Čtenářka Onohlo se ráda bojí a v noci se jí často zdá něco ošklivého, důvod je nasnadě: před spaním kouká na horory. A tak s ní musí v noci přítel chodit na záchod...

Horory miluje čtenářka Onohlo. Ale má to i svá úskalí, kdyby neměla přítele, asi by se v noci na toaletu nedostala...


Krásný den,
často se mi zdává něco ošklivého. Většinou proto, že se před spaním koukám ráda na horory a ve spánku se do toho hororu dostanu i já. Ráda se bojím. Pokud je, ale film hodně strašidelný, chodí se mnou v noci na záchod přítel:-)
Vzpomínám si na jeden děsivý sen z dětství, který se mi zdával. Ležím v posteli a spím. V tom mě probudí strašná rána. Všude je tma. Nic nevidím. Chci rozsvítit lampičku u postele. Mačkám na vypínač. Lampička nefunguje. Jsem strašně vyděšená. Snažím se zavolat si pomoc, ale nemůžu vydat ani hlásku. V tom se rozletí dveře. Slyším, jak něco ke mně běží. Chytne mě to za nohy a táhne z postele. V tento moment se vždy probudím.
Tento sen se mi zdál často v dětství, ale asi před půl rokem se mi zdál znova. Nevím, co ho přivolalo, možná to že jsem spala po delší době ve svém pokoji u rodičů.
Kdyby se mi tento sen měl splnit v reálu, tak se .......
Onohlo

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. 11. 2012: Noční můry

  • Trpíte nočními můrami?
  • Jaká byla ta vaše nejhorší?
  • Přichází vaše noční můry zcela nečekaně, nebo se vám zdají pravidelně při nějaké příležitosti?
  • Už se nějaká vaše noční můra splnila i v reálu?

Své příběhy mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 20. 11. 2012 do 15.00 hodin. Za příspěvek můžete získat dvě zajímavé a tajemné knížky. První z nich je Černá kniha církve od Micheala Hebeise (Knižní klub) a druhá Dänikenův Prorok minulosti (Knižní klub). Abyste ale měla šanci na získání tohoto pěkného dárku, musí být váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

knihakniha

 

 

Reklama