dite2

Malé děti potřebují hned od narození, aby rodiče správně pečovali o jejich jemnou a citlivou pokožku. Připravili jsme pro vás zajímavou akci. Hledáme deset maminek, které mají doma malé dítě a které s námi rády otestují přípravky Oilatum. Budeme rádi, když nám následně napíší, jak s nimi byly spokojeny. Každá vybraná maminka tak získá balíček s Oilatum mýdlem a krémem.

Jak získat balíček k otestování?

Napište nám pod tento článek, jak pečujete o pokožku svého dítěte, proč byste chtěla Oilatum vyzkoušet. Redakce následně vybere po pročtení vašich textů deset z vás, kterým zašle balíčky. Pokud již tuto kosmetiku znáte, budeme rádi za vaše názory.

Oilatum chrání jemnou dětskou pokožku

diteJe obvyklé pečovat o kůži novorozence, kojence i malého dítěte.
Řada rodičů používá pro své děti takové přípravky, které mají nejen dobré kosmetické vlastnosti, ale rovněž chrání dětskou kůži před vysoušením a podrážděním.
Ideální přípravek pro péči o kůži malého dítěte má nejen dobré mycí vlastnosti, ale i vlastnosti ochranné a zvláčňující a měl by chránit kůži před ztrátami vody.

Všechny tyto podmínky splňují přípravky řady Oilatum, např.

  • Oilatum krém

  • Oilatum mýdlo

Co získáte k otestování?

Oilatum krém (40 g)
oilatum krémKrém na bázi minerálního oleje. Aktivní složky: lehký tekutý parafín (6 %) + bílá vazelína (15 %). Jemný krém vhodný pro lokální i celotělové použití. Jeho aplikace zajistí intenzivní dlouhodobé promaštění a zvláčnění kůže. Obnovuje přirozenou kožní bariéru, brání nadměrnému odpařování vody z pokožky a zklidní podráždění. Je určen zejména pro ekzematiky, pro běžnou péči o suchou a citlivou kůži novorozenců, kojenců a malých dětí i pro dospělé s extrémně suchou kůží. Oilatum krém se používá 2-4krát denně, podle potřeby a suchosti pokožky. Naneste krém na kůži a důkladně vmasírujte až do úplného vstřebání.
Dermatologicky testován. Neobsahuje parfémy.

pokozka

Oilatum mýdlo oilatum mydlo
Oilatum mýdlo je dermatologické jemně zvlhčující mýdlo, ideální pro časté mytí suché a citlivé kůže. Jeho struktura a složení nenarušuje přirozenou lipidovou ochranu kůže. Může být používáno denně při koupání, mytí i sprchování. Vhodné i pro kojence a batolata. K dostání v lékárnách. Aktivní složka: lehký tekutý parafín 7,5 %.

Více na www.oilatum.cz

Vyzkoušejte přípravky Oilatum: Speciální akce v lékárnách

Zakoupíte-li jakékoliv tři přípravky z řady Oilatum, můžete požádat o hodnotný dárek - dózu na svačinu. O dárek si můžete požádat vyplněním speciálního letáčku, kam nalepíte čárkové kódy - schovejte si je tedy z prodeje. Letáčky získáte v lékárnách. Akce platí do 31. 12. 2011 nebo do vyčerpání zásob.

Jak získat balíček k otestování? Napište nám pod tento článek, jak pečujete o pokožku svého dítěte, proč byste chtěla Oilatum vyzkoušet. Redakce následně vybere po pročtení vašich textů deset z vás, kterým zašle balíčky. Pokud již tuto kosmetiku znáte, budeme rádi za vaše názory.

Reklama