.

Nadělte dětem pod stromeček moderní plyšáky

Dárky

Nadělte dětem pod stromeček moderní plyšáky

Plyšové potvůrky od Monster High

Mattel ale pamatoval i na holčičky, které milují panenky Monster High.   Vybírat můžou ze čtyř krásných roztomile strašidelných plyšových Monsterek, oblečených do stylového oblečku. Každá má navíc při sobě své oblíbené strašidelné zvířatko.  Monster High plyšová potvůrka  Spectra Vondergeist pocházející z rodiny duchů,  s dlouhými modrými vlásky, miluje svou fretku jménem Rhuen, kterou má neustále při sobě! Abbey Bominable je ve skutečnosti dcerou samotného Yettiho. Na Monster High přijela ze severu země jako výměnná studentka, která spolu se svým miláčkem mamutem Shiverem bude bezva parťačkou pro nejedno malé dobrodružství!

Fisher

Zpěváček s mrňouskem od Fisher-Price

FisherKouzelní zpěváčci, tak se jmenují velmi vtipné a fantasticky vypadající postavičky od Fisher-Price, jež připomínají trochu strašidýlka, trochu zvířátka, trochu kouzelné pohádkové bytosti. Se zpěváčky s mrňouskem si užijete dvojnásobnou legraci. Postavičky představí své zpívání, brebentění i sladěný skupinový zpěv se svými malými kamarády. Jedním zmáčknutím jejich bříšek začnou zároveň otevírat své pusinky, zpívají, ladí spolu a brebentí! Tuto hračku ocení nejen jejich děti od tří let, ale take jejich hraví rodiče.

FisherMluvící pejsek od Fisher-Price - dělá radost dětem po celém světě; u nás pejsek komunikuje v češtině i angličtině! Reaguje na každý jemný dotek dítěte slovy a slovními spojeními, písničkami, zvuky a blikajícím srdíčkem. Mluvící pejsek je ten nejlepší přítel do dětské postýlky. Děti s ním zažijí spoustu legrace a naučí se novým věcem. Budou společně poznávat písmenka a učit se abecedu, rozlišovat čísla a barvy, počítat, zpívat veselé písničky a pojmenovávat části těla – a to rovnou ve dvou jazycích.

   
07.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme