cvičení se to vrátí. Ten pořad pro mě byl výzvou o které jsem věděla,že mi buď pomůže nebo mě odrovná. Díky,že pomohl :)

  Jitulinka, děkuji moc. Mladým se to co mi navlíkli moc nelíbí, generace maminek byla nadšenější. Mě se líbí to červené triko za krk :)

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:06:46
 18. avatar
  [104] Adéla Zuzánková [*]

  Ch.Z. Kochanská děkuji moc za podporu.. Já jdu dneska po druhé.. také mam trénerku ,co mi sestaví cvičební plán a od příštího týdne začnu chodit 2x týdně už bez trenérky s tím plánem. Tak uvidíme,jak se bude dařit.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:04:21
 19. avatar
  [103] Tulinka [*]

  Adéla Zuzánková:na fotce s Honzou ti to vážně sluší
  Myslím,že co se týče oblečení tak máš vkus i to co si měla doma se mi líbilo,hlavně vršky,ale co ti pak navlékly na přehlídce,bylo děsný

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:03:52
 20. avatar
  [102] Adéla Zuzánková [*]

  Meander děkuji moc (šli jsme na operu, už nikdy více :D )

  Tora určitě doporučuji, já mam ve 4 barvách a krásně to i oživí a zakryje,co je třeba.

  Bébina ne to vůbec neni podmínka.. u mě vyřadil přibližně 10-12 ks oblečení.. z toho jen 2 se roztříhali a to s mým souhlasem a poslali se těmi balónky.. zbytek jsem vzala a odvezla na charitu.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:03:03
 21. avatar
  [101] Ch.Z. Kochanská [*]

  Adel, k nám do posilovny chodí holky podobných i horších parametrů jako ty. Svlékat v šatně se nestydí a nikdo na ně nehledí zle. Naopak, spíš všichni kvitují, že začly něco se sebou dělat.
  Jedna tam chodí poctivě už nějakou dobu, brala i soukromé hodiny s trenérkou a musím ji obdivovat jak hubne před očima a zpevňuje figuru.

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:02:50
 22. avatar
  [100] ToraToraTora [*]

  Bébina: tchýně měla jednou potíž s očima a pak mi vyprávěla, jak byla na vyšetření ve špitále....krom jiného podstoupila rektální sondáž
  Dnes na to jdou doktoři jinak

  superkarma: 0 18.03.2009, 13:00:59
 23. [99] Bébina [*]

  Adéla Zuzánková: Nevydrzela bych, kdyby mi nekdo nicil moje oblibene kousky. V nekterem z minulych dilu te pani obleceni dokonce spalil. Udelat to me, asi dostane pesti (do kouli, vzhledem k moji velikosti bych na oblicej dosahla leda ze zidle). To je nejaka podminka poradu? Jeste jsem se chtela zeptat, kdyz jsi mela takove problemy se pred lidmi, vlastnim pritelem a dokonce i sama pred sebou svleknout, jak jsi to resila u doktora?

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:57:06
 24. avatar
  [98] ToraToraTora [*]

  Meander: Adéla Zuzánková: Přesvědčily jste mě...nad bolérky váhám, ale asi si nějaké do léta uštrikuju

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:52:34
 25. avatar
  [97] Adéla Zuzánková [*]

  A.j.k.a. natáčení trvalo měsíc.. u mě to bylo celý měsíc únor.. myslím že 8-9 celých natáčeních dnů...
  Z oblečení jsem si odnesla věci z přehlídky, tu červenou kabelku, co si chválím tolik, zelené šaty, botičky a jedno spodní prádlo.

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:50:22
 26. avatar
  [96] Meander [*]

  Adéla Zuzánková: Jo, to je moc pěkné a praktické. A na té fotce ti to mimořádně sluší

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:48:19
 27. [95] A.j.k.a. [*]

  Jak dlouho Adélko trvalo natáčení? A dali ti některé oblečení, které jsme viděli v televizi?

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:46:49
 28. avatar
  [94] Adéla Zuzánková [*]

  Tora jj.. měla jsem.. a ty mi Libor předtím i pochválil ale ze skříně mi vyházel všechny 3/4 kalhoty.. měla jsem je teda jen na tábor.. ale vyhodil je.. jen v pořadu to vidět nebylo..

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:34:09
 29. avatar
  [93] Adéla Zuzánková [*]

  luneta tak to možná blbě vyznělo..ale jinak Libor narovinu řekl.. no Adel máš prdel a hotovo... :) ale uměl to říct tak,že to neurazilo :) on je užasnej člověk.

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:31:50
 30. avatar
  [92] ToraToraTora [*]

  Adéla Zuzánková: Celou dobu tam na nás liborek hustí co nosit a nenosit a ve finále co model, to porušené nějaké pravidlo. To byl snad první díl,kdy se mi zdálo, že blbě slyším.
  Ale ve skříni Ti toho nechal docela dost, takže asi tak blbou představu o oblékání nemáš a myslím, že to i bez televize zvládneš.
  A ještě....při zkoušení hadýrků ti bylo vyčteno, že používáš špatnou délku riflí, že potřebuješ dlouhé, které sahají takřka k zemi a vysoké podpatky...
  Asi i blbě vidím, ale zdálo se mi, že na záběrech před proměnou jsi měla právě dlouhé džíny a vysoké podpatky

  superkarma: 0 18.03.2009, 12:31:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme