Bulvár

Na WC leze po zdi

Další příspěvek, za který samozřejmě děkujeme, nám poslala čtenářka lalica. Je o karamolech, které vypadaly opravdu děsivě, ale nebojte, nakonec všechny dobře dopadly.

Zdravím Vás v redakci. O dětských karambolech dostanete určitě hodně příběhů. Nejlepší jsou vždy ty, které "voní" dobrodružstvím, ale nakonec  dobře dopadnou. Náš mladší syn byl opravdu " čertovo kvítko". Nejslabší poznámka, kterou donesl ze školy byla tato: Na WC leze po zdi/ nebezpečí úrazu!/ Vůbec jsem si neuměla představit jak to  kluk prováděl.

Ten filuta měl pěkně vypečené hry a i když jsem třeba seděla 50 cm od něj, stihnul si natrhnout nárt a museli jsme na šití. Jednou byl spolu se sestrou jezdit na tříkolce. Do 20 minut jsem slyšela strašný dvouhlasný řev. Z nedaleké uličky se vynořila dcera, která táhla brášku na tříkolce, v povzdálí je sledovala sousedka a dohlížela na to, jestli jedou opravdu domů. Syn měl roztrženou bradu a krví nasáklý svetřík. Opět jsme jeli bradu šít.

Jeden z dalších úrazů byl opravdu kuriozní. Těsně před maturitními písemkami synovi otekl prst, vytvořila se mu na něm bulka. Až tehdy se přiznal, že před 10 lety," rozpitvali" s kamarády náboj a dali jej na ohniště. Ten vybuchnul a kousky železa se mu zasekaly do prstu. Doma řekl, že se pořezal, tak jsem ránu vydesinfikovala a zavázala. Po 10 letech se staré zranění ozvalo a železo chtělo ven ! Lékař, co mu dělal rentgenový snímek, se jej z legrace ptal, zda  není  válečný  veterán.... No, užil si, kousíčky  kovu  mu museli vytahat z prstu pinzetou.

I přes mnoho lumpáren a karambolů vše přežil on i my. Ani těch výprasků nebylo mnoho, vše jsme řešili spíše smírnou cestou. Syn před 2 lety ukončil VŠ a doufám, že jednou na vlastní kůži pocítí, jaká traumata někdy milující rodič musí prožívat, než to jeho dítko " dojde rozumu"...

hezký a pokud možno i veselý den přeje lalica

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Není to vždy pravidlem, ale tyhle hyperaktivní děti, které byly samý „průšvih“, mají dobře našlápnuto do života. A váš syn je toho důkazem.

Měla jste také doma pěkné kvítko? nebo jste byla vy sama jako z hadích ocásků a vyváděla jste lotroviny, které vaše rodiče přiváděly k šílenství? Jaký největší karambol se vám stal v dětsví? Jak jste z něj vyvázla?

Napište nám o dětských karambolech na redakce@zena-in.cz a můžete vyhrát tuto knihu

cena

Soutěž: náplast

   
15.06.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] mio [*]

  enka1 — #1 ježiši..Sml15

  secret — #3 někdy to ani nemusí být granát. Jeden můj strýc otvíral na rodinné oslavě šampus a špunt mu vystřelil oko. Od té doby, když se "střílí"  - odcházím v dál, otáčím se a mám zavřené oči..

  superkarma: 0 15.06.2010, 13:15:12
 2. avatar
  [4] lalica [*]

  Sml16 Andělům děkuji  za  každý den, protože děti jezdí autem, létají....příležitostí ke karambolům je v dnešní uspěchané  době opravdu mnoho. A z těch malých průšvihů si bereme ponaučení a občas se i zasmějeme.

  superkarma: 0 15.06.2010, 10:37:53
 3. [3] murat [*]

  Sml15 taky mám známého co našel granát. nemá oko a chybí mu 5 prstů Sml15

  1. na komentář reaguje mio — #5
  superkarma: 0 15.06.2010, 10:19:09
 4. [2] mia.m [*]

  enka1 — #1 Tak to je kura nezodpovědnostSml80 ne že by mě pozůstatky z války nezajímaly, ale najít někde granát, beru nohy na ramena a běžím za prvním pyrotechnikem, který by byl poblížSml24

  superkarma: 0 15.06.2010, 09:53:51
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Máš dost sešívaného syna, není slávista?Sml16Poděkuj jeho andělům strážným. Našich známých syn řezal před maturitou(Sml80Sml15)s kamarádem nalezený granát. neodmaturoval.

  1. na komentář reaguje mia.m — #2
  2. na komentář reaguje mio — #5
  superkarma: 0 15.06.2010, 09:16:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme