.

Nádherné ráno, milé ženy-in!

Cestování

Nádherné ráno, milé ženy-in!

A že se dneska vážně vyvedlo. Už v půl osmé ráno se dalo jít jen v tričku. Trochu to sice kazí fakt, že po zbytek dne budu zatemňovat okna a schovávat se před sluníčkem, abych aspoň trochu viděla na monitor, ale stejně mám takový až letně-prázdninový pocit... Doufám, že tu dneska spolu strávíme příjemný a pohodový den.

První dnešní příspěvek, který na mě čeká v poště, není ani tak o exotických lahůdkách, jako spíš o hnusárnách. Jasně že jsem ráda, že ho mám (a je vtipně napsaný), ale stejně doufám, že to dneska bude spíš o zajímavých gastronomických zážitcích než o zkaženém jídle. Svěřte se, co jste kde sezobly, nikdo si o vás nebude myslet, že jste čuňata (viz diskuse pod úvodním článkem), naopak vám budeme závidět! :-)))

Autorka nejhezčího příspěvku dneska vyhraje hydratační krém Pure Zone od L'Oréalu (talíř ústřic by byl jistě stylovější, ale nic takového bohužel k dispozici nemáme).

Tak čtěte a pište a taky soutěžte o Objektiv!

 

   
22.05.2007 - Zahraničí - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [6] OlgaMarie [*]

  Dnes byste si o čuněti v mé osobě určitě něco pomyslely Ženy-in.Mé sestry i v předdůchodovém věku dávají vděčným posluchačům k pobavení historku,jak jsem v dětství jedla i žížaly a když se to snažím vysvětlit jejich naváděním ,svorně tvrdí,že mě tak přistihly na zahrádce.Byla to ale průprava k ochutnání gurmánské pochoutky při první návštěvě západu za totáče v podobě šneka.Bohužel syrového z neznalosti přípravy...Nebyla jsem ale sama!Holt tehdy,kdo dostal povolení odjet ,dostal poučení politického charakteru a zákaz mluvit s emigranty,nikoliv o místních zvyklostech.Ostatně tehdy jsem nedostala ani poučení,co uvidím v odlehlých oblastech SSSR.Jen poučení,co smím a nesmím později vyprávět...Šašlik na Kavkaze ale byl vynikající,i když očernělý ohněm a zapíjený jakousi samohonkou.Jedla jsem i chobotnici,žraloka,velkého kraba ...ale ústřice jsem nedávno odmítla a rovnou se přiznala,že je konzumovat neumím,a proto s díky odmítám.Všichni se tvářili,jakoby běžně snídali šampáňo a kaviár,jen jedna ze zúčastněných se ke mě naklonila a do ucha špitla"svině jedny kluzký".

  superkarma: 0 22.05.2007, 11:40:15
 2. avatar
  [5] paji [*]

  Dneska je opravdu výstavní letní den.Krásné ráno všem

  superkarma: 0 22.05.2007, 09:55:54
 3. avatar
  [3] aiša [*]

  krásné ráno všem

  superkarma: 0 22.05.2007, 09:25:47
 4. avatar
  [2] Beruška1 [*]

  krásné ráno, pohodičku u a a hlavně klíííídek všem

  superkarma: 0 22.05.2007, 09:12:08
 5. avatar
  [1] MEK [*]

  krásné ráno všem

  superkarma: 0 22.05.2007, 09:01:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme