Čtenářka Míša se nám svěřila se svou poslední příhodou ze schůzky spolužáků. A víno s kolou v tom sehrálo svou podstatnou roli.

Na víno (konkrétně víno s kolou) mám neblahé vzpomínky :-) nedávno jsme se sešli se třídou, že popijeme, posedíme...od 8 hodin jsme seděli ve škole a pak jsme se měli v 7 večer sejít. Byla jsem lehce unavená, všechno ale probíhalo dobře.

Jako většina lidí jsem si dala vodku s džusem a po vypití jsem si objednala víno s kolou. Měla jsem upitu tak 1/3 sklenice, když holky zavelely, že půjdeme na záchod.

Zvedla jsem se a šup na zem...v momentě kdy jsem se otáčela na kamarádku, abych jí něco řekla, jsem přehlédla schod a hodila na zem s prominutím držku :-) musím uznat, že na to jaký to byl pád, se mi nic nestalo. Všichni se zasmáli a alespoň budeme mít na dalších třídních srazech o čem mluvit  :-)

Ale na víno s kolou nezanevřu :-)
Míša
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Míšo za váš první příspěvek, který dorazil již včera večer do mého e-mailu, a tím mi udělal velkou radost, protože teď tu nesedím s prázdnýma rukama a nepřemýšlím, co vydat. Ale víno s kolou je věc, ke které se raději nebudu vyjadřovat, protože nevím, co to víno lidem, co ho ředí kolou, udělalo…

I když je to pár let, co jsem ten krabičák bez koly v podstatě nepil. Ale v té době jsem měl hluboko do kapsy a chuť si zvednout náladu chemicky obrovskou…

Dnešní téma dne je víno a vy:

  • Historky ze sklípků
  • Úvahy na téma víno a já
  • Příběhy z vinic a vinařství
  • Analýzy vinařského trhu
  • Pozvánky na zajímavá místa spojená s vínem
  • Propagační pamflety na vaše vinařství (bez příslibu okoštování vzorků nezveřejním)

Prostě vše co vás ve spojitosti s vínem napadne.

Na tohle vše čekám na známém redakčním e-mailu

redakce@zena-in.cz

Zítra nakoupím pár lahví od svých oblíbených vinařů a na sobotu upeču husu a s kamarády to všechno dohromady na naší chatě na břehu Berounky ochutnáme. A já slibuji, že šest nejlepších vín, která ochutnáme, pošlu jedné z vás za příspěvek k dnešnímu tématu. Protože jak znám kamarády, ani oni na husu nepřijdou s prázdnou.

A já mám mlsný jazýček, to mi věřte.

Reklama