Zdraví

Na váze v rovnováze s BeBe Dobré ráno s brusinkami

Solidní základ vašeho jídelníčku by měla tvořit chutná, ale přitom vyvážená snídaně. Obohaťte své snídaňové menu o nové cereální sušenky BeBe Dobré ráno s brusinkami, které obsahují vlákninu a důležité vitaminy a minerály.

bebe

Hlásí vám váha po ránu, že je na čase ukončit zimní spánek a ukládání zásob „na horší časy"? Pak nastal ten pravý čas na změnu. K návratu do formy zkuste místo drastických diet spíše drobné, ale zato trvalé úpravy stravovacích zvyklostí a více pohybu.

Kdo nesnídá, tomu chybí energie. Mnohé studie potvrzují, že na redukci a snižování váhy má velký vliv celkový denní přísun energie. Když se nám tedy nedaří vůbec snídat, s velkou pravděpodobností se večer dočkáme pořádného kalorického přísunu v podobě první a druhé večeře či několika neošizených dezertů.

bebePrvním krokem ke spokojenosti s vlastní postavou je tedy kvalitní snídaně, která má
představovat 20 - 25 % denního energetického příjmu a má obsahovat 4 složky - obiloviny, ovoce nebo zeleninu, mléčný výrobek a také dostatečné množství tekutin.

Snídaňové cereální sušenky BeBe Dobré ráno s brusinkami si vás bezesporu získají svou originální brusinkovou chutí, kterou byste v české maloobchodní síti u jiných sušenek jen těžko hledali. Kromě brusinek a skvělé chuti třtinového cukru se sušenky vyznačují také 41,9% obsahem celozrnných cereálií (oves, žito a pšenice). Právě díky unikátní receptuře a způsobu pečení obsahují sacharidy, které jsou postupně uvolňovány a pravidelně vstřebávány po dobu 4 hodin.

To prakticky znamená, že když si v rámci vyvážené snídaně dáte sušenky BeBe Dobré ráno, kousek ovoce, dobrý mléčný výrobek a například čaj, tak rychle nevyhladovíte, ale naopak ze snídaně bude vaše tělo čerpat energii postupně celé dopoledne.

BeBe Dobré ráno s brusinkami jsou také zdrojem vitamínů B1, E a minerálů jako je hořčík a železo. Samozřejmostí tohoto inovativního snídaňového výrobku je, že neobsahuje žádné umělé konzervanty ani barviva.

Více podrobností nejen o sušenkách BeBe Dobré ráno, ale také tipy na cvičení a zajímavosti z oblasti zdravého životního stylu najdete na internetové stránce www.hnutizadobrousnidani.cz

   
23.02.2011 - Hubněte - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  tez jsme je ochutnaly moc chutnaj

  superkarma: 0 01.04.2012, 20:59:06
 2. [3] rak177 [*]

  Také jsem je už měla,jsou moc dobré.

  superkarma: 0 23.02.2011, 15:27:20
 3. [2] Parka [*]

  Ano, chutnají Sml59

  superkarma: 0 23.02.2011, 11:40:10
 4. [1] mara_k [*]

  Vyzkoušela jsem, jsou moc dobré Sml67

  superkarma: 0 23.02.2011, 11:08:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme