Domácnost

Na volání ze zahraničí můžete výrazně ušetřit. Víte jak?

Mobil je pro většinu lidí nepostradatelný parťák. Nepotřebují ho jen doma, ale čím dál více ho využívají i na zahraničních dovolených, na kterých se ceny za volání a mobilní data odlišují v závislosti na cílové destinaci.  

Mobilní operátor Vodafone přispěchal na pomoc, a aby lidem umožnil výrazně ušetřit, spustil novou vychytávku Wi-Fi volání. Stačí mít chytrý telefon, který podporuje tuto funkci, nebo si do mobilu stáhnout aplikaci. Díky tomu se v zahraničí na Wi-Fi spojíte s vašimi blízkými, i když třeba nemají internet v mobilu. Jen klasicky vytočíte mobilní číslo. Věřte, že babička, která stále používá pevnou linku, ocení vaše přání k narozeninám i z druhé strany zeměkoule. A vás to bude stát stejně jako volání z dovolené v Krkonoších.

vodafone

Dosud jste bezplatného volání za zahraničí mohli využít pomocí volně stažitelných aplikací. Ty ale musíte mít stažené jak vy, tak druhá strana, která hovor přijímá. To však může být pro spoustu lidí velmi problematické. Operátoři, kteří Wi-Fi volání poskytují, ho naopak ze zahraničí omezují.

* Zcela nová služba Wi-Fi volání je dostupná všem uživatelům sítě Vodafone, kteří mají buď telefon se zabudovanou podporou této funkce od výrobce (zatím například Samsung Galaxy S6 či Samsung Galaxy S6 edge) koupený v obchodní síti Vodafonu. Druhou variantu využití služby nabízí Vodafone ve formě bezplatné aplikace Wi-Fi volání pro libovolný telefon s Androidem ve verzi 4.0 nebo novějším.

www.vodafone.cz

   
14.10.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    zahraničí nehrozí

    superkarma: 0 14.10.2016, 09:34:19
  2. [1] Andreadornova [*]

    Že zahraničí nevolám.

    superkarma: 0 14.10.2016, 07:07:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme