Domácnost

Na volání ze zahraničí můžete výrazně ušetřit. Víte jak?

Mobil je pro většinu lidí nepostradatelný parťák. Nepotřebují ho jen doma, ale čím dál více ho využívají i na zahraničních dovolených, na kterých se ceny za volání a mobilní data odlišují v závislosti na cílové destinaci. První, kdo přispěchal na pomoc, aby pomohl lidem výrazně ušetřit, je mobilní operátor Vodafone.

d

Spouští totiž novou vychytávku Wi-Fi volání. Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci a až budete v zahraničí připojeni na Wi-Fi, spojíte se s vašimi blízkými, i když třeba nemají internet v mobilu. Jen klasicky vytočíte mobilní číslo. Věřte, že babička, která stále používá pevnou linku, ocení vaše přání k narozeninám i z druhé strany zeměkoule. A vás to bude stát stejně jako volání z dovolené v Krkonoších.   
Dosud jste bezplatného volání za zahraničí mohli využít pomocí volně stažitelných aplikací. Ty ale musíte mít stažené jak vy, tak druhá strana, která hovor přijímá. To však může být pro spoustu lidí velmi problematické. Operátoři, kteří Wi-Fi volání poskytují, ho naopak ze zahraničí omezují.

* Zcela novou službu Wi-Fi volání nabízí v ČR pouze Vodafone a je dostupný všem uživatelům sítě Vodafone, kteří mají buď telefon se zabudovanou podporou této funkce od výrobce (zatím například Samsung Galaxy S6 či Samsung Galaxy S6 edge) koupený v obchodní síti Vodafonu. Druhou variantu využití služby nabízí Vodafone ve formě bezplatné aplikace Wi-Fi volání pro libovolný telefon s Androidem ve verzi 4.0 nebo novějším.

Více informací naleznete na tomto odkazu​.

   
04.08.2016 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    do zahraničí se nechystám

    superkarma: 0 04.08.2016, 09:49:38
  2. [1] Andreadornova [*]

    Skvělý nápad Sml59

    superkarma: 0 04.08.2016, 08:59:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme