Ahoj ženy-in.

Když jsem si tak četla dnešní příspěvky, vzpomněla jsem si na jednoho kluka, se kterým jsem chodila asi tři měsíce. Byl pěkný, široký ramena a úzký boky, prostě takový ten tip filmového drsňáka. Takže když jsme se konečně propracovali k milování, čekala jsem vášnivou noc.

A ono nic. Ne že by byl úplně nešikovný, to zase ne, ale byl to takový ten něžný mazlík - spousta hlazení a líbání. Užila jsem si to, ale přecejenom, já mám radši spíš divočinu. A tak jsem ho při příští příležitosti zkusila trochu rozvášnit. Jenže to jsem neměla dělat.

Sotva jsem ho trochu škrábla nebo kousla, hned se ozívalo "jau, co to děláš, to bolí" a korunu tomu nasadilo prohlášení "neblbni, budu mít modřinu!". Zkrátka pořád fňukal a skučel, tak jsem toho radši nechala.

Nějakou dobu jsem to vydržela, ale pak jsem mu zkusila říct, že bych přecejenom občas potřebovala vášnivější milování. A on se fakt snažil. Jenže jak! Nejdřív se praštil do lokte o hranu postele, pak zas do hlavy o zeď, když měl přirazit, samým rozčilením se nemohl ani trefit. Nevydržela jsem to a rozesmála se a on zvadl... Takže zase nic.

Nakonec jsem se s ním rozešla, sice ani ne tak kvůli těmhle problémům, ale i to hrálo svou roli.

Tak vám přeju takový partnery, jaký vám vyhovujou :p.

Lenka


Děkujeme za pěkný a vtipný příspěvek :).

Jak to máte s milováním Vy, ženy-in? Jste spíš něžné, nebo vášnivé? Napište mi o tom na redakce@zena-in!

Reklama