Pokud letos nestíháte napéct vánoční cukroví, nepropadejte panice, že nebudete mít co nabídnout vašim svátečním hostům. Můžete si ho totiž pohodlně koupit. Globus nabízí ve všech svých hypermarketech vlastnoručně upečené a ručně zdobené neoblíbenější druhy vánočního cukroví.

Ať už pečení vánočního cukroví nestíháte, nebo vás to nebaví nebo si prostě chcete letošní Vánoce užít bez stresu a shonu v kuchyni, nemusíte se obávat, že si o Vánocích nezamlsáte. Stačí totiž zajít do nejbližšího hypermarketu Globus a cukroví si jednoduše koupit. Každý z hypermarketů je totiž vybaven vlastním pekařským a cukrářským zázemím, kde se každý den pekaři a cukrářky věnují každému upečenému kousku s takovou poctivostí, s jakou byste cukroví pekla i vy sama doma.  

Globus

Cukroví vzniká ve stejném postupu, jako jeho domácí výroba. Každý den zadělávají nejrůznější druhy těst, vyvalují, vykrajují, pečou a nakonec pečlivě ručně zdobí. Samozřejmostí jsou kvalitní suroviny od prověřených dodavatelů. Vaši hosté tak nemají šanci poznat, že si pochutnávají na kupovaném.

Vánoční cukroví zakoupíte v hypermarketech Globus od 16. listopadu balené po 600 g. Cukroví si taktéž můžete předem objednat a určit si hodinu jeho vyzvednutí.

Vánoční cukroví Globus 600g: 149,00 Kč

Pekařství a cukrářství Globus

Hypermarkety Globus provozují svá vlastní pekařství, kde vyrábí chléb a pečivo tradičním řemeslným postupem podle vlastních receptur. Základem tradičních postupů je tradiční žitný kvas, který si pekaři Globus sami vyrábí. Zákazníci tak mají jistotu, že pečivo z Globusu má skvělou chuť, je vždy čerstvé, poctivé a dlouho vydrží. Pekařství Globus nabízí téměř 100 pekárenských výrobků z mouky výhradně od českých mlynářů.

Hypermarkety Globus mají i svá cukrářství, které nabízí více než 80 výrobků. Cukrářky z Globusu připravují tradiční zákusky, dezerty, dorty či vánoční cukroví, to vše z kvalitních surovin.

Více na www.globus.cz.

Reklama