Vaření

Nadýchaná delikatesa

Zastavte se na chvíli od každodenního shonu a dopřejte si relax v přítomnosti svých nejbližších. Skvělým společníkem pro okamžiky plné pohody se vám stane francouzská delikatesa Camembert Président. Jeho krémová konzistence a tradiční sametový „kožíšek“ vás naprosto nadchnou!

                                                                         

CamembertSkuteční milovníci kvalitních sýrů vědí, že pravý Camembert je jedna z největších pochoutek vůbec. Tento francouzský skvost pochází z Normandie, kde se dodnes ty nejlepší camemberty vyrábí pod ochranou francouzských zákonů. Camembert Président, který se stal průkopníkem stejnojmenné značky a jehož kořeny sahají až do roku 1968, je ideálním společníkem pro romantický večer ve dvou, ale i rodinný piknik nebo výjimečné chvíle trávené s těmi nejbližšími.

Sýr camembert, jehož doba zrání se pohybuje od jednoho do dvou měsíců, je Camemberttypický vláčným sýrovým těstem a tenkou kůrkou pokrytou ušlechtilou plísní. Každý kus v sobě skrývá přibližně 2 litry kvalitního kravského mléka a je tudíž výborným zdrojem bílkovin a vápníku. Jeho jemnou konzistenci si nejlépe vychutnáte s bílým pečivem a francouzským bílým vínem Cremant d’Alsace nebo českým Svatovavřineckým. Doplnit jej můžete také hroznovým vínem nebo třeba sladkou hruškou. Pokud necháte camembert řádně uzrát, do sytosti si užijete jeho intenzivnější a plnější chuť. Již po prvním soustu tak pocítíte dotek slunné Francie a její typické atmosféry.  

CamembertKlasický Camembert Président je k dostání za doporučenou cenu 94,90 Kč.

Pro všechny, kteří si chtějí dopřát menší množství tohoto požitku, je určena novinka v podobě Petit Camembert Président. O balení s hmotností 145g se s nikým dělit nemusíte! K dostání za doporučenou cenu 62,90 Kč.

Intenzivní chuť a výrazné aroma naleznete pod jemnou kůrkou vyzrálého sýru Camembert de Campagne Président. Ať už si jej nakrájíte k bílému pečivu, nebo přidáte do salátu, stane se tato delikatesa vaší srdcovou záležitostí.  Pro ještě větší požitek si k sýru nalijte Svatovavřinecké víno. K dostání za doporučenou cenu 94,90 Kč

Président

   
23.04.2014 - Sýr a vejce - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] Jiřina Bartošová [*]

    mám je moc rádaSml30

    superkarma: 0 26.06.2014, 11:45:02
  2. [1] yuzum [*]

    sýry já ráda

    superkarma: 0 11.05.2014, 21:50:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme