Novinka: kolekce Palette Salon Colors Fashion Blondes

Letošní sezonu předvádějí nejkrásnější modelky na přehlídkových molech celého světa úchvatné odstíny blond – od platinové až po popelavou. Proměna v plavovlásku je nyní módním hitem. Díky nové kolekci Palette Salon Colors Fashion Blondes nyní můžete mít nádhernou popelavě plavou nebo jiskřivou champagne platinovou barvu vlasů i vy. Nová kolekce, vytvořená ve spolupráci s  koloristy, přináší legendární úchvatné blond odstíny a nabízí každé ženě příležitost skutečně zazářit.

Nová svěží kolekce značky Palette Salon Colors dává na výběr ze tří nových módních odstínů, při jejichž vývoji koloristé čerpali z dlouholetých zkušeností získaných přímo na přehlídkových molech – pro dlouhotrvající a precizní barevný výsledek při každém barvení. Vysoce účinné složení profesionálních barev na vlasy s profesionální skladbou pigmentů slibuje odborné zesvětlení až o šest odstínů, maximální intenzitu a úžasný lesk jako z přehlídkového mola.

Palette

Palette Salon Colors Módní bílý popelavě plavý 10-2

Pro odstín Módní bílý popelavě plavý z kolekce Palette Salon Colors Fashion Blondes se nechali koloristé inspirovat jemnými popelavě plavými odstíny, které na přehlídková mola letos přivádějí Blugirl, Bottega Veneta a Roberto Cavalli. Zesvětlí vlasy až o čtyři odstíny a dodá každé ženě okouzlující vzhled jako z módní přehlídky.

Palette Salon Colors Stylově křišťálový blond 11-0

Módní návrháři, jako jsou Iceberg a Jil Sander, se v této sezoně odvážili zajít ještě o krok dál a modelkám předvádějícím jejich nejnovější kolekce vybrali zářivý zlatavý odstín. Nová barva Stylově křišťálový blond z řady Palette Salon Colors Fashion Blondes zesvětlí barvu vlasů až o šest odstínů a vytvoří zářivou plavou barvu, která každé ženě umožní dokonale zazářit.

Palette Salon Colors Trendy champagne blond 10-4

Platinové a vyšisované blond vlasy vévodí tuto sezonu módním přehlídkám značek Bottega Veneta, Blugirl a N° 21. Nová barva Trendy champagne blond z kolekce Palette Salon Colors Fashion Blondes vlasy zesvětlí až o čtyři odstíny a vytvoří velmi módní šampaňský tón, který vás rozzáří jako modelku na přehlídkovém molu.

Nová kolekce odstínů Palette Salon Colors Fashion Blondes uspokojí stále rostoucí poptávku po vlasové kosmetice profesionální kvality za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý. Barvy se dodávají v aplikačních lahvičkách umožňujících velmi snadné použití, takže si vlasy pohodlně obarvíte v pohodlí domova – s fantastickým barevným výsledkem.

Kolekce Palette Salon Colors Fashion Blondes se na pultech obchodů objevila v červnu 2013 za doporučenou cenu 125,90 Kč.

Reklama