Pokud sportujete, ať už v posilovně, v tělocvičně, jezdíte na kole nebo se pohybujete venku, určitě vás zajímají novinky ze světa funkčního prádla, které se stalo potřebným komfortem. A novinky jsou hlavně o barvách a novém materiálu, který vás v zimě opravdu zahřeje!

  

Chceme vás upozornit na novinky značky Craft, se kterou jste se na stránkách Žena-in už mohli setkat. Nyní, před zimou, vám chceme představit jejich zimní novinky a hlavně! Prádlo je v nabídce v super nových barvách! Takže už žádné šedé myšky! Pěkně sport rozbalme ve veselých barvách, které nám vyhovují!

 

Díky novým barvám, kterými zimní kolekce Craft jen hraje, můžeme sladit všechny vrstvy tak, abychom i při sportu vypadaly šik! Oblečky jsou navíc lehké, snadně vypratelné a plně funkční, takže splní všechny naše požadavky! Pojďte se podívat, jak krásně vypadají! 

 

 

Co se týká materiálu, přichází Craft s bezva novinkou! Už vám prostě v zimě nebude zima… Požádali jsme Janu Hájovou z firmy Craft, aby nám novinku představila:

 

Letošní novinka v oblasti funkčního prádla – CRAFT Pro Zero Extreme – představuje prádlo s extrémní funkčností, extrémním komfortem a unikátní kombinací vláken. Prádlo, které tělo ochladí či zahřeje podle aktuální potřeby organismu. Nový materiál je svým složením jednou z největších inovací ve vývoji prádla pro sport v posledních letech.

 

„Šestikanálové vlákno CoolMax Extreme Hexachannel na vnitřní straně pleteniny zajišťuje maximální odvod potu a přebytečného tepla při intenzivním sportovním výkonu. Vnější část prádla je tvořena dutým vláknem Thermolite, které odvádí vlhkost, ale udržuje v sobě teplo při snížené intenzitě pohybu,“ vysvětluje Jana Hájová, produktová manažerka CRAFT, principy fungování prádla, a dodává: „Součástí materiálu je technologie CoolMax Fresh FX s aktivní ochranou proti mikroorganismům a lidskému pachu.“

 

Tohoto efektu je dosaženo zabudováním iontů stříbra přímo do těla vlákna, což představuje dražší, ale trvanlivou technologii využití stříbra ve funkčním prádle. Stříbro jako součást vlákna má preventivní vliv na mikroorganismy zachycené v prádle, které jsou příčinou tělesného pachu, neovlivňuje však přirozenou biologickou ochranu organismu.

 

CRAFT Pro Zero Extreme má nižší gramáž materiálu, a je proto použitelné téměř po celý rok. Prádlo je tenké a pružné, ploché švy na rukávech a nohavicích kopírují pohyb končetin. Použití mikrovláken Pro Zero Extreme výrazně snižuje nežádoucí žmolkování pleteniny. Kromě tradiční černé barvy je nové prádlo v nabídce ve výrazných barvách – hruškově zelené a cihlově červené pro muže a světle modré a růžovofialové pro ženy.

 

„CRAFT Pro Zero Extreme oceníte především při sportech, kde se během výkonu mění intenzita zátěže a kde potřebujete, aby prádlo přizpůsobilo svou funkci měnícím se potřebám organismu. Díky aktivní ochraně proti lidskému pachu bude ale spokojený každý zákazník, který se chce při sportu cítit maximálně příjemně,“ dodává Jana Hájová.

 

Součástí sortimentu prádla CRAFT zůstává i tradiční a nejpoužívanější typ termoprádla, prodávaného dosud pod označením CRAFT Pro. V novém rozdělení funkčního prádla se nazývá CRAFT Pro Zero a je svým určením vhodné především jako první vrstva oblečení při sportu či běžném pohybu v chladném zimním počasí. CRAFT Pro Zero spolehlivě odvádí pot, udržuje pokožku v suchu a hřeje.

 

Další nové barvy!

 

Nabídka prádla CRAFT Pro Zero je na letošní zimu rozšířena o nové svěží barvy. Základní barevnou škálu (bílou, šedou a černou) doplňují žlutá a červená v dámské řadě a modrá (hawai blue) a červená v pánské verzi prádla.

 

Vše najdete na : www.vavrys.cz  a  www.craft.cz 

Reklama