A už je to tady. Podpatek uvězněný v kolejišti. Tato příhoda se stala naší čtenářce s nickem dispečerka. Vy si ji přečtěte a my děkujeme.

Na vysoké noze mezi vagony

ideální do kolejiště

Pracovala jsem kdysi jako účetní, ve velké továrně, která vyráběla vagony. Mimo jiné bylo mou pracovní náplní chodit po skladech na kontroly. Sklady byly rozmístěny po celém areálu továrny a tak jsem to někdy měla dost daleko. Někdy pršelo, bylo zima, jít venkem se mi moc nechtělo, a tak jsem si ráda cestu zkracovala přes dílny, kde na kolejích stály rozpracované vagony. Jednou jsem si taky vyrazila na takovou inspekční výpravu ,,důležitě" na vysokých podpadcích a při přecházení kolejí v jedné z dílen se mi podpatek zaklínil mezi kolejnice a nějaký otočný výtah a já tam zůstala viset. Na té dílně bylo v té době asi tři sta chlapů, kteří se náramně bavili. Naštěstí se mezi nimi našli tací, kteří mi pomohli se z té kolejnice dostat. No, byl to pěkný trapas! Od té doby jsem už po továrně chodila pouze po vyhrazených chodnících.

Zdraví dispečerka

Ale důležité je, že jste se nevzdala svých podpatků. Jiná by rezignovala a obula tenisky

Máte také nějakou příhodu s vysokými podptaky, milé ženy-in? Na jak vysoké noze si kráčíte? Kam vysoké podpatky nosíte? Výjímečně, jen do společnosti, nebo každý den? Jak jste se s vysokými podpatky sžila? Dáváte přednost spíš těm nízkým? Co vás od nošení vysokých podpatků odrazuje? Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

Reklama