Takhle krušný život nemá manžel čtenářky Tiny5, ale partner jedné z žen, jejichž rozhovor nedávno nechtěně vyslechla. Trumfovaly se v tom, kterou manžel lépe poslouchá...

Snažíte se donutit svého partnera k poslušnosti? A´t nedopadnete jako ženy, které vyposlechla čtenářka Tina5...


Milá redakce, já na manželovi nic neměnila, ono se to snad ani nedá. Asi jsem si vzala dokonalého muže, však to je většina, ne? Stačí mrknout do redakce...

Ale nedávno jsem se nechtěně stala svědkem rozhovoru dvou žen, jedna byla silnější a chlapáčtější než druhá a opravdu si dokazovaly, která je lepší. Zkoušely se chlubit kde čím, jak je ten jejich musí poslouchat a co všechno doma dělá. Jedna nakonec prohlásila, že si muž musí sedat na wc, aby se nemuselo zvedat prkýnko. Byla jsem opravdu trošku zaskočená, protože to snad už není možné. Jako kdyby manžel nutil mě čůrat ve stoje, aby se prkýnko nedávalo dolů. Co je komu do toho, v jaké poloze jsem na wc? Není to už úchylka? Nebo to byla lež?

Druhý příklad mi nahání úsměv do tváře. Paní neustále nadávala, jakého má doma blbce a budižkničemu a všechno dělá sama(a nejlíp) a asi mu brzy sbalí kufry a vyhodí ho z domu, protože toto tedy ne atd.. a když u nás pila kávu a zas vykládala, jak všechno dělá sama, protože ten ňouma nic neumí a příští týden mu sbalí kufry a vystrčí za branku, že už mu nebude dělat služku a rozčilovat se s ním, ji zazvonil telefon a mužský hlas se ptal, kde jsou ty šrouby od té skříně, kterou chce smontovat. Paní odpověděla: „Lásko moje, jsou v garáži v šuplíku. Ne, ne, zlatíčko moje, už jsem si vzpomněla, nejsou v garáži, pusinko moje, prosím tě, podívej se do pracovního stolu, myslím, že tam jsou v červené krabičce.“ Položila mobil, upila kávu a řekla, že manžel sestavuje skříň.

No coment!

Krásný víkend,
Tina5

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama