.

Nádherné Vánoce s novým designovým kávovarem NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  Oblo

Dárky

Nádherné Vánoce s novým designovým kávovarem NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  Oblo

NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  přichází na předvánoční trh s novým manuálním kávovarem Oblo, který okouzlí nejen netradičním designem, ale také vynikajícím výkonem. Profesionální espresso s bohatou pěnou a intenzivním aroma, ristretto, mléčné kávy (Latte Macchiatto, Cappuccino a další), čaje (Marrakesh Style Tea, Nestea, Chai Tea Latte), čokolády i studené nápoje lze tak snadno připravit v pohodlí vašeho domova. Skvělý vánoční dárek představuje vánoční balení nejoblíbenějších variant kávy a čajů NESCAFÉ®  Dolce Gusto®.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® přichází na trh s mistrovským uměleckým kouskem – novým kávovarem Oblo. Kávovar Oblo ve čtyřech barevných provedeních vás již na první pohled zaujme jemnými designovými liniemi, které ozvláštní každou kuchyni prvkem moderního umění. K hlavní filozofii značky NESCAFÉ® Dolce Gusto® patří kromě přípravy kvalitní kávy právě důraz na originalitu a nevšední design kávovarů. Díky unikátnímu tlaku čerpadla 15 barů, tedy tlakem vodní páry vyvíjené na mletou kávu v kapsli, se řadí mezi kvalitní kávovary, které připraví profesionální espresso s vynikající chutí a intenzivním aroma. Kapslový systém umožňuje vybrat si ze širokého spektra horkých i studených nápojů kavárenské kvality. S kávovarem si tak snadno připravíte nejen kvalitní šálek espressa či ristretta, mléčné kávy (Latte Macchiatto, Cappuccino a další), ale také čaje (Marrakesh Style Tea, Nestea, Chai Tea Latte), čokolády i studené nápoje.

Dolce Gusto

Klasické manuální ovládání kávovaru je velice snadné – stačí vložit jakoukoli kapsli NESCAFÉ® Dolce Gusto® do připraveného držáku a pomocí páčky určit, zda se bude používat teplá nebo studená voda. Odkapávací tácek je možné nastavit do tří poloh podle velikosti šálku. Kávovar je dále klasicky vybaven také funkcí automatického vypínání po pěti minutách nečinnosti, což mu zaručuje energetickou úspornost. Nechybí ani ověřený systém rychlého ohřevu vody Thermoblock.

Aby byly vánoční svátky opravdu bezchybné, připravilo pro vás NESCAFÉ® Dolce Gusto® vánoční balení nejoblíbenějších variant kávy a čaje, které je ideálním dárkem pod stromeček pro vaše nejbližší.

Dolce Gusto

Vánoční balení NESCAFÉ® Dolce Gusto® obsahuje celkem 16 oblíbených kapslí – 6 espresso šálků, 2 velké černé šálky, 4 bílé šálky, 1 čaj a 1 kakao.

Vánoční balíček NESCAFÉ® Dolce Gusto®  je možné zakoupit na www.dolce-gusto.cz, dále v prodejnách Tesco, Albert, Billa, Globus, Makro, Penny Market a v prodejnách elektro.

Více informací naleznete na: www.dolcegusto-premium.cz.

   
21.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme