Svůj názor na chlupaté vánoční dárky jasně vyjádřila čtenářka Tindi ve svém dnešním příspěvku k tématu: Co jste našly pod stromečkem. Prohlédněte si fenečku Bellu na fotce!

Přináší větší radost pod stromečkem děti, nebo zvířátka? Těžká otázka. Čtenářka Tindi má ale jasno - je dobré, mít obojí! Téma dne zní: Co jste našly pod stromečkem?


Milá redakce a čtenářky Ženy-in!

U nás byly Vánoce jako vždy úžasné. Od té doby, co máme tu čest, slavit je s dětmi, si je vždy užijeme. Jelikož dárky nakupuji celý rok, nemám takovou honičku na konci roku. No, já letos dostala zásnubní prsten (po dvou dětech bylo na čase, proutěný koš na seno, a všichni dohromady jsme si nadělili dalšího pejska jako náhradníka za kamaráda, co letos v létě odešel do psího nebe. Jeden nalezenec nás hlídá venku, protože vevnitř by si už nezvykl a kříženku Bellu jsme si pořídili, aby nás hlídala vevnitř. Teď nevím, z čeho mám větší radost. Řekla bych, že vítězí Bella. Takže letošní Vánoce byly štědré a ještě štědřejší teď budou u veterinářky.

tin

tin

Všechny moc zdraví,
Tindi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

Reklama