Citlivé zuby trápí řadu z nás. Jakmile se zub dostane do styku s něčím horkým, nebo naopak studeným, cítíme nepříjemné pocity a běhá nám mráz po zádech. Přitom letní dovolená na pláži bez občasného pamlsku v podobě vynikající zmrzliny nebo odpolední siesta s přáteli bez lahodné kávy je nemyslitelná představa. Částečné řešení našeho problému a úlevu přináší zubní pasta Vademecum Complete+Sensitive, novinka v péči o citlivé zuby od Schwarzkopf & Henkel.

Zubní pasta Vademecum Complete+Sensitive nabízí kompletní péči o naše zuby i dásně. Díky speciálním bylinným složkám v podobě hřebíčkového oleje, draslíku a heřmánku zmírňuje citlivé reakce na horké, studené či sladké až v 57 % případů, navíc působí jemně na podrážděné dásně a předchází obnažení krčků. Obsah fluoru zase přislibuje obnovu skloviny.


Pravidelné používání nové zubní pasty Vademecum Complete+Sensitive nám zajistí ochranu dásní, posílení skloviny, ochranu před bakteriemi, před vznikem zubního kazu a zubního kamene a příjemně svěží dech.
Nová zubní pasta je k dostání ve dvou velikostech za maloobchodní ceny:

• v krabičkovém 75ml balení za 35,90 Kč
• ve stojící tubě 125 ml za 38,50 Kč

V  řadě zubních past Vademecum naleznete kromě novinky Vademecum Complete+Sensitive sedm dalších variant zubních past pro dospělé a dvě varianty Vademecum Junior určené dětem.

Reklama