Máme tady první příspěvek, je od čtenářky jarpejsky. Vypráví v něm o svých zážitcích z vizovického Trnkobraní a doufá, že se na tento festival ještě někdy podívá.

Určitě Vám to vyjde, milá jarpejsko, držím palce. A moc Vám děkuju za příspěvek. Krásné pondělí!


Na festivalu jsem byla jen jednou - bohužel... pak už se naše parta nesešla a neměla jsem s kým jet, a samotnou by mě to tam nebavilo.

Byla jsem na skvělém vizovickém trnkobraní a bylo to moc fajn. Pracuji jako vychovatelka a potkala jsem tam i hodně svých studentů a musím říct, že jsem ty lidi poznala z úplně jiné stránky, ne v podobě mých studentů, ale jako normální lidi, a stále ještě pubertální jedince, kteří mě mile překvapili, protože jsem je znala jako své žáky.

Můj zážitek z prvního dne byl velmi matný, jelikož jsem se hrozně opila a mé oblíbené MIG 21 si pamatuju pouze tak, že jsem viděla dým a kouř a jen červené triko Jirky Macháčka. Pak jsem tam prý skákala po jednom pánovi-chudák, ale prý ani neprotestoval a druhý den ráno mě zval na hotel na snídani, ale kdo a kdy mu dal mé číslo.. asi ale já, si nepamatuju. Pak mě tam naháněl celý festival, ale cítila jsem se trapně, tak jsem dělala mrtvého brouka. Kupodivu mi psal a chtěl se sejít a potom, po festivalu. Jelikož jsem nevěděla o koho jde, raději jsem se taktně omluvila. Naštěstí to pak vzdal. Asi po 3 měsících.

Další dva dny, sobota a neděle byly fajn. Pila jsem jen kofolu a sodovky, poslechla jsem si mé milované Ready Kirken, Pokondry, i Helenku Vondráčkovou, dvě noci jsem si promasírovala záda ve stanu, koupila jsem v palírně Rudy Jelínka nějaké dárečky domů a byla jsem spokojená. Jakmile vidím upoutávku na tento festival, jela bych hned.. myslím, že neodolám a určitě tam, až děti trochu vyrostou, zase vyrazím. Jen škoda, že naše parta není už pohromadě.

jarpejska

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne zní: Festivaly

  • Byla jste letos na nějakém hudebním festivalu?
  • Nebo se na něj teprve chystáte?
  • Jaké máte nejradši?
  • Která muzika se vám líbí?
  • Máte nějakou hezkou historku z festivalou, o kterou byste se s námi ráda podělila?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás dostane jako dárek kosmetiku Dove: Anti-perspirant Hair Minimiser, kondicionér na poškozené vlasy a kúru na vlasy. Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je FESTIVAL.

dov

Reklama