Zdraví

Nadopujte se doplňky a vitamíny. Na boj s chřipkou je teď nejvyšší čas!

Náročné období Vánoc je před námi a odolnost vůči nachlazením a chřipkám se snižuje díky míře stresu, která se na nás chytá. Nastává doba, kdy bychom se měli zaměřit i na sebe, co se zdravotního hlediska týče. Pobíhání po obchodních centrech a poté venku v zimě by mohlo přinést nemalý dárek pro celou rodinu – pořádnou chřipku. Předsevzetím nejen do nového roku, ale už teď by měla být péče o naše tělo a to nejen zvenčí, ale i zevnitř. Je nutné se řádně zavodnit, nadopovat vitamíny a nevynechat pohyb!

cold

Začněte z gruntu

Říká se, že na pročištění organismu je ideální si hned po ránu dát sklenku teplé vody s čerstvě vymačkanou šťávou z citronu. Pití teplé vody s citronem umí opravdu zázraky, protože

 • Podporuje imunitní systém
 • Vyrovnává pH v těle, paradoxně citron funguje v těle zásaditě, tělo nezakyseluje, ale neutralizuje!
 • Pomáhá se snížením váhy, jelikož nastartuje trávení a zrychlí metabolismus
 • Hydratuje lymfatický systém
 • Odvádí toxiny z těla

Důležitá je prevence, která spočívá v posilování obranyschopnosti organismu a v dodržování zásad zdravého životního stylu. Když se chceme vyhnout bolestem v krku, svalů, kloubů, hlavy, horečkám, rýmě a dalším nepříjemnostem, musíme tělu dodávat dostatek vitamínů a minerálů, které pomáhají zvýšit imunitu. Pokud plánujete dodávat tělu vitamíny a minerály formou doplňků stravy, počkejte s tím až po vydatné snídani. Lépe se Selzinkvstřebají a nebudou vám dráždit žaludek. Nezapomeňte, že vstřebatelnost významně zvyšuje také správná kombinace jednotlivých minerálů a vitamínů.

Například antioxidanty Selen a Zinek patří nerozlučně k sobě a ideální je, když jsou navíc přijímány v kombinaci s vitamínem C a betakarotenem. Tuto silnou kombinaci obsahuje doplněk stravy Selzink Plus. Má i další výhody: na ochranu organismu před volnými radikály, posílení imunity a stačí jedna tableta denně (je nutné užívat dlouhodobě).

 

Více informací najdete na www.promed.cz.

   
11.11.2013 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Alenka0010 [*]

  Mně stačí občas česnek a štamprle slivovice Sml67

  superkarma: 0 21.11.2013, 10:40:44
 2. [4] DOMINIKA26 [*]

  Hlavne deti ze skolky chodívají nemocne. teda ty mé ne, jsou zdravé od té doby co jim pravidelne kupuji hlívu ustricnou s mickeymausem, jsou rady za tetovacky a já za to, ze jsou zdraví.

  superkarma: 0 19.11.2013, 09:22:03
 3. [3] Gabinka74 [*]

  No, já hodně trpím na virózy. Když jsem kouřila tabák bylo to hrozné, pořád jsem chrchlala. Doufám, že elektronická cigareta moje potíže zmírní.

  superkarma: 0 14.11.2013, 15:36:03
 4. avatar
  [2] 1monika1 [*]

  dení davka pulky citronu a jsem zatím fit doporučuji

  superkarma: 0 13.11.2013, 17:29:55
 5. avatar
  [1] ekleinovka [*]

  Budu musetSml67

  superkarma: 0 11.11.2013, 10:37:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme