Každý nějakou má
Kdo je bez úchylky, ať hodí kamenem.
I já patřím do této veliké skupiny úchylaček:

-bojím se výšek, a to šíleně, na žádnou rozhlednu nelezu, z vrchních pater paneláku se nekoukám a má návštěva Nuselského mostu - hrůza, držela jsem se zábradlí i zubama.

-jsem šílenec ve třídění odpadků, každý, byť sebemenší papírek (jízdenka z busu, cenovka z oblečení...), jde tam kam patří, do svého "chlívečku" na recyklaci, plastové kelímky a jiné znečištěné věci poctivě vymývám a třídím, nutím do toho i svou celou rodinu, občas dostanou kázání, ale už si zvykli, nic jiného jim nezbylo :-)

-sbírám různé kódy, loga na všelijaké spotřebitelské soutěže (momentálně Klasa, Harmasan, sedita...), vystřihovala jsem toto i v práci z potravinových obalů (nyní jsem na nemocenské) a pak to vše posílám a soutěžím a soutěžím

Jsem ráda, že jsem se nesetkala s žádným úchylákem v pravém slova smyslu a to sexuálně nemocným člověkem. V této oblasti jsem v normě. Ale kdyby mi někdo "zprznil" dítě, tak se neznám a vraždím!!!
Buďme úchylní, ale v mezích.
Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo!
Krásný den a slunný víkend.
Nadenica


Ahoj, děkuji Ti za pěkný "mejlík". Náhodou, ta poslední úchylka je bezvadná protože " Co je doma, to se počítá". Máš to prima, že občas něco vyhraješ. Já kdybych stříhala a posílala od rána do večera, tak mě zruinuje poštovné a vyhraju starou bačkoru. I když, ani tu ne:-))) Míša

A na co jste "ujetí" vy? Dnes si povídáme o úchylkách a úchylech. Od těch roztomilých, co se třikrát přesvědčují, že vypli sporák, až po ty nejbizarnější. Pište mi, jestli jste se s nějakým úchylákem setkali a co jste dělali na redakce@zena-in.cz. Hrajeme o značkovou voňavou aviváž.

 

ZA CHVILIČKU ODSTARTUJE VÍKENDOVÁ SOUTĚŽ O KNÍŽKU S VĚNOVÁNÍM!!!!!!!

Reklama