.

Nadělte si pod stromeček lví hřívu aneb dopřejte v zimě oslabeným vlasům maximální péči

Dárky

Nadělte si pod stromeček lví hřívu aneb dopřejte v zimě oslabeným vlasům maximální péči

Příčin zhoršené kvality vlasů existuje celá řada. Velkou roli hraje vedle genetické dispozice a špatné životosprávy také způsob, jakým o naše vlasy pečujeme, a v neposlední řadě vnější vlivy, jako jsou UV záření nebo mrazivé počasí. V zimním a nevlídném období tudíž potřebují naše vlasy zvýšenou péči a regeneraci. Ideální řešení nyní nabízí tobolky Revalid a na ně navazující kosmetická řada.

revalidZima je obdobím častého střídání teplot, nošení čepic nebo klobouků, nedostatku slunečního záření a většího stresu. Je také spojená se sníženým příjmem vitaminů, minerálů a stopových prvků a naopak zvýšenou konzumací tuků a cukrů. Tato zátěž způsobuje zhoršení kvality naší vlasové kštice nebo dokonce její ztrátu. Přidají-li se navíc hormonální změny, nemoc nebo nepříznivé genetické dispozice, je problém se slabými, řídkými, roztřepenými a nevzhledně vypadajícími vlasy na světě. Řada vlasové kosmetiky Revalid, navržená švýcarskými specialisty, nabízí spolehlivý způsob, jak vrátit vašim vlasům sílu, pevnost a zářivý lesk.

Musíme však rozlišovat dočasné a stálé vypadávání vlasů. „Dočasné padání může být způsobeno stresem, těhotenstvím, nebo nedostatkem vitamínů. Nevratné, neboli stálé vypadávání vlasů má několik příčin, zejména nedostatečné prokrvení pokožky,“ potvrdila dermatoložka MUDr. Veronika Brázdilová „Nejnovější výzkum dokazuje, že látka kofein a protein působí na mužský hormon testosteron a zamezuje vypadávání vlasů.“

Obě tyto látky působí na prokrvení pokožky. Přípravky pod značkou Revalid jsou obohaceny o ošetřující a povzbuzující složky. Regenerují poškozené vlasy a jejich kořínky a dodávají jim pružnost, lesk a jemnost. Pro dočasné vypadávání vlasů doporučujeme používat šampón ve spojení s kondicionérem. Při obnově více poškozených vlasů je vhodné použít Revalid tobolky, které jsou podpůrnou léčbou při vypadávání vlasů a v zimním období dodají vašim vlasům potřebnou sílu, aby zůstaly silné a zářivé.

Je možno užívat tříměsíční léčebnou kúru ve formě želatinových tobolek, které nejen podporují růst a obnovu vlasů, ale zároveň příznivě působí na kvalitu slabých a lámavých nehtů. Tento volně prodejný lék je dostupný ve 30-, 120- nebo 270kapslovém balení v ceně od 195 Kč (vč. DPH).

revalidCelá kosmetická řada se skládá ze čtyř produktů, které zajistí kompletní péči o vaše vlasy. Jednotlivé přípravky jsou různě kombinovatelné, dají se ale užívat i samostatně. Pro posílení a znovuoživení vlasů je vhodný revitalizující proteinový šampon a kondicionér Revalid s obsahem alantoinu, který zklidňuje vlasovou pokožku. Velikost balení je 250 ml, doporučená cena šamponu je 160 Kč, kondicionéru 180 Kč.

Pro vážněji poškozené vlasy je určen vysoce účinný přípravek Revalid Nutri-Repair Treatment obsahující panthenol, pšeničné proteiny a extrakt z ovsa, které spolu s alantoinem a deriváty aminokyselin tvoří keratin, základní stavební prvek vlasu. 150 ml balení je k dostání za 200 Kč.

Jako obranu proti nadměrnému vypadávání vlasů nabízí Revalid stimulující vlasové tonikum s obsahem kofeinu a dalších přírodních látek. Díky unikátnímu složení pomáhá vlasovému folikulu vzdorovat procesu stárnutí. Přípravek se používá jako bezoplachová vlasová kúra. Orientační cena tonika obsahujícího 20 ampulí po 5 ml je 250 Kč.

Vlasovou kosmetiku Revalid distribuuje v ČR a SR společnost Ewopharma, spol. s r.o. Přípravky jsou dermatologicky testovány, bez barviv, formaldehydu a alergizujících složek parfémů. Jsou vhodné pro muže i ženy a všechny typy vlasů. K dostání jsou ve volném prodeji v síti lékáren.

   
23.11.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme