Krásný den ze slunné Prahy přeji.

Nevím, čím to je, ale nikdy ve svém životě jsem na pracovišti problémy neměla.Vždy jsem byla veselá a živá a žádnou legraci nikdy nezkazila, ba naopak.

Plno z Vás zná, když se odcházelo ze zaměstnání do jiného, dostávali jsme posudky. Ještě do nedávna jsem jich měla plno schovaných, vždy jsem si vyžádala dva. Zněly přímo stereotypně: Veselá, pracovitá, kolektivní.

Neříkám, že nenastal občas nějaký problém, ale vždy díky mojí povaze jsem vše vyřešila v klidu a naučila se některé kolegy či kolegyně brát jaké byli. Nemůžeme být všichni stejní, každý máme nějakou povahu.

Jediný pracovní problém, který jsem nesnesla, bylo zjištění, když někdo kradl peníze. Při mé povaze vyjít s lidmi za každou cenu to nešlo, a to jsem dokázala být zlá a neoblomná, zloděje jsem nesnášela a při moji funkci vedoucí prodejny, jsem je okamžitě a s náležitým řevem, odkázala na podnik.

Ano stalo se, že za týden jsem chytila dvě prodavačky při krádeži a podnik mi odmítl dát prodavačky jiné. V ten moment jsem byla dračice a řvala na ředitele, kterému jsem osobně položila funkci s tím, aby si obchod vedl sám.

Jak to dopadlo? Dobře. Dal mi za pravdu a já druhý den měla jiné prodavačky. Ještěže se toto nestávalo často, byly to situace výjimečné.

Věrulinka


Zloděje taky nesnáším (pokud nekradou odnože z kaktusů, to chápu) a jeví se mi, že jste byla opravdu dobrá šéfová. A zlodějům by se měly sekat ruce.
 
P. S.: Jsem taky v Praze a moc slunná není.:)

Reklama