Hezké dopoledne. Né s každým, kdo je nám sympatický a strávíme s ním třeba hodinu na večírku, jdeme hned do postele, ale...

Občas se stane vyjímka a tu si zažil určitě každý. Prostě tam ta jiskra přeskočí, když je v těle i alkohol, tak už je ke všem neřestem jen malý kůček. Nesouhlasím však s tím, když jsem zadaná (zadaný), že se budu vymlouvat na alkohol, pokud mi náááhodou začne vynechávat mozek. Jedno přísloví říká: "Když ocas zavelí, rozum je v prd..i." To je fakt!

Je to už nějaký ten pátek- i sobota-, byla jsem sama samotinka, scházeli jsme se se známýma občas v hospůdce a s jedním jsme cítili velkou náklonnost, spíš by se dalo říct "živočišnou nadrženost". Na jednom večírku (znali jsme se v té době snad 4 roky), po několika pivech, proložených panáky alkoholu a vzrušujících pohledech jsme se potkali na chodbě u toalet a už to jelo...milion polibků a tradaá někam mimo dosah společnosti.

Sex jako takový byl dosti uspěchaný, nemohli jsme se dočkat a nasytit jeden druhého. Jak však vypadá sex s trošku větším promile alkoholu v krvi, to si dokáže asi dost lidí představit. Katastrofa. Po tomto zážitku jsme spolu randit však nezačali. Přiznám se, myslela jsem na něj víc, než je zdrávo, hlavně jsem přemítala, co jsme všechno vyváděli, bylo mi líto, že to nějak nepokračuje. Až se pak ozval, já toužila po romantice, on po sexu. Tak jsem vzala za vděk aspoň toto :-) nakonec z toho byla taková kamarádská "výpomoc", oba jsme byli bez partnerů, oba se nějak smířili s tímto vztahem - nevztahem. Mi to bylo líto, do té doby, než jsem se zamilovala znovu. Sexuálního partnera jsem odmítala, ten najednou chtěl všechno změnit. Pozdě, panáček...má, co chtěl!!!

Teď už na to vše vzpomínám s úsměvem. S mým nynějším partnerem a věřím, že budoucím manželem, jsme měli "velkou láááásku" na druhém rande. Další týden jsme si udělali výlet do hor, pomalu jsem však nebyli schopni vylézt z hotelového pokoje.... Jo, jo, když je člověk zamilovaný, neslyší, nevidí, sexuální apetit je na vrcholu a to se pak dějí věci. A země se zachvěla...

Krásný den a o víkendu nevylézejte z postele (stejně bude pršet) :-)))
Nadenica

Text nebyl redakcí upraven.

Já slyšela, že bude hezky, ale záminka se vždycky najde :))

A za jak dlouho podlehnete mužům vy?Jste zdrženlivá, nebo jdete rovnou na věc?

redakce@zena-in.cz

Reklama