Jestliže máte zkušenosti s čističkou vzduchu, sem s nimi – čtenářka Átéčko bydlí v jedné z nejšpinavějších evropských lokalit, ale nerada by koupila zajíce v pytli…

Čistí čistička vzduchu vzduch, nebo ne? Poraďte čtenářce Átéčko, která právě nyní zvažuje její koupi…


Myslela jsem, že dnes nenapíšu nic. Kuchyni mám vybavenou, neříkám luxusně, ale stačí mi to. Hodila by se mi ještě remoska, kterou jsme měli doma, když jsem byla malá. Myslím, že bychom ušetřili, kdybychom pekli například dvě porce kuřete v ní, než v troubě u sporáku
Ale co bych potřebovala nutně, je čistička vzduchu. Ještě nezačala zima a u nás už je překročen limit polétavého prachu. 
Bydlím totiž v oblasti, která je známá nejšpinavějším ovzduším v Evropě.
Sama jsem měla sedmkrát zápal plic a myslím, že se na tom vzduch podepsal hodně. Myslím, že by mě ani tolik netrápila chronická  bolest hlavy, kdybych mohla dýchat alespoň doma čistější vzduch.
Kluci prokašlali vždy každou zimu a máme i alergického psa!
 
Átéčko

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

Reklama