Kdybych nemusela, tak se ani nepřevlékám. Doma bych nejraději chodila jen v teplácích... A dcera to pravděpodobně zdědila po mně. V pyžamu je často až do oběda. Teď, když jsem už na mateřské, je mi tak zhnilo se převlékat i jen do obchodu. Nu což, ale musím.

Před pár roky jsem to měla do práce -dalo by se říct- skoro za humny, takže jsem se do práce oblékla už doma (do montérek), pak došla na šatnu se jen přezout. Byla to výhoda, kolegyně mi kolikrát záviděly, že se v půl šesté ráno nemusím převlékat do studeného mundůru, jen přezuji pracovní obuv a už jsem na dílně a vařím kafe. Po práci to bylo obdobné, umýt, přezout a šupky dupky domů. Tam jsem se převlékla už do venkovního odlečku a jupí na zahradu - ta je mojí vášní. Pro běžný nákup pečiva se stavoval partner autem z práce. Samozřejmě na ty větší nákupy jsem vyrazila i já. To už ale oblečená nepracovně, ale slušně čistě...

Takhle to mám já s oblékáním. Ani mě nijak zvlášť nákupy hadříků nebaví, z obchodů jsem radši v zahradnictví nebo v knihkupectví. Ale když už mám cestu kolem jednoho většího a dobrého secondhandu u nás, tak tam skoro vždycky zabloudím a nějaký pěkný kousek si odnesu. Naposledy to byly těhotenské kalhoty do pasu (jediné, do kterých se momentálně vlezu!).

Přeji hezký den a z postele ven a buďte v teplákách JEN....
Nadenica

Text nebyl redakcí upraven.

Práce na dosah ruky je opravdu záviděníhodná. Dovolená taky :)

Dnes si povídáme o tom, co nosíte na doma. Jste tepláková, nebo se i doma oblékáte do vybraných kousků? Pište na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a samozřejmě také vybereme jednu z vás, kterou odměníme. Tentokrát můžete získat knížku plnou kreativních nápadů na tvoření Nové vánoční nápady (Pavla Šmikmátorová, Kateřina Geislerová, Computer press 2008).

Reklama