Reklama

Pokud letos nestíháte napéct vánoční cukroví, nepropadejte panice, že nebudete mít co nabídnout vašim svátečním hostům. Můžete si ho totiž pohodlně koupit. Globus nabízí ve všech svých hypermarketech vlastnoručně upečené a ručně zdobené neoblíbenější druhy vánočního cukroví.

Ať už pečení vánočního cukroví nestíháte, nebo vás to nebaví nebo si prostě chcete letošní Vánoce užít bez stresu a shonu v kuchyni, nemusíte se obávat, že si o Vánocích nezamlsáte. Stačí totiž zajít do nejbližšího hypermarketu Globus a cukroví si jednoduše koupit. Každý z hypermarketů je totiž vybaven vlastním pekařským a cukrářským zázemím, kde se každý den pekaři a cukrářky věnují každému upečenému kousku s takovou poctivostí, s jakou byste cukroví pekla i vy sama doma.  

Globus

Cukroví vzniká ve stejném postupu, jako jeho domácí výroba. Každý den zadělávají nejrůznější druhy těst, vyvalují, vykrajují, pečou a nakonec pečlivě ručně zdobí. Samozřejmostí jsou kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů. Vaši hosté tak nemají šanci poznat, že si pochutnávají na kupovaném.

Vánoční cukroví zakoupíte v hypermarketech Globus od 16. listopadu balené po 600 g. Cukroví si taktéž můžete předem objednat a určit si hodinu jeho vyzvednutí.

Vánoční cukroví Globus 600g: 149,00 Kč

Pekařství a cukrářství Globus

Hypermarkety Globus provozují svá vlastní pekařství, kde vyrábí chléb a pečivo tradičním řemeslným postupem podle vlastních receptur. Základem tradičních postupů je tradiční žitný kvas, který si pekaři Globus sami vyrábí. Zákazníci tak mají jistotu, že pečivo z Globusu má skvělou chuť, je vždy čerstvé, poctivé a dlouho vydrží. Pekařství Globus nabízí téměř 100 pekárenských výrobků z mouky výhradně od českých mlynářů.

Hypermarkety Globus mají i svá cukrářství, které nabízí více než 80 výrobků. Cukrářky z Globusu připravují tradiční zákusky, dezerty, dorty či vánoční cukroví, to vše z kvalitních surovin.

Více na www.globus.cz.